Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу магістерських дипломних робіт з технології машинобудування

8-9 квітня в Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) відбувся Всеукраїнський конкурс магістерських дипломних робіт з технології машинобудування, в якому взяв участь магістр кафедри ТМ Хмельницького національного університету Бень Ю. П. (науковий керівник – проф., д.т.н. Мазур М. П.).
Робота Беня Ю.П. на тему "Аналіз ефективності використання різальних інструментів із зносостійким покриттям шляхом комп’ютерного моделювання МСЕ" зайняла 3-місце.

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу магістерських дипломних робіт з технології машинобудування. Хмельницький національний університет

До речі, результати цього дослідження були передані на ВАТ "Темп", підтвердженням чого є акт про їх впровадження у виробництво.
Нагадаємо, що минулого року виконана під керівництвом проф. Мазура М. П. наукова робота магістра Гаюра А. С. на тему "Комп’ютерне моделювання процесу різання в середовищі низьких температур" зайняла 2-місце у Всеукраїнському конкурсі магістерських робіт з САПР та комп’ютерного моделювання.

Науковий поступ продовжується!

Кафедра технології машинобудування