Наш студент - герой-рятівник, який врятував жінку, що тонула

У п'ятницю, 3 липня, троє хлопців зібралися відпочити на місцевому ставку в селі Станіславчик Жмеринського району, однак вони і не підозрювали, що за кілька хвилин їм доведеться взяти на себе відповідальність справжніх рятувальників – і діставати з води жінку, яка втратила свідомість.

Наш студент - герой-рятівник, який врятував жінку, що тонула. Хмельницький нацiональний унiверситет

«Ми розуміли, що час летить занадто швидко, до берега ще дуже багато, а ще треба відновити дихання жінці, тому ще у воді почали кричати на берег, щоб викликали швидку допомогу, – розповідає 17-річний Олександр Кириченко, студент Хмельницького національного університету.
Коли хлопці доставили жінку на берег, ще до приїзду швидкої почали надавати екстрену медичну допомогу: «Ми викачали воду, перехиливши її на коліно, і вона почала дихати... Далі приїхала швидка, жінці зміряли тиск, щось вкололи, і забрали до лікарні», – розповідають хлопці.
Наказом МОН №194-к вiд 13.07.2020 Войтовичу Богдану Валерійовичу, Дячуку Дмитру Івановичу та Кириченку Олександру Сергійовичу - студенту Хмельницького національного університету (Факультет міжнародних відносин, группа МЛМС-19-2) оголошена Подяка Міністра освіти і науки України.
Гарні хлопці, гарний вчинок - ми пишаємося вами. Хай вам щастить!

15.07.2020