Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ОСВІТНІЙ ВІКІТРЕНІНГ

15—16 квітня 2016 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка Громадська організація «ВікімедіаУкраїна» провела вікітренінг для викладачів України з метою їх залучення до написання та редагування україномовної версії Вікіпедії (Вікімедіа Україна).

СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – ШКОЛА ЛІДЕРСТВА ХХІ СТОЛІТТЯ
21-24 квітня в стінах Хмельницького національного університету за інформаційної підтримки Міністерства освіти та науки України пройшов ІІ Всеукраїнський студентський форум «Студентське самоврядування – школа лідерства ХХІ століття». Організаторами форуму виступили Студентська рада Хмельницького національного університету та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз». У заході взяло участь понад 50 студентських активістів - представників 17-и областей із понад 30-и вищих навчальних закладів України.

ЗАКІНЧУЮТЬСЯ ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»
Студенти факультету інженерної механіки та факультету економіки і управління завершують прибирання закріпленої за університетом території, а саме: схили зеленої зони струмка Безіменного від вулиці Інститутської до Хмельницького перинатального центру.

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ У ХІІІ МIЖНАРОДНИХ СЛАВIСТИЧНИХ ЧИТАННЯХ (М. СОФІЯ, БОЛГАРІЯ).
Доцент кафедри української філології Хмельницького національного університету, кандидат філол. наук І.Б. Царалунга взяла участь у роботі ХІІІ Мiжнародних славiстичних читань, що відбулися 21-23 квiтня 2016 року в Софiйському унiверситетi iменi Св. Климента Охридського (м. Софія, Болгарія). Організатори цього наукового форуму – представники Факультету слов’янської філології – змогли залучити до активної дискусії понад 280 дослідників із Білорусі, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Греції, Італії, Канади, Німеччини, Польщі, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії, України, Хорватії, Чехії, Чорногорії, Японії та інших країн світу.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ПРОВЕЛИ ПРОГРАМУ НА РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНО-МОРАЛЬНОЇ СФЕРИ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО БУДИНКУ ДИТИНИ «БЕРІЗКА»
За підтримки завідувача кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки, доктора педагогічних наук, професора Романовської Л. І. та благодійної організації «Хмельницький обласний благодійний фонд Ропотана Андрія Григоровича» студенти четвертого курсу групи СР-12-1 разом з доцентом кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Рабійчуком С. О. відвідали Хмельницький спеціалізований будинок дитини «Берізка».

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ»
20–21 квітня 2016 року у Хмельницькому національному університеті проходила ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»

МАЙСТЕР-КЛАС З ТЕХНІКИ «КРАКЛЕ» У ХМЕЛЬЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ
23 квітня 2016 року у стінах Хмельницького обласного художнього музею відбувся майстер-клас з техніки «Кракле» – художня обробка яєчної шкаралупи, який проводила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання Корницька Л.А. для викладачів трудового навчання міста Хмельницького.

МАЙСТЕР-КЛАСИ З ПСИХОЛОГІЇ
В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців», яка відбулась 20 - 21 квітня 2016 року на базі кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету, було проведено майстер-класи:

СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ» ВІТАЮТЬ УСІХ З ДНЕМ ПСИХОЛОГА!
Вітання було досить символічне - флешмоб у вигляді метелика як символу душі, символу психології.

“ЧОРНОБИЛЬ – ЖИВА РАНА ЗЕМЛІ МОЄЇ”
Чорнобильський вітер по душах мете
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде,
…Лиш пам'ять усе пам'ятає.

ДВІ ЗОЛОТИХ НАГОРОДИ – ВАГОМИЙ ЗДОБУТОК СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ» НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ВНЗ
21-23 квітня 2016 року у м. Хмельницький відбувся Чемпіонат України з важкої атлети серед студентів ВНЗ, де нагороди виборювали представники 23 ВНЗ України.

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МЕХАНІЦІ», ПРИСВЯЧЕНА ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА ШАЛАПКА ЮРІЯ ІВАНОВИЧА
21-23 квітня 2016 року у Хмельницькому національному університеті проходила Міжнародна конференція молодих науковців «Сучасні технології в механіці», присвячена пам’яті професора Шалапка Юрія Івановича.

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА "ПРОГРАМУВАННЯ МІКРОПРОГРАМНИХ АВТОМАТІВ ТА МІКРОКОНТРОЛЕРНИХ СИСТЕМ" - РЕСТАРТ В ХНУ
В період з 1 по 3 квітня 2016 року в Хмельницькому національному універсітеті, після тривалої перерви, пройшла чергова Всеукраїнська студентська олімпіада з Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем". Олімпіаду проведено кафедрою компютерних систем та мереж за спонсорської підтримки компанії "Open System" (м. Хмельницький, директор Ляпун О.В.).

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ДЕРЖАВНІ ФІНАНСИ»
13-15 квітня 2016 року на базі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 року № 1247 було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси».

ПАРАД МАГНОЛІЙ У НАШОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
Цього року своїм рясним та різноманітним цвітінням порадували магнолії ботанічного саду. .Ці екзотичні рослини набули слави завдяки великим квітам, за витонченість яких магнолії отримали статус «аристократів» рослинного світу. Рослини зацвітають рано навесні, часто ще до появи листя. Батьківщина – Східна Азія, Центральна і Північна Америка.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Перелік спеціальностей та предметів сертифікату

Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Інформація для випускників – одержувачів держаних пільгових кредитів

Змінились реквізити оплати .

Міжнародні гранти


 
ТРАВЕНЬ
19
Х Міжнародна науково-практична конференція «Управління економічними системами:концепції, стратегії та інновації розвитку»
19
Міжнародний науково-педагогічний семінар «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів»
21
Хмельницький національний університет запрошує на зустріч випускників.
21
Весняний екскурсійний сезон 2016 року «Дорогами рідної Хмельниччини»
ЧЕРВЕНЬ
04
Весняний екскурсійний сезон 2016 року «Дорогами рідної Хмельниччини»
11
Весняний екскурсійний сезон 2016 року «Дорогами рідної Хмельниччини»
25
Весняний екскурсійний сезон 2016 року «Дорогами рідної Хмельниччини»
30
Вступ на військову кафедру
ВЕРЕСЕНЬ
09

Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільство, держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень»

23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках конференція) ХV Міжнародна науково -практична конференція «Проблеми планування в ринкових умовах»
23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках – конференція) XІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України»
ЖОВТЕНЬ
01
Допоможіть постраждалим бійцям АТО!
06
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»
21
Всеукраїнський науково-методичний семінар "Сучасні технології та обладнання у виробництві"
30
Всеукраїнський науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ»
ЛИСТОПАД
20
І Науково-практична Інтернет -конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет