УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ У ЗУСТРІЧІ З ПРЕЗИДЕНТОМ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

15 грудня 2015 року в Києві у Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України відбулася зустріч Президента Республіки Польща Анджея Дуди і його дружини Агати з найважливішими представниками польської діаспори України.
На зустріч прибуло близько 100 осіб. Це і представники дипломатичного корпусу, і духовенство, і викладачі вищих навчальних закладів, директори загальноосвітніх навчальних закладів, голови польських товариств та спілок. У цій зустрічі також взяла участь старший викладач кафедри слов’янської філології, кандидат наук Сашко Ірина Сергіївна, що є свідченням визнання вагомого внеску Хмельницького національного університету у розвиток українсько-польського співробітництва у процесі європейської інтеграції.
Присутні привітали Президента та його дружину гучними оплесками та співом колядок. Потім усі відспівали гімн Польщі.
У своїй промові Президент Республіки Польща, між іншим, пообіцяв різнобічно сприяти розвитку польської освіти в Україні, а також подякував усім, хто, працюючи на науковій ниві, промує польську мову, літературу та культуру серед українців.
Президент також разом з усіма присутніми взяв участь у святковому фуршеті, під час якого кожен бажаючий зміг не тільки з ним сфотографуватися, але й порозмовляти і поставити запитання.
Зустріч Президента Республіки Польща з представниками польської діаспори в Україні в рамках першого офіційного візиту до України стала важливим етапом у зміцненні дружніх стосунків польського та українського народів та у розвитку міжнародного європейського співробітництва.

Інформація кафедри слов’янської філології ХНУ