Науково-практична конференція «Права людини» з нагоди 71-ої річниці прийняття Загальної декларації прав людини

Студенти-майбутні юристи та викладачі кафедри права Хмельницького національного університету 22 листопада 2019 року взяли участь у науково-практичній конференції «Права людини» з нагоди 71-ої річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Захід за ініціативою Громадської організації «Подільська правова ліга» проводився на базі апеляційного суду Хмельницької області.

Науково-практична конференція «Права людини» з нагоди 71-ої річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Хмельницький нацiональний унiверситет

Відкриваючи конференцію, голова правління Громадської організації «Подільська правова ліга» А.П. Місяць відзначив, що громадянське суспільство в Україні надзвичайно активне і відіграє важливу роль у нагляді за дотриманням прав людини. Він заявив: «Ми переконані, що реформований та ефективний сектор цивільної безпеки, побудований довкола дотримання прав людини, може стати наріжним каменем функціонуючого демократичного суспільства» та запросив учасників до інтерактивних обговорень.

Науково-практична конференція «Права людини» з нагоди 71-ої річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Хмельницький нацiональний унiверситет

Після перегляду документального фільму мандрівного міжнародного фестивалю «Чистильщики» про захист прав людини в мережі Інтернет, цю проблемуобговорили судді апеляційного суду, співробітники Головного управління поліції в Хмельницькій області, викладачі і студенти Хмельницького національного університету і університету управління та права. Основною темою для обговорення стало визначення правових засобів, та механізмів з врахуванням минулого досвіду нагляду за дотриманням прав людини, а також ефективних дій на базі взаємної довірити громадянського суспільства та державних органів влади.