Cтарт прийому номінацій на здобуття премії імені Короля Хамад Бін Ica Аль-Кхаліфа за використання інформаційних i комунікаційних технологій в освіті.

Cтарт прийому номінацій на здобуття премії імені Короля Хамад Бін Ica Аль-Кхаліфа за використання інформаційних i комунікаційних технологій в освіті.
04.02.2022
Інформуємо про старт прийому номінацій на здобуття премії імені Короля Хамад Бін Ica Аль-Кхаліфа за використання інформаційних i комунікаційних технологій в освіті.
Премія заснована в 2005 році за підтримки Королівства Бахрейн із метою відзначення проєктів, які використовують нові технологій для покращення викладання, навчання та загальної ефективності освіти.
Тема премії 2021: «Використання технологій для створення інклюзивних систем навчання, стійких ДО кризи».
Номінації на здобуття премії мають бути подані онлайн англійською або французькою мовою. Кожен уряд країни-члена ЮНЕСКО має можливість представити до 3-x кандидатів на здобуття премії через Національну комісію у справах ЮНЕСКО. Двоє переможців премії обиратимуться за результатами рекомендацій міжнародного журі. Кожен переможець отримає диплом та грошову винагороду в розмірі 25 000 дол. США.
Номінантами можуть бути приватні особи, інституції, громадські організації тощо.
  Вимоги до проектів:
 • тривалість більше одного календарного року;
 • не повинні бути афілійованими до ЮНЕСКО або отримувати фінансування від ЮНЕСКО;
 • технологій та інструменти проекту мають бути у вільному доступі та безкоштовні;
  Критерії відбору:
 • релевантність до теми премії 2021;
 • інноваційність;
 • доказовість впливу;
 • потенціал до масштабування та розповсюдження;
 • рівність та інклюзивність.
Додаткову інформацію стосовно премії, номінаційні форми та вимоги до номінантів розміщено за посиланням: https://en.unesco.org/themes/icteducation/ict-education-prize
У разі наявності кандидатів на здобуття зазначеної премії, просимо надсилати заявки на участь у конкурсі до 18.00 4 лютого 2022 року на електронні адреси roksolana.shvadchak@mon.дov.ua, digitaled.office@gmail.com.
Заявка подається в довільній формі та має містити детальний опис проекту, який демонструє дотримання вимог, відповідність критеріям відбору та відомості про номінанта, а також його контактні дані.

28.01.2022