До уваги науковців! Безкоштовні вебінари від компанії Clarivate Analytics!

Вебінар від Clarivate Analytics. Тема: «Наукова комунікація в цифрову епоху».
07.09.2020

Вебінар від Clarivate Analytics. Тема:  «Наукова комунікація в цифрову епоху».. Хмельницький нацiональний унiверситет

Тези: Початок навчального року, а у нас не припиняє роботу безкоштовний, відкритий он-лайн курс «Наукова комунікація в цифрову епоху», який розпочався у березні 2020. https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:UKMA+SCDA101+2020_T1/about Курс складається 13 тижнів, 3 кредитів, 11 модулів для перевірки засвоєних знань, з можливістю, за умови успішного складання тестів, отримати сертифікат слухача. Чимало запитань виникають при виконанні завдань 3, 4, 7 та 9 тижня. Повторимо визначення та розрахунки показників: h-index, impact factor, класичний та 5 річний, індекс оперативності. Знайдемо кількість видань певної країни в певному році, що мали impact factor і яким він був, для обраних категорій знань визначимо кількість видань з impact factor. Порахуємо кількість статей певної групи науковців або установи за певний проміжок часу, що проіндексовані у Web of Science Core Collection. Розберемо помилки яких припускаються при пошуку та аналізу інформації у Web of Science Core Collection та додаткових базах на платформі. Визначимо як знайти для заданої теми найцитованіші роботи, установи, що виконали більше робіт, видання, що друкують певною мовою. Поговоримо про видання певної галузі знань, перевіримо індексацію, які формати видань є та як не витрачати багато часу не оформлення публікації. повторимо про doi та ISSN. Відповіді на запитання, що буде поставлено в реєстраційних анкетах
Реєстрація:
10:15-11:15 - https://bit.ly/2PPSTL7
16:15-17:15 - https://bit.ly/2DIbgi5
7-11 вересня 2020 року буде проведено 12 вебінарів українською. Щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час.
Реєстрацію відкрито, після переходу за обраним посиланням необхідно заповнити форму, що «ховається» під словом Register.
Сертифікат учасника передбачено, тим хто прослухає не менше 90% часу обраного вебінару.
Технічні обмеження стандартні: операційна система має бути вище ХР та встановлено останню версію браузера.

07.09.2020