Вітаємо переможця!

У червні 2021 року відбувся конкурс есе (творчих робіт) на тему «Захист прав здобувачів освіти в адміністративних судах». У конкурсі, проведеному з нагоди відзначення Днів адміністративної юстиції України у 2021 році та з метою популяризації діяльності адміністративних судів серед студентської молоді, взяли участь 48 здобувачів вищої юридичної освіти з 30 закладів вищої освіти. Дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів нагороджено 12 авторів творчих робіт, а подяками – три заклади вищої освіти за підготовку найсильніших конкурсантів.
Роботи оцінювала конкурсна комісія, до складу якої увійшли судді Верховного Суду в Касаційному адміністративному суді, керівники структурних підрозділів секретаріату і працівники секретаріату цього суду. До уваги бралася низка критеріїв, зокрема актуальність проблеми, наявність аналізу законодавства та судових рішень, оригінальність ідей і висловлених думок, креативність та юридична аргументація, грамотність і логічність викладення матеріалу, практична цінність. Для об’єктивного і безстороннього оцінювання есе надсилалися у зашифрованому вигляді.
За результатами визначення переможців конкурсу представник Хмельницького національного університету – студент 4 курсу (сьогодні вже бакалавр) Міхалець Андрій нагороджений Дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо переможця!. Хмельницький нацiональний унiверситет

А наш Хмельницький національний університет, разом з Національним університетом «Чернігівська політехніка» та Сумським державним університетом нагороджено подяками.

Вітаємо переможця!. Хмельницький нацiональний унiверситет

Голова Касаційного адміністративного суду Михайло Смокович надіслав лист-подяку ректору Хмельницького національного університету Сергію Матюху, в якому привітав переможця та побажав університету талановитих, творчих студентів.
Вітаємо переможця та бажаємо подальших наукових здобутків!

15.07.2021