Хмельницький національний університет отримав безкоштовний доступ до Coursera та edX

Хмельницький національний університет відкрив реєстрацію здобувачів освіти на платформах Coursera та edX. Студенти бакалаврату, магістранти і аспіранти зможуть безкоштовно вчитися на ресурсах світових лідерів у сфері освітніх онлайн-курсів.
Здобувачі освіти університету отримають безоплатний доступ до американських платформ Coursera та еdX за умови реєстрації.
Щоб зареєструватися, заповніть електронну форму нижче:
https://forms.gle/Bq2joLiFwNJ13m5C9
Coursera for Campus відкрила доступ до понад 5200 курсів і 2200 проєктів від провідних університетів і партнерів Coursera. Coursera — технологічна компанія, що працює в галузі освіти; заснована професорами інформатики Ендрю Ин та Дафною Коллер зі Стенфордського університету у квітні 2012 року. Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.
EdX надає безкоштовний доступ до понад 1600 онлайн-курсів і програм від провідних світових установ і компаній на EdX Online Campus. EdX проводить онлайн-курси університетського рівня в широкому діапазоні дисциплін для слухачів зі всього світу на безоплатній основі, а також проводить дослідження в галузі навчання. Зараз є понад 100 університетів, шкіл, некомерційних організацій, корпорацій та міжнародних організацій, які пропонують або планують пропонувати курси на ресурсі EdX.

09.05.2022