Відкритий конкурс на навчання в Університеті сільського та лісового господарства ім. Менделя (Чехія)

Відкритий конкурс на навчання в Університеті сільського та лісового господарства ім. Менделя (Чехія)
17.05.2022

Відкритий конкурс на навчання в Університеті сільського та лісового господарства ім. Менделя (Чехія). Хмельницький національний університет

Відповідно до умов спеціальної програми обміну студенти ІІ та ІІІ курсів, факультетів: економіки і управління, міжнародних відносин і права, управління адміністрування та туризму Хмельницького національного університету мають можливість навчатися в Університеті сільського та лісового господарства ім. Менделя (Чехія) упродовж 2 місяців у другому семестрі 2021/2022 н.р.
Навчання здійснюватиметься в рамках угоди Erasmus+, укладеної між Хмельницьким національним університетом та Університетом сільського та лісового господарства ім. Менделя (від 4.09.2019 р.).
Основні документи для подання заявки:
  • заява на участь у програмі міжнародної академічної мобільності;
  • копія навчальної картки (англійською мовою), завірена деканом факультету;
  • мотиваційний лист;
  • CV.
Додаткові документи (за наявності): міжнародні мовні сертифікати, підтвердження наукової та соціальної активності (довідки довільної форми).
Відбір кандидатів здійснюється комісією ХНУ, яка включає представників відділу міжнародних зв'язків, деканів факультетів економіки і управління, міжнародних відносин і права, управління, адміністрування та туризму і завідувачів відповідних профільних кафедр.
У разі виникнення запитань, звертайтеся:

09.05.2022