Конкурс дипломних робіт ЗВО зі спеціальності «Маркетинг»

15.03.2019

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 2.1/10-2491 від 12.10.2016 року Хмельницький національний університет призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр (далі Конкурс).

Конкурс проводиться у два тури:

- перший тур – внутрішній етап у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації (лютий місяць);

- другий тур – у Хмельницькому національному університеті у квітні 2019 року.

На конкурс можуть бути подані захищені дипломні роботи студентів-випускників за спеціальністю «Маркетинг» вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Від одного вищого навчального закладу приймається по 3 кращі дипломні роботи за кожним освітньо-кваліфікаційним рівнем. Дипломні роботи приймаються до 15 березня 2019 року (за поштовим штемпелем). Спосіб відправки: поштою, Новою поштою (тільки кур’єрська доставка) та особиста доставка за адресою 29016, Україна, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, (кафедра маркетингу і торговельного підприємництва) з поміткою «На конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг».

Роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр. Також необхідно вказати склад Нової пошти, на який будуть відправлені дипломи переможців в разі нагородження дипломної роботи, отримувача та номер його телефону Розсилання дипломів здійснюється за рахунок одержувача.

Контактні дані:

Ковальчук Світлана Володимирівна, завідуюча кафедрою маркетингу і торговельного підприємництва, тел.0679668660.

Тімофєєва Людмила Василівна, відповідальна за науково-дослідну роботу студентів університету, тел. 0503764212, 0676732036, е-mail: ludtim@ukr.net

Положення про конкурс