Новий міжнародний проект на кафедрі слов’янської філології «Чарівна стежка пригод з польською мовою у Свентокшиських горах»

Новий міжнародний проект на кафедрі слов’янської філології «Чарівна стежка пригод з польською мовою у Свентокшиських горах». Хмельницький нацiональний унiверситет

Новий міжнародний проект «Чарівна стежка пригод з польською мовою у Свентокшиських горах» кафедра слов’янської філології реалізовуватиме восени, грант на який отримала влітку 2018 року. Проект фінансується в рамках конкурсу Фундації «Допомога полякам на Сході» та співфінансується в рамках допомоги Сенату Республіки Польща полякам за кордоном і буде виконуватися спільно із міжнародним партнером – Товариством «Інтеграція Європа-Схід» (президент Кшиштоф Каліта).
У рамках реалізації проекту буде організовано табір у Свентокшиському воєводстві для 20 молодих аніматорів культурних ініціатив польського походження; театральні та літературні семінари, навчання анімації в Кельце, класи зі створення іміджу в засобах масової інформації, а також численні зустрічі з польською молоддю. Метою проекту також є знайомство української молоді польського походження із польськими традиціями, мовою, історією з метою вивчення методів просування польської культури на міжнародній арені та вивчення польської мови.
Отож, запрошуємо до участі в реалізації міжнародного проекту молодих людей, які бажають більше дізнатися про полоністику та в майбутньому планують обрати відповідний фах у Хмельницькому національному університеті!
До зустрічі!

Інформація кафедри слов’янської філології