Євро саміт «LeapIn Khmelnytskyi»

28.04.2017

28 квітня 2017 року у Хмельницькому національному університеті буде проходити євро саміт «LeapIn Khmelnytskyi», що організовується спільними зусиллями громадської організації «Молодь за глобальний прогрес» та кафедрою Автоматизованих систем і моделювання в економіці. Саміт набув популярності у країнах Європейського союзу, але в Україні даний захід проходить вперше. Тематика даного заходу: «Соціальне підприємництво та ІТ – технології для соціально-активної молоді».

Євро саміт «LeapIn Khmelnytskyi». Хмельницький нацiональний унiверситет

Конференція проходить за участі Хорватського Міністерства освіти й науки, інновації та креативності та буде висвітлена на Міжнародному Саміті в м. Загреб, Хорватія 11-14 травня 2017 року. Детальна інформація вже розміщена на сайті http://www.leapsummit.com/leap-in/, де можна побачити масштаб події, з орієнтовною кількістю учасників більше ніж 2000 осіб з 77 країн світу.

На конференції «LeapIn Khmelnytskyi» обговорюватимуться проблеми соціального підприємництва в Україні і в світі, актуалізується високотехнологічний підхід до використання соціальних технологій у роботі з молоддю, з'ясовуватимуться шляхи подолання існуючих соціальних суперечностей в регіоні.

Будемо раді бачити усіх бажаючих на даному заході.

Початок роботи: 28 квітня 2017 року, 10:00

Адреса проведення: вул. Інститутська 11, Хмельницький національний університет, 3 корпус, 401 аудиторія.

З повагою, координатор конференції
к.е.н., Дупляк Ольга Миколаївна.