На кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки відбулася онлайн зустріч з лайф коучем

На кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки відбулася онлайн зустріч з лайф коучем тренінгової компанії "Агенство "Розвиток"" (м.Одеса) Маргаритою Кобріною.
На кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки відбулося онлайн спілкування з Кобріною Маргаритою, психологом, лайф коучем тренінгової компанії "Агенство "Розвиток"" (м.Одеса) щодо ефективного запровадження коучингових технологій в соціальну та соціально-педагогіну професійну діяльність під час навчання майбутніх соціальних працівників.

На  кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки відбулася онлайн зустріч з лайф коучем. Хмельницький нацiональний унiверситет

Під час онлайн зустрічі з викладачами кафедри, Маргарита Володимирівна надала цінні практичні рекомендації щодо можливостей застосування коучингових технологій в практичній соціальній роботі та соціально-педагогічній діяльності, ознайомила з міжнародним та вітчизняним досвідом коучингу, видами та освітніми вимогами до його здійснення, категоріями клієнтів та основними їх запитами.

На  кафедрі соціальної роботи і соціальної педагогіки відбулася онлайн зустріч з лайф коучем. Хмельницький нацiональний унiверситет

Як колишня випускниця кафедри за спеціальністю "Соціальна педагогіка", а сьогодні представник роботодавця, Маргарита Кобріна зорієнтувала викладачів щодо тематичних напрямів вдосконалення освітніх компонент, що забезпечують коучингову компетентність майбутніх соціальних працівників та соціальних педагогів, атакож відповіла на їх запитання.
Кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки щиро дякує Маргариті Володимирівні за інформаційний супровід та співпрацю.

22.07.2020