Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

МАЙБУТНІ СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ТА СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЗДІЙСНЮЮТЬ ДИТЯЧІ МРІЇ

Професорсько-викладацький склад та студенти кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки знову гідно відстоюють назву своєї кафедри, організовуючи і приймаючи участь у різноманітних соціальних, благодійних акціях та заходах спрямованих на допомогу найбільш незахищеним верствам населення нашого міста та області.

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ПОГЛЯД У ПРОФЕСІЮ»
Відповідно до Розпорядження № 82 по ХНУ, 13 грудня 2014 року кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету був проведений щорічний конкурс фахової майстерності «Погляд у професію».

ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ
13 грудня 2014 року кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету було проведено «День гостинності кафедри ТКШВ». Метою цього заходу є надання всебічної інформації потенційним абітурієнтам щодо умов проведення вступної кампанії 2015 року.

КАЗКОВИЙ «НОВОРІЧНИЙ СЮРПРИЗ» ДЛЯ МАЛЯТ
Діти – це завжди зворушливо. Саме вони роблять наше життя щасливим. Молоді сім’ї чекають народження немовлят, бабусі й дідусі – радіють онукам. Серце радіє, коли бачиш повноцінну родину, в якій лунає дзвінкий сміх дітлахів.

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА – КРОК ДО ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
У рамках проходження педагогічної практики 04.12.14 магістри кафедри практики іноземної мови та методики викладання провели відкритий позакласний захід, присвячений найдобрішим та найщирішим святам року: Дню подяки та Різдву.

АКЦІЯ «НАГОДУЙ ПТАШКУ»
Наближаються новорічні та різдвяні свята, а також холодна зима. Студенти Хмельницького національного університету в рамках всеукраїнської акції «Міжнародні дні спостереження за птахами» за ініціативи департаменту «Студентська екологічна ліга» студентської ради і кафедри теорії і методики трудового та професійного навчання вирішили допомогти друзям нашим меншим – птахам перезимувати.

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ!
8 грудня 2014 року на засіданні ректорату Хмельницького національного університету відбулося урочисте привітання викладачів-ювілярів університету - д.е.н., професора кафедри обліку і аудиту Броніслава Кругляка та д.т.н., професора кафедри технології машинобудування Ярослава Гладкого.

ВІТАЄМО РЕКТОРА ХНУ З ОТРИМАННЯМ ДЕРЖАВНОЇ НАГОРОДИ!
8 грудня 2014 р. на спільному засіданні МОН і НАН України відбулося вручення державних премій в галузі науки і техніки. Серед науковців, які здобули премію, з рук президента Президії НАН України Б. Є. Патона був ректор Хмельницького національного університету д.т.н., професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук М. Є. Скиба.

СТУДЕНТКА ХНУ – ПЕРЕМОЖНИЦЯ АКЦІЇ «МАЄШ ЕЛЕКТРОННИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ КВИТОК - ВИГРАВАЙ IPAD»
В рамках акції «Маєш електронний студентський квиток - вигравай Ipad», керуюча Хмельницьким відділенням Укрексімбанку, випускниця нашого університету Тетяна Лундишева вручила сучасний мобільний телефон переможниці конкурсу користувачів студентських електронних карток студентці Хмельницького національного університету Вікторії Зеленській.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ХХ УНІВЕРСІАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Великою популярністю серед студентів користується студентська Універсіада, яка щорічно проводиться з різних видів спорту. Це найбільший спортивний захід нашого університету у якому бере участь велика кількість студентів з усіх факультетів різних спеціальностей.

УРОЧИСТЕ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ТА ПРИЗЕРІВ І ЕТАПІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД
4 грудня кафедра фінансів та банківської справи вітала учасників і призерів І етапів Всеукраїнських студентських олімпіад проведених з наступних напрямів “Банківська справа”,“Податкова система”, “Фінанси суб'єктів господарювання”, “Страхування”, “Державні фінанси” у яких прийняли участь студенти 3, 4, 5 курсів.

ФІЛОЛОГІЧНІ ОЛІМПІАДИ І КОНКУРСИ
2 і 5 грудня 2014 року у Хмельницькому національному університеті було проведено другий етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Безпосередньо за організацію цих заходів відповідали кафедри української філології і слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету.

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА»
Доброю традицією кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання є активна участь студентів у Всеукраїнських та Міжнародних наукових конкурсах та конференціях.

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛИСЯ БІЗНЕС-ЗУСТРІЧІ
Одним з найважливіших чинників, що здійснюють вплив на науково-виробничий та інтелектуальний прогрес провідних країн світу — це інтегрований зв’язок між наукою, виробництвом та освітою.

ВДАЛИЙ ВИСТУП БОГАТИРІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З СИЛОВОГО ТРИБОРСТВА
В м. Коломиї Івано-Франківської області – неофіційній столиці українського пауерліфтингу – завершилися змагання (Кубок України та Чемпіонат України серед студентів ВНЗ), які тривали з 26 по 30 листопада та стали завершальними змаганнями року.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Правила прийому


Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату


Cтажування за кордоном

Не пропустіть свій шанс!!!
(додаткові бали до загального рейтингу)

 

КВIТЕНЬ
08
ІV-та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
CIЧЕНЬ
18
Шановні студенти!
Запрошуємо до участі в акції «Маєш електронний студентський квиток – вигравай iPad!».
05
Прийом заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 н.р.
ГРУДЕНЬ
31
ПРОВОДИТЬ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ
30
Програма подвійного диплому
13
Конкурс фахової майстерності
05
Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика
02
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
ЛИСТОПАД
21
Збір коштів на придбання теплих речей
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
20
Танці з викладачами
19
Cтажування за кордоном
16
День відкритих дверей в ХНУ
15
Кафедра слов'янської філології проводить Всеукраїнський диктант з польської мови.
01
Не пропустіть свій шанс!!!
Продовжується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
ЖОВТЕНЬ
22
Хмельницький національний університет проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Польська мова в українській освіті – перспективи в аспекті європейської інтеграції»
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
07
Збір коштів на допомогу АТО
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет