Вебінар для студентів та викладачів освітньої професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

17 лютого 2021 року головним інженером ПрАТ "Красилівський цукровий завод" Гончаруком Петром Миколайовичем проведено вебінар для студентів та викладачів освітньої професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» на тему «Автоматизація технологічного процесу виробництва у цукровій промисловості».

Вебінар для студентів та викладачів освітньої професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Хмельницький нацiональний унiверситет

Красилівський цукровий завод заснований ще у 1842 році, а зараз входить до “солодкої” родини “A’SPIK Group”, долучившись до ТОВ “Старокостянтинівцукор” та ПрАТ “Шепетівський цукровий комбінат”. Виробничий комплекс є третьою і найстаршою цукроварнею у групі компаній.
Аби підготувати завод, що працював без зупинок понад 170 років, до ефективної роботи в сучасних реаліях, на підприємстві розпочалася глибока модернізація виробничих потужностей та ремонт приміщень. Заплановано переведення підприиємства з двопродуктової схеми роботи на трипродуктову. В “A’SPIK Group” розраховують, що технологічні вдосконалення покращать ефективність переробки “солодких” коренів та поліпшать якість красилівського “білого золота”.

Вебінар для студентів та викладачів освітньої професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Хмельницький нацiональний унiверситет

Головним інженер ПрАТ "Красилівський цукровий завод" Гончарук Петро Миколайович розповів студентам та викладачам освітньої професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» особливості втоматизації технологічного процесу виробництва цукру на підприємстві.
В ході вебінару студенти та викладачі завали питання Петру Миколайовичу про системи автоматизації, які використовуються на підприємстві, та отримали вичерпні відповіді про особливості їх роботи.
Від імені студентів та викладачів освітньої професійної програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» хочу подякувати Петру Миколайовичу за цікавий вебінар та чудову можливість отримати нові знання про сучасні системи автоматизації та їх використання у цукровій промисловості Хмельницької області.

Завідувач кафедрою "Автоматизації, комп'ютерно-інтегрованих технологій і телекомунікацій" Валерій Мартинюк