Центр підготовки РТЕ

Центр підготовки РТЕ. Хмельницький нацiональний унiверситет

Черговим етапом розширення співпраці та міжнародної академічної діяльності ХНУ стало підписання тристоронньої угоди про співпрацю між International Language Assessment Centre - ексклюзивним дистрибьютором міжнародних іспитів Pearson Tests of English / Pearson English International Certificate, авторизованим центром тестування у Хмельницькій області English Assessment Centre Khmelnytsky та Хмельницьким національним університетом, яке відбулося 7 жовтня 2020 року.

Центр підготовки РТЕ. Хмельницький нацiональний унiверситет

Хмельницький національний університет отримав статус Центру підготовки до складання міжнародних іспитів РТЕ - Pearson Tests of English / Pearson English International Certificate із метою підтвердження рівня володіння англійською мовою від А1 до С2 (рівень В2 включно).
Всi рiвнi екзамену PTE General вiдповiдають Загальноєвропейськiй системi оцiнки знання iноземних мов (Common European Framework — CEFR) та мають акредитацiю Ofqual, Велика Британiя (Office of Qualifications and Examinations Regulation – державна організація, яка контролює та регулює стандарти i якiсть екзаменiв i тестiв в Англiї та Пiвнiчнiй Iрландiї).

Центр підготовки РТЕ. Хмельницький нацiональний унiверситет

Центр тестування РТЕ у Хмельницькій області успішно функціонує з жовтня 2018 року і відтоді свій рівень англійської мови на рівнях В2 та С1 вже мали змогу підтвердити викладачі, аспіранти, студенти, наукові співробітники Хмельницького національного університету, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Науково-дослідного центру митної справи, Хмельницької митниці.
Сертифікат найрозповсюдженішого рівня володіння англійською мовою - В2 - входить до переліку документів,
• що готуються для подання на отримання вчених звань доцента та професора;
• є необхідним для представників професорсько-викладацького складу, котрі здійснюють підготовку за освітніми програмами бакалаврів та магістрів англійською мовою;
• для успішного закінчення навчання за освітніми програмами докторів філософії із захистом дисертиації;
• для участі у програмах академічного обміну та підвищення кваліфікації у провідних навчальних та наукових установах Європи та світу.
Серед переваг Pearson Tests of English - PTE - перед іншими міжнародними іспитами є:
• визнання сертифікату Міністерством освіти і науки України та науковими та виробничими установами більшості європейських країн, Великої Британії, Австралії та США;
• доступинй формат і структура;
• акцент зосереджений на комунікативному підході, який широко застосовується під час якісних занять з англійської мови;
• у тесті відсутня секція на безпосередню перевірку тонкощів граматики та глибинних знань лексики - рівень цих знань визначається у контексті під час контролю виконання письмових завдань та мовленнєвих навичок (т.зв. production skills);
• сертифікат РТЕ є дійсно безстроковим і не потребує повторного складання.

Центр підготовки РТЕ. Хмельницький нацiональний унiверситет

Екзаменаційні сесії Pearson Tests of English General у м. Хмельницькому організовуються регулярно із можливістю до 5 сесій на рік. Найближча сесія - грудень 2020 року. Встигніть зареєструватися до 2 листопада 2020 року
за посиланням
Центр підготовки Pearson Tests of English Хмельницького національного університету разом із Центром тестування English Assessment Centre Khmelnytsky проводять організаційну онлайн-зустріч та пробну екзаменаційну сесію для зацікавлених кандидатів 13 жовтня 2020 року о 10.00 та 14 жовтня 2020 року о 12.00. Для реєстрації потрібно:
1. перейти за посиланням
2. залишити контактні дані та пройти діагностичний тест на остаточні знання англійської мови.
Контактні особи: Світлана Пілішек 067 787 43 76, Ольга Рудоман 096 740 94 04

Центр підготовки РТЕ. Хмельницький нацiональний унiверситет

06.10.2020