Програма вебінарів Clarivate (липень 2021 року)
06.07.2021
Тема: Авторські ідентифікатори: Publons/ResearcherID, ORCID та інші.
Опис: В ході вебінару буде проаналізовано складнощі, що виникають при пошуку робіт певного автора, розглядатимуться показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Йтиме мова про підготовку звітів про публікаційну діяльність науковця, відділу, установи. Порівнюватимуться функції і можливості авторських ідентифікаторів, йтиметься про створення наповнення, застосування Publons/ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar.
Відповіді на запитання учасників з реєстраційних анкет.
Реєстраційні форми доступні за посиланнями:
10:15–11:15
16:15–17:15
8 липня 2021 року
Тема: Оновлений Journal Citation Reports
Опис: 30 червня 2021 року вийшов новий Journal Citation Reports – аналітичний інструмент на основі даних Web of Science Core Collection, в якому можна детально проаналізувати видання, для яких розраховується імпакт фактор Journal Impact Factor (JIF). На вебінарі буде розглянуто новий інтерфейс програми, основні показники які можна визначити для видання, чому не розраховується імпакт фактор для суто гуманітарних видань, що показує нова метрика Journal Citation Indicator (JCI). Йтиметься про те, як застосувати інструмент для підбору та оцінки видання для публікації власних результатів та для формування стратегії розвитку видання. І звісно про вартість публікації та де друкуватися безкоштовно.
Відповіді на запитання учасників з реєстраційних анкет.
Реєстраційні форми доступні за посиланнями:
10:15–11:15
16:15–17:15
Вебінари пройдуть на платформі Webex, попередня реєстрація необхідна на кожний вебінар окремо за вказаними вище посиланнями.
Проведе вебінари Ірина Тихонкова, к.б.н., консультант з регіональних рішень компанії Clarivate.

05.07.2021