День Святого Миколая в Хмельницькому дитбудинку «Берізка»

Напевно немає в світі дитини, яка б в очікуванні свята не мріяла б про щось особливе. А День Святого Миколая дає можливість хоч один день побути чарівниками для дітей, які позбавленні батьківської опіки.

Студенти та викладачі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки та за матеріальної підтримки благодійної організації «Хмельницький обласний благодійний фонд Ропотана Андрія Григоровича» 25 грудня привітали вихованців дитячого будинку «Берізка» з Днем Святого Миколая.

Для того, щоб зробити дітям приємно та подарувати частинку тепла, готувалися заздалегідь. Про потреби дітлахів та їхні бажання на день Миколая дізнались у директора закладу. У дитячому будинку свій розклад занять, тому про зустріч з дітьми домовились попередньо з керівництвом закладу.

Вихованці закладу були захоплені дійством та приймали активну участь у святі. Співали пісні, розповідали вірші Миколаю, гралися в ігри, танцювали разом з усіма учасниками вистави.

Дитячій радості не було меж! Дітлахи крутили в руках подарунки та вихвалялись один перед одним, а ще залюбки спілкувались з студентами та викладачами, задавали питання. Усі отримали масу позитивних емоцій.

Студентка групи СП-14-1 Старовіна Марія додає: «Від зустрічі з дітьми ми отримали масу позитивних емоцій, адже вони настільки добрі і щирі. Дуже хочеться, щоб такі чудові діти нарешті повернулися додому, вони на це заслуговують. А ми, в свою чергу, намагатимемося допомогти чим можемо».

Директор закладу звернулась до студентів зі словами вдячності та подяки й запросила і привітати дітей наступного року, на що студенти відповіли згодою.

Ст. гр. СП-14- 1
Старовіна М.
Фабіян Ю.
Доцент кафедри СРСП Рабійчук С.О.,
старший викладач кафедри СРСП Хмуринська Т.О.