Запрошуємо тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл на Курси підвищення кваліфікації тренерів для здобуття першої та другої категорії

16.04.2019

Термін навчання з підвищення кваліфікації тренерів (тренерів–викладачів) складає 10 днів (75 академічних годин) з 16-25 квітня 2019 року, вартість навчання складає 940 грн.

В програмі курсів питання програмування процесу підготовки спортсменів; фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів; медико-біологічних аспектів підготовки спортсменів; функціональної діагностики та позатренувальних факторів, що мають значний вплив на підготовку спортсменів. Курси проводяться за спеціалізаціями: циклічні види спорту, спортивні ігри, єдиноборства, швидкісно-силові види спорту. Терміни проведення подальших курсів по мірі формування груп.

Навчальний процес забезпечується висококваліфікованими фахівцями: доцентами, кандидатами наук за фахом, заслуженими тренерами та майстрами спорту міжнародного класу.

Для зарахування слухачем курсів необхідно подати до 10.04.2019 р. на кафедру теорії і методики фізичного виховання і спорту :

- Заяву;

- Копію документів про освіту;

- Довідку з місця роботи.

за адресою: м. Хмельницький, вул. Хотовицького, 2.

Більш детальна інформація:

- за телефоном 0677619868 контактні особи: Дутчак Юрій Васильович

- на сайті кафедри фізичної терапії, ерготерапії http://zl.khnu.km.ua/