ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ВИКЛАДАЦЬКИХ СТАРТАПІВ ПРОГРАМИ «ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ ВИКЛАДАЦЬКИХ СТАРТАПІВ ПРОГРАМИ

«ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Хмельницький національний університет

В рамках ініціативи «Підприємницький університет», мережа стартап-інкубаторів YEP спільно з Університететом Тарту (Естонія) започаткували спеціальну програму Starter Academia для підвищення кваліфікації викладачів та нетворкінгу. До першого набору Starter Academia потрапила координаторка «Підприємницького університету» в ХНУ, кандидат економічних наук, доцент Наталя Длугунович.
Перший буткемп цієї програми встигли провести в мирний час  21- 22 лютого 2022 року. Згодом було прийнято рішення продовжити програму, незважаючи на війну в Україні.
Нетворкінг, теорія та робота «в полі» від представників Університету Тарту для викладачів «Підприємницького університету» тривали 3 місяця. Протягом цього часу учасники з різних університетів в командах розробляли власні стартапи. Через практику покращували й викладацькі навички. На прикладах ідей викладачів, спікери пояснювали, як уникнути поширених помилок. І, звісно, — одразу помітити їх у студентських роботах у майбутньому.
9 червня 2022 року відбувся Перший Демо день викладацьких проєктів. До фіналу було відібрано 7 команд.
Вітаємо переможців! І запрошуємо студентів нашого університету вдосконалювати підприємницькі навички та долучатися до всеукраїнського стартап руху програми «Підприємницький університет» у Хмельницькому національному університеті.

21.06.2022