Семінар-тренінг «Медіація: виклики сьогодення»

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ХНУ РОЗПОЧАВ З ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ
1 вересня 2020 року за ініціативи науково-дослідної лабораторії «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю» кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки та у співпраці з ГО «Ла Страда-Україна» (м. Київ) було проведено для професорсько-викладацького складу семінар-тренінг «Медіація: виклики сьогодення».

Семінар-тренінг «Медіація: виклики сьогодення». Хмельницький нацiональний унiверситет

Модератор Вероніка Адрєєнкова – директорка департаменту науково-методичної роботи і медіації ГО «Ла Страда-Україна», координаторка Національних медіаторської і тренерської мереж ознайомила учасників із базовими засадами, принципами, моделями, сферами застосування, Державним стандартом медіації та Етичним кодексом медіатора. В. Адрєєнкова презентувала концепцію реалізації медіації у освітніх установах за спільною розробкою ГО «Ла Страда-Україна», Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Семінар-тренінг «Медіація: виклики сьогодення». Хмельницький нацiональний унiверситет

У процесі спільної роботи під час семінару-тренінгу окреслено перспективи реалізації медіації у соціальній роботі та соціальній педагогіці.
Науково-педагогічний колектив кафедри відзначив фахову ґрунтовність та нагальність презентованих посібників та методичних розробок щодо забезпечення створення системи служб порозуміння для впровадження медіації та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти, рекомендованих МОН України.

Семінар-тренінг «Медіація: виклики сьогодення». Хмельницький нацiональний унiверситет

За результатами семінару-тренінгу учасники підвищили рівень професійної кваліфікації щодо питань застосування медіації та формування відновлювальних практик з клієнтами соціальної роботи та отримали відповідні сертифікати.
Колективом кафедри було визначено можливості подальшої взаємодії та підписання угоди про співпрацю з ГО «Ла Страда-Україна».

Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки.

03.09.2020