До уваги науковців!
Серія вебінарів про можливості платформи Web of Science

15.04.2019

Три вебінари. 15-17 квітня. Всі починаються о 14:15. Безкоштовно.

Необхідна попередня реєстрація за відповідними посиланнями, Операційна система на комп’ютері вище за ХР та новіша версія браузера. Сертифікати не передбачено.

15 квітня 2019, 14:15Тема: Додаткові можливості платформи Web of Science для наукової діяльності

Тези: Пошук партнерів, рецензентів, грантів за обраною темою. Аналіз та уточнення вибірки за певними параметрами.

Що може дати аналіз пристатейної літератури. Пошук цитувань непроіндексованих джерел. Оптимізація роботи. Повідомлення про цитування, нові роботи та історії пошуку. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація:

16 квітня 2019, 14:15Тема: Світ журналів: the good, the bad and the ugly

Тези: Визначення та формування переліку профільних видань, що індексуютьcя на платформі Web of Science. Показники впливовості видання імпакт-фактор, квартиль, індекс оперативності тощо. Можливості Journal Citation Reports для авторів. Основні типи та маркери хижацьких видань. Як перевірити чи індексується видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання

Реєстрація:

17 квітня 2019, 14:15Тема: Аналіз публікаційної діяльності установи. Створення та внесення змін до профілю організації

Тези: Формування повного переліку статей організації, з урахування перейменувань, та філіалів. Створення звіту за певні роки у обраному форматі. Профіль установи у Web of Science. Підготовка варіацій для створення профілю та корегування інформації.

Реєстрація:

Зверніть увагу!

В ті ж дні базова (о 12:00) та розширена (о двох повторах 7:00 та 16:00) серії вебінарів російською мовою, з сертифікатами, для його отримання реєструватися необхідно на три різні вебінари однієї серії, для другої можете обирати той час що зручніше.

Реєстрація:

Записи аналогічних вебінарів є на Youtube-каналах

Українською

Російською