До уваги науковців! Компанія Clarivate Analytics запрошує на вебінари!
22.01.2020
Зверніть увагу! 24 січня о 16:15 відбудеться вебінар для журналів з процедурою відбору видань до Web of Science Core Collection.
Вебінари. Українською мовою
22 січня середа 16:15-17:15

Як опублікуватися у виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection

Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання. Публікаційний процес. Рецензування Підбір видання для публікації Структура платформи Web of Science. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Елементи експериментальної статті. Оформлення публікації за форматом обраного видання Розповсюдження публікацій. Табу наукової комунікації. Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання. Відповіді на ваші запитання
Реєстрація:
24 січня п’ятниця 16:15-17:15

Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection

Тези: Технічні та наукові показники якості наукового видання. Як зробити якісний науковий журнал? На кого рівнятися? Які практики запозичити, а яких варто уникати. Можливості Web of Science Core Collection та Journal Citation Reports для розвитку журналу. Ключові персони журналу: автори, редколегія, рецензенти. Хто вони, чим мотивуються, де знайти найефективніших? Рецензування та можливості Publons. Технічні моменти оформлення видання. Розповсюдження. Недоброчесні практики наукової комунікації та як їх уникати.
Процедура відбору видання до Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація

До уваги науковців!
Компанія Clarivate Analytics запрошує на вебінари!. Хмельницький нацiональний унiверситет

Зверніть увагу, що у січні російською мовою буде лише одна серія
Ресурсы Web of Science Group Clarivate Analytics для эффективной научной деятельности и ее анализа
Кожен з трьох півторагодинних вебінарів заплановано у двох повторах о 9 та о 13 годині за київським часом. Сертифікати передбачені тим, хто прослухає 90% кожного з трьох вебінарів, обирайте зручний день і час перегляду.
розклад вебінарів російською
Інформація про семінари та вебінари українською на :
Facebook
записи вебінарів на
записи вебінарів
розклад вебінарів англійською та мовами Євросоюзу

22.01.2020