Курси підвищення кваліфікації проведено

Центр післядипломної освіти університету за сприяння кафедр теорії і методики фізичного виховання і спорту та фізичної терапії, ерготерапії в період з 24 вересня по 3 жовтня поточного року провів Курси підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців сфери фізичної культури і спорту за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 13.09.2016 №3520. До проведення занять, з метою забезпечення ефективності та результативності, кафедри делегували профільних 2 докторів наук, 8 кандидатів наук та 1 заслужений тренер України.

Підвищувати кваліфікацію у Хмельницькому національному університеті виявили бажання 32 особи, які представляли дитячо-юнацькі спортивні школи міст Хмельницького, Кам’янець-Подільського, Львова та Віньковецького, Красилівського, Старосинявського районів Хмельницької області. В процесі проведення занять були розглянуті інноваційні підходи до програмування процесу підготовки спортсменів, функціональної діагностики спортсменів тощо. Додатково слухачі курсів були проінформовані про спеціальності, за якими здійснюється підготовка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Хмельницькому національному університеті.

Курси підвищення кваліфікації проведено. Хмельницький нацiональний унiверситет

Переконані, що слухачі курсів оновили та поглибили спеціальні знання, вміння, необхідні для ефективного виконання своїх посадових (функціональних) обов’язків з урахуванням перспектив їх професійного зростання в межах спеціальності.

Доцент кафедри теорії і методики

фізичного виховання і спорту Дутчак Ю.В.