Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА
ІНФОРМАЦІЯ

Статут

Колективний договір

Державні закупівлі

Надання інформації

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

СПІВРОБІТНИКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МАРШУ МИРУ «Я - ВОЛНОВАХА»

18 січня у м. Хмельницькому відбувся марш миру «Я - Волноваха». Тисячі хмельничан, у тому числі співробітники Хмельницького національного університету, взяли участь у всеукраїнській акції проти тероризму.

ДЕСЯТКА КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Завершився спортивний сезон 2014 року. Упродовж року в університеті проводилась значна фізкультурно-спортивна робота. Спортивний клуб, кафедри здоров’я людини та фізичного виховання, колективи фізичної культури факультетів здійснювали певну організаційно-практичну роботу по запровадженню у побут студентів масової фізичної культури і спорту.

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК МОЖЛИВІСТЬ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ
29 грудня відбувся захист звітів за результатами проходження педагогічної практики студентами спеціальності «Технологічна освіта» групи ТО-11-1.

З НОВИМ 2015 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

АКЦІЯ “ЛИСТ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ”
Студенти Хмельницького національного університету прийняли участь в акції “Лист Святому Миколаю”. Листівки зі своїми проханнями до Св.Миколая писали діти-сироти з селища Антоніни Красилівського району, а студентське самоврядування та студенти-волонтери усіх факультетів Хмельницького національного університету виконували їх побажання.

СТУДЕНТСЬКА АКЦІЯ “МИЛОСЕРДЯ”
Студентська акція «Милосердя» зі збору коштів на придбання подарунків та відвідування хворих дітей Хмельницької обласної та міської дитячих лікарень відбулася напередодні новорічних та різдв’яних свят.

ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ III-IV РІВНІВ АКРЕДЕТАЦІЇ
25 грудня на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбулася зустріч представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з Першим заступником Міністра освіти і науки Інною Романівною Совсун.

КРУГЛИЙ СТІЛ "РЕГІОНАЛЬНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНДУСТРІАЛЬНОГО ГЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ З РЕКЛАМИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ. ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ ТА САМОРЕГУЛЮВАННЯ В РЕКЛАМНІЙ ГАЛУЗІ"
5 грудня 2014 року у Хмельницькому національному університеті відбувся круглий стіл Регіонального Представництва Індустріального Гендерного Комітету з Реклами в Хмельницькій області «Громадський контроль та саморегулювання в рекламній галузі».

IX МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МАРКЕТИНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Регулювання інноваційної діяльності і пов’язаних з нею глобальних економічних процесів посідає ключове місце у вирішенні проблем структурної перебудови економіки, активізації науково-технічного прогресу, підвищенні ефективності діяльності підприємств і формуванні позитивних тенденцій розвитку економіки країни в цілому.

VI РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС РЕКЛАМИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
5 грудня 2014 року у Хмельницького національного університету відбулось підведення підсумків та урочисте нагородження переможців VI регіонального конкурсу реклами.

KHMELNYTSKYI NATIONAL UNIVERSITY NAMED AN NVIDIA CUDA RESEARCH CENTER
Khmelnytskyi, Ukraine —December 23, 2014—Khmelnytskyi National University today announced that it has been named a CUDA® Research Center by NVIDIA, the world leader in visual computing.

НОВОРІЧНИЙ РАНОК 2015
Новий рік – це справді надзвичайне і магічне свято! Свято дитинства, тепла, добра і любові! Його з нетерпінням чекають і дорослі, і малюки!

ПЕРША ПРОФЕСІЙНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ
Практика студентів гуманітарно-педагогічного факультету – це важливий етап професійної підготовки майбутнього педагога, оскільки студенти мають змогу ознайомитися з реальним навчальним процесом у школі або училищі.

ПРАКТИЧНІ СЕМІНАРИ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ
За ініціативи хмельницької міської організації червоного хреста України на кафедрі соціальної роботи та соціальної педагогіки проведено практичні семінари з домедичної допомоги для майбутніх соціальних працівників та соціальних педагогів»

ЗИМОВА «СЕСІЯ» СТУДЕНТІВ-СПОРТСМЕНІВ
19-20 грудня 2014 року в манежі спортивного комплексу Хмельницького національного університету відбувся зимовий чемпіонат області з легкої атлетики.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

Всеукраїнський конкурс «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді »

Положення про проведення XXI–ї Універсіади студентів Хмельницького національного університету 2015 року

Cтажування за кордоном
 

ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
ЛИСТОПАД
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
ЖОВТЕНЬ
22
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
ВЕРЕСЕНЬ
24
? Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ТРАВЕНЬ
27
Міжнародна науково-практична конференція "Духовний розвиток особистості в аспекті слов’янського лінгвокраїнознавства"
21
IV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми економіки та менеджменту: теоретичні і практичні аспекти"
01
V Всеукраїнська школа-семінар молодих вчених і студентів «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»
КВIТЕНЬ
21
IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»
08
ІV-та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
01
Всеукраїнський конкурс «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді »
ЛЮТИЙ
23
Польсько-український проект «Міжнародний освітній семінар» (м.Варшава)
CIЧЕНЬ
18
Шановні студенти!
Запрошуємо до участі в акції «Маєш електронний студентський квиток – вигравай iPad!».
05
Прийом заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 н.р.
ГРУДЕНЬ
31
ПРОВОДИТЬ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ ЯПОНСЬКОЇ МОВИ
30
Програма подвійного диплому
26
Шановні викладачі та співробітники!
13
Конкурс фахової майстерності
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет