Elsevier Summer Academy (Літню академію Elsevier)
06.07.2021

Elsevier Summer Academy (Літню академію Elsevier). Хмельницький нацiональний унiверситет

Ми раді поділитися інформацією про Elsevier Summer Academy (Літню академію Elsevier), у межах якої ми пропонуємо спеціальні освітні програми, доступні виключно фахівцям українських установ.
6 липня 2021 року, 10:00 (за київським часом)
ВЕБІНАР АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
«How to publish an eBook: tips from Elsevier content acquisition experts»
Вебінар стосуватиметься питань публікації результатів досліджень у вигляді електронної книги, від рецензування до етичних проблем у книговиданні. На сесії будуть представлені поради та підказки щодо найкращих практик під час написання книги, висвітлюватиметься процес редагування та основні проблеми, з якими щодня зустрічаються автори, рецензенти, редактори та видавці.
Реєстраційна форма за посиланням
Webinar ID: 984 2452 9804
Webinar Passcode: 987648
Вебінар проведе Шарлот Кокл

Elsevier Summer Academy (Літню академію Elsevier). Хмельницький нацiональний унiверситет

Шарлот Кокл очолює міжнародну команду редакторів, що займаються дослідженнями, отриманням, розробкою та публікацією результатів наукових досліджень в Academic Press (Elsevier) з понад 22 дисциплін (в тому числі у галузях сільського господарства, біологічних та харчових наук). Вона отримала ступінь бакалавра з генетики людини в Ноттінгемському університеті (Велика Британія), і, після досвіду роботи науковим співробітником Королівського ветеринарного коледжу (Лондон) у 2015 році приєдналася до Elsevier.
***
ВЕБІНАРИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ:
20 липня 2021 року
«ScienceDirect Topic Pages – Перетворення вмісту на результат» (попередньо записаний). Вебінар присвячений використанню ексклюзивного інструменту ScienceDirect Topic Pages, який завдяки поєднанню новітніх технологій та високоякісного наукового контенту дає можливість дослідникам полегшити та пришвидшити освоєння нових міждисциплінарних знань, краще розуміти та інтерпретувати наукову літературу.
Реєстраційна форма за посиланням
Access Passcode: h@eYhSk8
***
З серпня 2021 року
Стратегії написання успішних заявок на гранти (попередньо записаний)
Дедалі складніше стає писати конкурентоспроможні заявки для отримання грантового фінансування. На цьому вебінарі ми представимо практичні поради щодо написання заявки для отримання гранту.
Реєстраційна форма за посиланням
Access Passcode: z=4u*7nF
***
17 серпня 2021 року
Ефективне використання дослідницьких метрик та показників у грантових пропозиціях (попередньо записаний)
Під час роботи над заявкою на фінансування метрики є важливим способом відображення кількісної оцінки успішності дослідження. На вебінарі ми розповімо, як вибрати та використовувати найкращі дослідницькі показники етично та відповідально.
Вебінари проведе Марина Назаровець

Elsevier Summer Academy (Літню академію Elsevier). Хмельницький нацiональний унiверситет

Марина Назаровець – тренер Elsevier, кандидат наук з соціальних комунікацій, головний бібліотекар Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працює тренером Elsevier протягом трьох років, комунікує з українськими користувачами та колегами з усього світу з питань використання цифрових інструментів для поліпшення їх наукової співпраці.
***
Обов'язково відвідайте Elsevier Online Training Hub for Central and Eastern Europe , де ви знайдете детальну інформацію про те, як отримати доступ до всіх вебінарів «Summer Academy». Наш Training Hub – чудовий ресурс для доступу до навчальних вебінарів на різних мовах – обов’язково додайте його у свої закладки!
Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України

Elsevier Summer Academy (Літню академію Elsevier). Хмельницький нацiональний унiверситет

Ми сподіваємось, що вебінари Літньої академії будуть для вас актуальними та цікавими, і сподіваємось надати вам всебічну підтримку на вашому дослідницькому шляху.
Команда підтримки Elsevier для України

05.07.2021