Активно навчаємось і активно відпочиваємо

Студентські роки – найкраща й найбезтурботніша пора в житті, пов’язана не лише з навчальним процесом: конспектами, підготовкою до семінарів, заліками та іспитами, – а й з веселим дозвіллям у колі друзів.
У багатьох людей словом відпочинок асоціюється з проведення часу на дивані біля телевізора або біля комп'ютера, а влітку на березі моря. Одним словом, поняття відпочинок в більшості випадків ототожнюється з байдикуванням.

Активно навчаємось і активно відпочиваємо. Хмельницький національний університет

Але є й інший вид відпочинку – активний, коли людина поєднує приємне з корисним: і відпочиває, і фізично трудиться. Така людина сповнена сил та енергії. Вона переживає життя більш емоційно, радіє кожному зробленому кроку як особистій перемозі.
Активний відпочинок – це нові враження, зняття напруги і негативних емоцій, жага пізнання, підкорення нових вершин. Також це боротьба і подолання перешкод, найголовніша з яких – сама людина, її лінь, страхи та комплекси.
Одним із видів зимового активного відпочинку є гірськолижний спорт. І хоча зима цього року не дуже часто радувала нас снігом, все ж можливість покататись на лижах була. І не лише в мальовничих Карпатах, а зовсім неподалік від Хмельницького.

Активно навчаємось і активно відпочиваємо. Хмельницький національний університет

Сонячна Долина — туристично-розважальний та гірськолижний комплекс в селі Бояни Новоселицького району Чернівецької області, спеціально розроблений для родинного відпочинку та лижників-початківців.
Тож студенти групи ІМ-14-1 не гаяли дарма час, а разом зі своїм куратором – старшим викладачем кафедри технології машинобудування – Банновим Г. М. вирішили провести останні дні канікул з користю і вирушили на Буковину, щоб спробувати свої сили в гірськолижному спорті. Варто зазначити, що учасники поїздки вперше стали на лижі.
Вражень було багато, а страх, який виник спочатку, змінився щирим захопленням, купою позитивних емоцій та планами про наступну поїздку.

Активно навчаємось і активно відпочиваємо. Хмельницький національний університет

Неважливо, який вид відпочинку оберете саме ви – піші походи, велосипедні мандрівки, кінні прогулянки, катання на лижах, стрибки з парашутом, альпінізм, дайвінг, сплави на байдарках, риболовлю, полювання – головне, щоб це приносило вам задоволення й наповнювало життя яскравими барвами.
Вітаємо усіх з початком нового семестру і бажаємо успіхів в навчанні та разом з тим багато приємних моментів у хорошій компанії!

Відділ міжнародних зв’язків та
зв’язків з громадськістю ХНУ