Міжнародний проект «Нові кваліфікації – нові можливості. Підтримка кафедри слов’янської філології ХНУ» у 2018 році

Міжнародний проект «Нові  кваліфікації – нові можливості. Підтримка кафедри слов’янської філології ХНУ» у 2018 році. Хмельницький нацiональний унiверситет

Міжнародний українсько-польський проект під назвою «Нові кваліфікації – нові можливості. Підтримка кафедри слов'янської філології Хмельницького національного університету» цьогоріч стане продовженням діяльності минулорічної міжнародної діяльності кафедри, а також є відповіддю на затребуваність у підвищенні кваліфікації професійних кадрів (викладачів, учителів польської мови) в Україні.
За результатами реалізації міжнародного проекту, що здійснювався кафедрою у 2017 році, та заявкою на новий проект, кафедра слов’янської філології у співпраці з Товариством «Інтеграція Європа-Схід» (Польща) влітку 2018 року отримала грант на продовження реалізації проекту, який фінансується в рамках конкурсу Фундації «Допомога полякам на Сході» та співфінансується в рамках допомоги Сенату Республіки Польща полякам за кордоном.
Метою міжнародного проекту є розвиток польської філології в Україні через підтримку кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету. Проект призначений для підвищення компетенції викладачів кафедри слов’янської філології ХНУ, учителів польської мови Хмельниччини через організацію курсів з методики навчання польської мови та практики-стажування для студентів-полоністів ХНУ у Польщі, а також оновлення навчально-методичної бази традиційних та мультимедійних матеріалів для навчання полоністики на кафедрі.
У рамках реалізації проекту будуть організовані безкоштовні тренінги та семінари з підвищення кваліфікації для 30 викладачів польської мови з Поділля в Україні; навчання, семінари і практики з польської мови та методики її викладання в Польщі для 15 студентів Хмельницького національного університету – майбутніх філологів (славістів/полоністів). Всі учасники візьмуть участь у III Міжнародній виставці технологій та обладнання для освіти та конгресі «Освіта майбутнього», що відбудеться 3-4 жовтня 2018 року в Конгрес-центрі м. Кельце (Польща).
Запрошуємо до участі усіх зацікавлених проектом осіб!
До зустрічі!

Інформація кафедри слов’янської філології