Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПОЛЬСЬКА МОВА В УКРАЇНСЬКІЙ ОСВІТІ – ПЕРСПЕКТИВИ В АСПЕКТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ»

22 жовтня 2014 року у Хмельницькому національному університеті у рамках міжнародного українсько-польського проекту «Розвиток польської освіти в Україні через підтримку кафедри слов’янської філології у Хмельницькому національному університеті», наданого Міністерством закордонних справ Польщі у контексті гранту «Співпраця в галузі громадської дипломатії у 2014 р.», відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Польська мова в українській освіті – перспективи в аспекті європейської інтеграції».

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ВІЗИТ КАФЕДРИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО ПОЛЬЩІ
Дедалі більше зростає інтерес української молоді до польської мови. Враховуючи регіональні особливості Поділля, на гуманітарно-педагогічному факультеті три роки тому відкрито новий напрям підготовки фахівців – «Філологія. Переклад (польська, російська мови)».

БРИФІНГ ДЛЯ ЗМІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЗА УЧАСТЮ КЕРІВНИКА ПРОЕКТУ «ТОП-200 УКРАЇНА» ОЛЕСІ ЛИНОВИЦЬКОЇ
Традиційно наприкінці кожного навчального року Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представляє академічний рейтинг ВНЗ ІІІ та ІV рівнів акредитації «Топ-200 Україна».

СТУДЕНТИ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ – БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З РЕГБІ-7
18 жовтня у Львові відбувся чемпіонат України з регбі-7 серед гравців 1996/1997 років народження.

ХХ СПАРТАКІАДА ХНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ
ХХ спартакіада ХНУ з міні-футболу між збірними командами факультетів та спеціальності «Здоров’я людини»

ДОБРОЧИННИЙ МАЙСТЕР-КЛАС КАФЕДРИ ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ
Чудовою традицією кафедри хімічної технології Хмельницького національного університету, в рамках роботи наукового гуртка екологічної біохімії, стало проведення майстер-класів для юних хіміків.

ПОЄДНАННЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА ПРАКТИЧНОЇ СКЛАДОВОЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ - ЗАПОРУКА ПІДГОТОВКИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНИХ ФАХІВЦІВ
Нещодавно студенти кафедри хімічної технології, спеціальності Текстильна хімія та опоряджувальні виробництва, відвідали Рівненський Льонокомбінат. Студенти отримали унікальну можливість попрактикуватися та водночас навчатися у виробничих умовах комбінату.

СТАРТИ КРОСМЕНІВ УНІВЕРСИТЕТУ
8 жовтня 2014 р. в м. Хмельницькому проходив легкоатлетичний крос за програмо міської Спартакіади серед студентів ВНЗ ІІ-ІV р.а.

НАУКОВЦІ ХНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ TEMPUS-IV
Днями науковці ХНУ взяли участь у роботі науково-практичного семінару на тему «Орієнтована на компетенції розробка навчальних модулів у галузі різноманітності», який відбувся у Бременському університеті (Німеччина).

ДО ДНЯ УНІВЕРСИТЕТУ В НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ РОЗГОРНУТО КНИЖКОВУ ВИСТАВКУ
До Дня університету в науковій бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Наукові праці викладачів Хмельницького національного університету»

ПАТРІОТИЧНИЙ ФЛЕШМОБ «УКРАЇНА – ЄДИНА І НЕПОДІЛЬНА» З НАГОДИ 10-Ї РІЧНИЦІ ПРИСВОЄННЯ УНІВЕРСИТЕТУ СТАТУСУ «НАЦІОНАЛЬНИЙ»
Ось уже 52 роки на теренах Хмельницької області здійснює освітню, навчальну, наукову, методичну та виховну роботу Хмельницький національний університет.

ДО ДНЯ УНІВЕРСИТЕТУ У ГУРТОЖИТКУ № 4 ВІДКРИЛАСЯ СПОРТИВНА ЗАЛА
«Про кімнату для занять спортом наші студенти мріють вже дуже давно, певно ще з 90-х рр., – розповідає декан факультету інженерної механіки Олександренко В. П., – і, нарешті, цю ідею вдалось втілити в життя!»

ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІІІ-IV РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
8 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради Хмельницького національного університету під головуванням ректора Хмельницького національного університету Скиби Миколи Єгоровича відбулося чергове засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Хмельницької області.

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА" У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
2-4 жовтня 2014 року у Хмельницькому національному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика", організована кафедрами: фінансів та банківської справи, автоматизованих систем і моделювання в економіці та міжнародних економічних відносин.

ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ - ШЛЯХ ДО УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ
Підготовка конкурентоспроможних фахівців є результатом якісного навчально-виховного процесу. Кафедра хімічної технології ХНУ активно працює в цьому напрямку, постійно впроваджує новітні та удосконалює існуючі методи навчання, розширює горизонти міжнародної співпраці.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
Збір коштів на допомогу АТО

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ
«Лист пораненому»

Не пропустіть свій шанс!!!
(додаткові бали до загального рейтингу)

Продовжується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Заняття з першої долікарської допомоги
 

ГРУДЕНЬ
30
Програма подвійного диплому
ЛИСТОПАД
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
16
День відкритих дверей в ХНУ
01
Не пропустіть свій шанс!!!
Продовжується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
ЖОВТЕНЬ
22
Хмельницький національний університет проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Польська мова в українській освіті – перспективи в аспекті європейської інтеграції»
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
07
Збір коштів на допомогу АТО
01
Заняття з першої долікарської допомоги
ВЕРЕСЕНЬ
30
Пропозиції щодо санаторно-курортного лікування на ІІІ квартал 2014 року
17
Шановні студенти та викладачі університету!
12
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування
05
Міжнародна науково-практична конференція “МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА”
01
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка запрошує до співробітництва з редакцією наукового журналу «Економіка і регіон»
01
Кафедра практичної психології та педагогіки та кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки надають безкоштовну психологічну допомогу
01
Відкрито нову магістерську програму «БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»
СЕРПЕНЬ
30
Продовжується прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання
29
Програма заходів з нагоди початку нового 2014-2015 навчального року
25
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет