Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

МІЖНАРОДНА СЕРТИФІКАЦІЯ SOLIDWORKS НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ: 40 СТУДЕНТІВ УСПІШНО ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЮ

У сучасних умовах розвитку техніки та технологій вже неможливо уявити якісну вищу технічну освіту без всебічного використання сучасних систем автоматизованого проектування. Наш університет був одним з перших вишів в Україні, який почав активне впровадження САПР при підготовці інженерів-механіків.

«І ОЖИВЕ СЛАВА УКРАЇНИ!» І ФІЛОЛОГІЧНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ПЕРФОРМАНС У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
Зеленоокий Червень бентежить студентів та викладачів приходом примхливої пані Сесії. І так стає сумно та страшно: заліки та іспити, безсонні ночі та важкі дні…А креативні студенти гуманітарно-педагогічного факультету – українські філологи ФУМ-13-1 та ФУМ-11-1 – ініціювали публічний залік з навчальних дисциплін «Виразне читання» та «Основи літературної творчості»!

КОЛЕКТИВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДОПОМАГАЄ ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ
Співробітники Хмельницького національного університету завжди брали активну участь у суспільному житті міста та області, а в цей нелегкий для нашої Вітчизни час в університеті відбувся захід по збору коштів на допомогу українським військовим.

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ ТА СПЕЦІАЛІСТАМ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
27 червня 2014 року у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості “Випускник – 2014” з нагоди вручення дипломів магістрам і спеціалістам.

«РОЗВИТОК ПОЛЬСЬКОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ ПІДТРИМКУ КАФЕДРИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ»
Хмельницький національний університет продовжує активно розширювати горизонти міжнародного співробітництва. Свідченням цього є початок реалізації нового українсько-польського проекту під назвою «Розвиток польської освіти в Україні через підтримку кафедри слов’янської філології у Хмельницькому національному університеті», урочисте відкриття якого днями відбулося у ХНУ.

ВІЗИТ ДОЦЕНТІВ КАФЕДРИ СИСТЕМНОГО ПРОГРАМУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТ ЖИРОНИ (ІСПАНІЯ)
17-19 червня 2014 року доценти кафедри системного програмування Говорущенко Тетяна Олександрівна та Медзатий Дмитро Миколайович перебували в Університеті Жирони (Іспанія) в рамках Міжнародного проекту TEMPUS KTU з метою стажування та активної участі в обговоренні перспектив проекту із іншими українськими університетами-партнерами.

«КАФЕДРОЮ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ОРГАНІЗОВАНО ТА ПРОВЕДЕНО БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ МАЛІЄВЕЦЬКОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ»
Людина істота соціальна та інколи бажання усамітнитися в колі природи бере верх. Краса велетнів дерев, свіжість подиху та спів птахів заворожує, тому про таку «компанію» можна лише мріяти. А наше бажання побувати у забутих та чаруючи невідомих місцинах Хмельниччини стало реальністю.

ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ
20 та 21 червня 2014р. у Хмельницькому національному університеті відбулися захисти трьох кандидатських дисертацій спеціалізованої вченої ради К 70.052.04 за спеціальністю 05.12.13 «Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій».

НОВІ РОЗРОБКИ В СФЕРІ СПОРТИВНИХ ГІРСЬКОЛИЖНИХ ТРЕНАЖЕРІВ
20 червня на кафедрі технології машинобудування відбувся захист магістерської роботи студентом 5 курсу Власюком Олександром на тему «Проектування гірськолижного тренажера із розробкою технологічного процесу його виготовлення». Тема є нетиповою для нашого університету. Вона зацікавила не лише спортсменів-гірськолижників, а й реабілітологів.

У ХНУ ПРОЙШОВ V ФОРУМ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Днями в університеті відбувся V форум студентського самоврядування. Визначальним стало те, що захід пройшов у новому форматі – звітували про діяльність студентських самоврядних структур факультетів та гуртожитків.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ
13-14 червня у м. Київ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Успішно виступив на цих змаганнях студент-легкоатлет Хмельницького національного університету Жура Максим гр. ЗЛ-12-1. На дистанції 1500 м він показав час 3.54,47 хвилин і виборов 3 місце, а на дистанції удвічі довшій, хоча і з особистим рекордом 8.38,64 хвилин, зумів посісти 5 місце.

НАУКОВЦІ ХНУ- ПЕРЕМОЖЦІ X ЮВІЛЕЙНОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ
У перші дні червня в приміщенні Хмельницької обласної ради відбулися урочистості присвячені підведенню підсумків обласного конкурсу науково-дослідних робіт у технічній та гуманітарній галузях. В урочистому нагородженні переможців конкурсу взяли участь заступники голови обласної ради Віктор Адамський та Ігор Хитрук, а також науковці та викладачі провідних ВНЗ області.

«МІСТЕР І МІСІС СПОРТ» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
Профспілковий комітет студентів спільно з викладачами кафедри фізичного виховання ХНУ, з метою культивування здорового способу життя та популяризації спорту серед молоді, організували та провели захоплюючий спортивно-розважальний захід «Містер і Місіс спорт». Змагання проводилися серед мешканців студентських гуртожитків на базі спортивного комплексу Хмельницького національного університету.

ХІМІЧНІ МАЙСТЕР КЛАСИ В ХНУ
В рамках роботи наукового гуртка екологічної біохімії, організованого на базі кафедри хімічної технології Хмельницького національного університету за сприяння завідувача кафедри, професора Ігора Мандзюка, успішно проводяться хімічні майстер класи для юних хіміків. В роботі гуртка беруть активну участь науковці Малої академії наук, студенти та учні шкіл міста та області.

У ХНУ - «ХІМІЧАТЬ ВСІ!»
28 травня 2014 року у Хмельницькому національному університеті відбулось урочисте святкування Дня хіміка у форматі «Хімічать всі!». На свято завітали студенти та викладачі факультету технологій і дизайну, а також випускники минулих років. До масштабних святкувань приєдналися викладачі та студенти інших кафедр університету.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс!!!
(20 балів до загального рейтингу)

З 1 вересня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Шановні колеги! Адміністрація та профспілковий комітет університету пропонують Вам пройти санаторно-курортне лікування у ІІІ кварталі 2014 року

Розпочато прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання.
 

ЛИСТОПАД
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
ЖОВТЕНЬ
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
ВЕРЕСЕНЬ
30
Пропозиції щодо санаторно-курортного лікування на ІІІ квартал 2014 року
05
Міжнародна науково-практична конференція “МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА”
01
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка запрошує до співробітництва з редакцією наукового журналу «Економіка і регіон»
01
Кафедра практичної психології та педагогіки та кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки надають безкоштовну психологічну допомогу
01
Розпочато прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання.
01
Відкрито нову магістерську програму «БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»
01
Не пропустіть свій шанс!!!
З 1 червня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
СЕРПЕНЬ
01
II Міжнародна науково-практична конференція "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА"
ЛИПЕНЬ
11
Увага! Інформація для абітурієнтів напрямків «Технологічна освіта» та «Декоративно-прикладне мистецтво»
11
Кафедра фінансів та банківської справи успішно пройшла ліцензування освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" напряму підготовки "Фінанси і кредит".
ЧЕРВЕНЬ
28
28 червня — День Конституції України
05
Літня школа в Німеччині м. Кобленц, університет Кобленц Ландау
03
Цикл мастер-классов от Владимира Безмалого
01
Стань на захист України
ТРАВЕНЬ
30
Програма семестрового обміну з Лодзьким університетом (Польща)
21
VIII міжнародна науково-технічна конференція "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет