Start-up проєкти

Активний розвиток стартап-руху є визначальною особливістю сучасного глобалізованого соціально-економічного середовища, що знаменує собою перехід до нової моделі економічного зростання. Якщо коротко, стартап – це бізнес-модель інноваційного технологічного бізнесу, це саме та модель, якої шукають інвестори.
Приємно відмітити те, що Україна займає перше місце серед країн Східної Європи за кількістю стартапів. Не відстає від глобального стартап-руху і Хмельницький національний університет – над перетвореннями ідей у результат працюють молоді вчені та студенти.
Перший офіційний вихід на стартап-арену України молодих науковців ХНУ відбувся в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій в Торгово-промисловій палаті України. Проєкт «GarmentSet» став фіналістом Марафону з інтелектуальної власності IP-Marathon. Конкурс організований Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації. Проєкт «GarmentSet» став одним із 5-ти проєктів, відмічених школою стартапів «Sikorsky Challenge».

Хмельницький національний університет

Виступ команди стартап-проєкту у фіналі Марафону з інтелектуальної власності IP-Marathon в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій в Торгово-промисловій палаті України

У Фестивалі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2019 в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» прийняли участь уже три проєкти: один із них став фіналістом («GarmentSet»), отримавши можливість позмагатись за міжнародні інвестиції, та ще два проєкти внесені в каталог проєктів фестивалю.

Хмельницький національний університет

Виступ команди стартап-проєкту у фіналі Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2019

Хмельницький національний університет

Стартап-проєкт на Міжнародній виставці Innovation Market 2019

Хмельницький національний університет

Знання методології запуску стартапу – нехай не найголовніший фактор успіху стартап-проєкту, проте дуже важливий. Наявність ідей у молодого покоління науковців помножена на юнацький ентузіазм дає необхідні плоди лише за умови чіткого розуміння можливих схем запуску стартапів. Тому у Хмельницькому національному університеті підтримується атмосфера сприяння молодим науковцям для здобуття необхідних знань шляхом неформальної освіти (участі у семінарах, тренінгах, пітчинг-сесіях), а також започаткування виставок і конкурсів ідей та інноваційних розробок.

Хмельницький національний університет

Усі проєкти продовжують розвиватися, незважаючи на проміжні успіхи чи невдачі, продовжують свою діяльність спрямовану на перетворення в успішний бізнес, який приноситиме зиск не лише його засновникам, а й привнесе свій вклад в економіку країни та відповідної галузі. Кожен, хоча б частково успішний стартап, – це не лише показник знань та навичок, отриманих під час навчання, це ще один крок до економічного зростання.

УСПІШНИХ СТАРТАПІВ!!!