Міжнародна конференція "VIII Українсько-польські наукові діалоги"

Міністерство освіти і науки України Хмельницький національний університет (Україна) Університет Технологічно-Природничий в м.Бидгощ (Польща) запрошують колег до участі в Міжнародній конференції «VIII УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКІ НАУКОВІ ДІАЛОГИ» , що проходитиме 16 – 19 жовтня 2019р. (Хмельницький – Кам’янець-Подільський( на базі готелю «Клеопатра» www.kleopatra-kp.com))

ТЕМА КОНФЕРЕНЦІЇ: «СПІВРОБІТНИЦТВО УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ СТАН, ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»

МОВА КОНФЕРЕНЦІЇ: Офіційні мови конференції: українська, польська, англійська.

ІНТЕРНЕТ-СТОРІНКА КОНФЕРЕНЦІЇ

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Метою конференції є інтеграція і зміцнення широкомасштабного співробітництва між науковим і бізнесовим середовищами з метою впровадження інноваційних рішень в різних галузях, обговорення програм наукових досліджень Європейського Союзу ГОРИЗОНТ – 2020, допомога студентам і професорсько- викладацькому складу з метою їх мобільності у рамках програми ERASMUS+, збільшення інтенсивності дій в співробітництві студентських наукових гуртків, які беруть участь у науково- дослідній співпраці та інноваційних впроваджень між окремими державами.

Під час конференції, 17-18 жовтня 2019р., відбудеться Міжнародний Еко - Енергетичний форум «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Європі та Україні» за підтримки партнерів ПАТ «Хмельницькобленерго», «Українського товариства теплових насосів та зберігання енергії (УТТНіЗЕ)», «Польського товариства теплових насосів (ПТТН)». Модератори форуму: кафедра машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету (Україна); відділ механічної інженерії Природничо-Технологічного університету м.Бидгощ (Польща). У рамках даного заходу відбудеться презентація фірм з Польщі і України та їх інноваційних енергетичних технологій та обладнання. Організаторами міні ярмарки є УТТНіЗЕ та ПТТН.

Також буде проведено круглий стіл на тему: «Україна та Польща: історія, досягнення та перспективи взаємодії». Модератори круглого столу: кафедра міжнародних відносин та туризму Хмельницького національного університету (Україна); інститут історії та архівознавства університету Миколая Коперніка в Торуні (Польща).

За результатами роботи наукових комітетів конференції «VIII Українсько - Польські наукові діалоги» будуть підготовлені колективна монографія та збірник тез доповідей. Окремі статті будуть рекомендовані до публікації у фахових наукових виданнях.

ДОПОВІДІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Учасники мають можливість представити пленарні, усні та стендові доповіді.

Учасники конференції мають можливість опублікувати тези у збірнику матеріалів конференції та статті у колективній монографії.

ПРАВИЛА ДЛЯ АВТОРІВ

Тези доповідей необхідно надсилати на електрону скриньку: ukrpoldialogs@ukr.net.

Тези не повинні перевищувати двох сторінок формату A4. Відступи від країв: лівий, верхній, нижній - 2,5 см; правий - 1,5 см. Інтервал між рядками - 1,3. Абзац – відступ 1,25 см. Кегель(розмір) шрифту - 12 Times New Roman.

Статті в колективній монографії не повинні перевищувати десяти сторінок формату A4 (мова англійська). Відступи від країв: лівий – 3 см., верхній – 2 см., нижній - 2 см., правий - 1,5 см. Інтервал між рядками - 1,3. Абзац – відступ 1,25 см. Кегель (розмір) шрифту - 14 Times New Roman

Редакційні вимоги до статей та тез і їх приклади розміщені на інтернет сторінці

ПРОПОЗИЦІЇ

Пропонуємо фірмам взяти участь у конференції з можливістю власної презентації. Бажаючі можуть отримати інформаційні щити і розмістити свій логотип у матеріалах конференції та на інтернет сторінці конференції з відповідним посиланням на електронний ресурс фірми.

ЗБІР

Плата за участь у конференції включає: видання документів конференції (монографія, збірник тез, сертифікат, матеріали конференції); проживання в готелі (з 16 по 19 жовтня); харчування (сніданки і обіди, вечері); екскурсія. Остаточна вартість участі у конференції буде повідомлена додатково.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ:

Поліщук Олег - голова

E-mail: opolishchuk71@gmail.com.

Тел. Моб.: +380987928210

Лісевич Світлана, Майдан Павло, Машовець Наталія, Рамський Андрій,

Романець Тарас, Смутко Світлана, Сорокатий Руслан, Шалапко Марина.

Слащук Віктор – науковий секретар

Слащук Олександр – науковий секретар

E-mail: ukrpoldialogs@ukr.net

СПІВОРГАНІЗАТОРИ:

Білостоцька Політехніка (PL) Вільний університет в Варні (BG) Вища школа в Бидгощі (PL) Вища школа агробізнесу в Ломжі (PL)
Вища школа безпеки в Познані (PL) Вища школа бізнесу в Домброві Гурничій (PL) Гірничо-металургійна академія в Кракові (PL) Грузинський національний університет (GE)
Європейський інститут східних досліджень (UA) Західнопоморський технол. Університет в Щецині (PL) Інститут проточних машин ПАН в Гданську (PL) Кам’янець-Подільський індустріальний коледж (UA)
Інститут сертифікації емісії будівель (PL) Каунаський технологічний університет (LT) Київський націон. Університет технологій та дизайну (UA) Королівський технолог. Інститут в Стокгольмі (SE)
Краківська Політехніка (PL) Кременчуцький національний університет (UA) Люблінська Політехніка (PL) Люблінський католицький університет (PL)
Національний технічний університет України «КПІ» (UA) ПАТ «Хмельницькобленерго» (UA) Польське товариство теплових насосів (PL) Сухумський державний університет (GE)
Сопотська Вища школа (PL) Сопотська Вища школа (PL) Технічний університет в м.Кошице (SK) Технологічний університет в Кельцах (PL)
Товариство Інтеграція Європа – Схід (PL) ТОВ «Дакпол» (UA) ТОВ «ЕкоАльт» (UA) ТОВ «Precitool ost» (PL)
Товариство Польських механіків та техніків (відділення в м.Бидгощ) (PL) Університет Казимира Великого в Бидгощі (PL) Університет Миколая Коперника в Торуні (PL) Університет м. Жиліна (SK)
Університет Святих Кирила і Мефодія (MK) Українське товариство теплових насосів та зберіг. Енергії (UA) Факультет механічно- технологічний Сілезької політехніки в Глівіце (PL) Фінансово-енергетична консалтингова компанія NEXUM (PL)
Фундація «Інститут економічної безпеки» (PL) Фундація «Краще майбутнє» (PL) Фундація «На користь чистої енергії» (PL) Херсонський націон. Технічний університет (UA)
Хмельницький науково-дослідний експертно- криміналістичний центр МВС України (UA) Хмельницький енергетичний кластер (UA)

МЕДІЙНИЙ ПАТРОНАТ :

ОДТРК «Поділля центр»

ДП «ДТА» 33 канал

МТРК «Місто»

ПОЧЕСНИЙ ПАТРОНАТ:

Міжнародна конференція VIII  Українсько-польські наукові діалоги. Хмельницький нацiональний унiверситет

АДРЕСА:

Хмельницький національний університет,

вул. Інститутська, 11, м. Хмельницький, 29016,

Україна

Тел.: +38 0382 72-80-76

Факс: +38 0382 67-42-65

Тел. Моб.: +380987928210