Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

НОВИЙ САЙТ (ТЕСТУВАННЯ)

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ПОЛІТОЛОГІЇ

Доцент кафедри філософії і політології, кандидат філософських наук Мудраков Віталій Вікторович з 01 травня 2017 року проходить Міжнародне стажування у KLASSIK STIFTUNG WEIMAR (Kolleg Friedrich Nietzsche) у місті Ваймарі (Німеччина).

СТАЖУВАННЯ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ У ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВАРНА (БОЛГАРІЯ)
Делегація Хмельницького національного університету у складі викладачів кафедри технології та конструювання швейних виробів доцентів Дітковської О.А., Засорнової І. О., Захаркевич О.В., Кулешової С.Г. та Кошевко Ю.В. протягом 2-11 червня 2017 р. проходили стажування у Технічному університеті Варна (Болгарія).

«MEET UP! НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ЗУСТРІЧІ МОЛОДІ»
У червні відбулась реалізація гранту програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Фонду ім. Роберта Боша та німецького Фонду EVZ.

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ З ПЕРЕМОГОЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ
24 — 28 квітня 2017 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського» проходив заочний (on-line) тур ІІ-го етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ VIІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ГІДНО ПРЕДСТАВИВ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛАСТЬ У ДЕРЖАВНИХ УРОЧИСТОСТЯХ, ПРИСВЯЧЕНИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКИМ ДНЯМ У МІСТІ КАНЕВІ

СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ
Діти – квіти життя. Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Мета свята — нагадати дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, здобуття освіти, свободу думки, відпочинку, захисту від насилля й експлуатації. Адже підростаюче покоління — це майбутнє країни, запорука її добробуту та процвітання.

ХІІІ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ. ЗМАГАННЯ З ТХЕКВОНДО
26 травня 2017 року в Києві відбулися змагання з тхеквондо ВТФ в рамках XIII літньої Універсіади України.

ВЕСЛУВАЛЬНИЙ МАРАФОН
26-28 травня у місті Вінниця відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції. Змагання присвячені пам’яті воїна-спортсмена Ігорю Присяжнюку.

РЕЗУЛЬТАТИ ХІІІ ЛІТНЬОЇ УНІВЕРСІАДИ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ
У місті Миколаїв з 22 по 26 травня відбулася ХІІІ літня Універсіада з важкої атлетики. Хмельницький національний університет був представлений командою з 7 спортсменів та 2 тренерів. Загалом в Універсіаді взяли участь 18 областей та 43 навчальних заклади.

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА – ЯКІСНА СКЛАДОВА НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ
Як відомо, виробнича практика виконує важливі функції в професійній підготовці студента: поглиблення і розширення теоретичних знань, застосування їх у виробничих ситуаціях, розвиток пізнавального, творчого потенціалу, практичного мислення майбутнього фахівця. Особливо це актуально для інженерних спеціальностей, зокрема «Технології легкої промисловості».

НА ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – ЧЕРГОВИЙ РЕКОРД
18 травня у Хмельницькому відбувся перегляд фільму просто неба. Дійство організувала Студентська рада Хмельницького національного університету.

МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
«Молодь за здоровий спосіб життя» – під таким гаслом пройшла зустріч лікарів новоствореного медичного центру «Приват» зі студентами нашого університету.

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ» У РЕКРЕАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ «БЕРЕГ НАДІЇ»
З 28 квітня по 8 травня цього року у мальовничій місцевості на березі Південного Бугу в с. Головчинці Летичівського р-ну працював реабілітаційний табір для осіб, що пересуваються на візках. Перебування в такому рекреаційному центрі з красномовною назвою «Берег надії» осіб з обмеженими фізичними можливостями стало доступним завдяки допомозі наших студентів-волонтерів: Левчука Віталія, Петух Анни, Рудик Ірини (студенти групи ЗЛ-14-1). Усі вони здобувають освіту зі спеціальності «Здоров`я людини» у Хмельницькому національному університеті.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ ХНУ
У Хмельницькому національному університеті 24 травня з нагоди святкування Дня науки в Україні відбулася ювілейна 45-та науково-практична конференція професорсько-викладацького складу університету за підсумками науково-дослідної роботи за 2016 рік.

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ (РЕГІОНАЛЬНИЙ) ДИКТАНТ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
Кафедра слов’янської філології разом зі студентами cпеціальності «Філологія. Слов'янські мови та літератури (переклад включно)» провели захід, приурочений до Дня слов?янської писемності і культури.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Реквізити для оплати

VII українсько-польські наукові діалоги

Перелік спеціальностей університету та предметів ЗНО


 
ЧЕРВЕНЬ
30
Прийом документів для вступу на військову кафедру
ЛИПЕНЬ
07
ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ ЕКСКУРСІЙНИЙ СЕЗОН 2017 року.Маршрут №6 «Краків – Величка»
ЖОВТЕНЬ
18
VII українсько-польські наукові діалоги
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет