Зустріч з ІТ-бізнесом

Неабиякий інтерес студентів факультету програмування та комп'ютерних і телекомунікаційних систем викликала зустріч з представниками компанії AMC Bridge. Більше сотні студентів факультету отримали можливість із перших уст почути про умови праці в ІТ-бізнесі та вимоги до розробників програмного забезпечення які ставить ІТ-галузь.

Зустріч з ІТ-бізнесом. Хмельницький нацiональний унiверситет

Сергій Фомін та Євгеній Ракіта представили напрямки діяльності компанії, розповіли майбутнім фахівцям галузі інформаційних технологій, які вимоги ставить ІТ-бізнес до спеціалістів, розповіли про шляхи вдосконалення фахової майстерності в галузі програмування та етапи кар’єрного росту.

Зустріч з ІТ-бізнесом. Хмельницький нацiональний унiверситет

Презентація фірми AMC Bridge

Представники компанії підтвердили високий рівень підготовки випускників факультету в галузі інформаційних технологій про що свідчить багаторічна співпраця між Хмельницький національним університетом та AMC Bridge . Компанія AMC Bridge офіційний партнер Хмельницького національного університету вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях. AMC Bridge входить до ТОП-100 IT-компаній США, що найбільш стрімко розвиваються та двічі поспіль входила до рейтингу Inc. 5000 – переліку найбільш динамічно зростаючих приватних компаній США за версією журналу Inc.

Зустрічі з представниками провідних компаній у галузі проектування та розробки програмного забезпечення прияють подальшому вдосконаленню наукової та освітньої діяльності університету в галузі інформаційних технологій.

С. С. Петровський, доц. кафедри КНІТ