Науково-практична інтернет-конференція "Гармонізація законодавства України з правом Європейського Союзу” .Організатори кафедра права ХНУ та громадська організація «Подільська правова ліга»
17.02.2020
17 лютого 2020 року кафедрою права Хмельницького національного університету та громадською організацією «Подільська правова ліга» буде проведено науково-практичну інтернет-конференцію «Гармонізація законодавства України з правом Європейського Союзу». Метою заходу є розгляд проблем та перспектив розвитку науки в умовах євроінтеграції, залучення студентів, аспірантів, молодих вчених, практикуючих юристів до наукового пошуку та стимулювання і підтримка наукової діяльності правничої спільноти в Україні.
Для участі в конференції необхідно до 16 лютого 2020 року надіслати на електронну скриньку заявку на участь у конференції та тези доповіді.
Учасники конференції забезпечуються електронним збірником тез конференції та програмою конференції (формат pdf).
Детальніше – див. буклет конференції

Науково-практична інтернет-конференція  Гармонізація законодавства України з правом Європейського Союзу” .Організатори кафедра права ХНУ та громадська організація «Подільська правова ліга». Хмельницький нацiональний унiверситет

15.01.2020