НОВИНИ

Формуємо громадянську свідомість студентської молоді!Формуємо громадянську свідомість студентської молоді!

22 березня представниця Освітнього Центру Верховної Ради України Мар’яна Хороша провела інтерактивне заняття на тему «Демократичне суспільство та його цінності» для студентів й студенток груп СОА-18, ФПЛ-18 та ФПЛ-19 (освітні програми «Англійська мова і література» та «Філологія. Прикладна лінгвістика»).

Детальнiше

Майстер-класи  від професійних перекладачокМайстер-класи від професійних перекладачок

Студенти 3 курсу  (освітні програми «Англійська мова і література» та «Філологія. Прикладна лінгвістика») під час вивчення дисципліни «Теорія і практика перекладу» (викладач – доц. Тарасова О. В.) відвідали цикл майстер-класів «Література. Культура. Переклад», організований Інститутом філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальнiше

Онлайн-захист педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності 014 02 Середня освіта (Мова і література (англійська))Онлайн-захист педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності 014 02 Середня освіта (Мова і література (англійська))

18 березня 2021 р. відбувся онлайн-захист педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта, які навчаються за освітньою програмою «Англійська мова і література». Впродовж 4-х тижнів з 1 лютого до 26 лютого 2021 р. здобувачі вищої освіти мали змогу застосувати на практиці здобуті теоретичні знання, а також реалізувати власні методичні задумки на уроках англійської мови у спеціалізованих школах та гімназіях м. Хмельницького та Хмельницької обл.

Детальнiше

Участь викладачок кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації у Форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» 2021Участь викладачок кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації у Форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» 2021

Форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті» відбувся 17-18 березня 2021 року в онлайн режимі й став другим форумом у рамках Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України. 

Детальнiше

Міжрегіональний круглий стіл «Забезпечення якості освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії у галузі 01 «Освіта / Педагогіка»Міжрегіональний круглий стіл «Забезпечення якості освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії у галузі 01 «Освіта / Педагогіка»

16 березня 2021 року відбувся онлайн Міжрегіональний круглий стіл «Забезпечення якості освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії у галузі 01 «Освіта / Педагогіка».

Детальнiше

Читати архiв новин

ВИКЛАДАЧІ

Бідюк Наталя Михайлівна

Бідюк Наталя МихайлівнаЗавідувач кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації, доктор педагогічних наук, професор
 Детальнiше

Дорофєєва Олена Миколаївна

Дорофєєва Олена МиколаївнаДоцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації, кандидат філологічних наук
 Детальнiше

Коваль Ірина Володимирівна

Коваль Ірина ВолодимирівнаДоцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації, кандидат психологічних наук
 Детальнiше

Король Світлана Володимирівна

Король Світлана ВолодимирівнаДоцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації, кандидат педагогічних наук
 Детальнiше

Лисак Галина Олександрівна

Лисак Галина ОлександрівнаДоцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації, кандидат педагогічних наук, доцент
 Детальнiше

Мартинюк Олена Володимирівна

Мартинюк Олена ВолодимирівнаДоцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації, кандидат педагогічних наук, доцент
 Детальнiше

Орловська Ольга Володимирівна

Орловська Ольга ВолодимирівнаДоцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації, кандидат педагогічних наук
 Детальнiше

Рогульська Оксана Олександрівна

Рогульська Оксана Олександрівна Доктор педагогічних наук, доцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації
 Детальнiше

Всi викладачi кафедри