Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗА НАПРЯМОМ «ЗВАРЮВАННЯ»

19 березня 2015 року на базі Кіровоградського національного технічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом підготовки фахівців «Зварювання».

25 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ПРОСКУРОВА) ІЗ ФАШИСТСЬКОЇ НЕВОЛІ
Традиційні заходи з ушанування визволителів відбулися цього дня о 10:00 і на Військовому кладовищі. Адміністрація, викладачі та студенти університету взяли участь у покладанні вінків і квітів до пам’ятників та обеліску на честь визволителів рідної землі, віддали заслужену данину поваги і шани усім тим, хто на фронті і в тилу ворога героїчно, безстрашно і самовіддано боровся проти фашистської чуми, схилили голови перед пам’яттю загиблих воїнів у хвилині мовчання.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ НАУКОВИХ РОБІТ
18-20 березня 2015 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека».

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»

БУДНІ КАФЕДРИ ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ
Колектив кафедри здоров’я людини гуманітарно-педагогічного факультету 24 березня поточного року в рамках Обласного історичного брейн-рингу «Олімпізм та сучасність» серед студентів ВНЗ ІІІ-IV р.а. напрямів підготовки «Фізичне виховання», «Здоров'я людини» до відзначення «Міжнародного дня здоров’я» провела І етап даного заходу у стінах нашого університету серед академічних груп напряму підготовки «Здоров'я людини».

СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ СТУДЕНТОК ХНУ В РАМКАХ ПРОЕКТІВ МІЖНАРОДНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ AIESEC
За співпраці Відділу міжнародних зв’язків ХНУ та Міжнародної молодіжної організації AIESEC, дві студентки 3 курсу факультету міжнародних відносин, Ольга Костюк та Діна Тичинська, мали змогу пройти стажування за кордоном у неймовірно красивих країнах з унікальними та такими різними культурами.

ВИСТАВКА ТВОРІВ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА «КРАСА ТВОРІННЯ РУК ЛЮДСЬКИХ»
Виставка творів декоративно-прикладного мистецтва у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури та мистецтв студентів та викладачів кафедри теорії і методики трудового та професійного навчання Хмельницького національного університету

ДО ШЕВЧЕНКІВСЬКИХ ДНІВ
11 березня 2015 року студенти університету відвідали міський будинок культури, де відбулась авторська програма заслуженого артиста України Михайла Фіца (м. Київ) «Посланіє…», приурочена до 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

«НЕ ПРОМОВЧИ ШЕВЧЕНКА У СОБІ» …
13 березня 2015 року до річниці від дня народження Тараса Шевченка в актовій залі університету виступив заслужений артист України, керівник і актор Хмельницького моно-театру «Кут», володар гран-прі всеукраїнських і міжнародних конкурсів Володимир Смотритель з авторською благодійною програмою – сповідь барда «Не промовчи Шевченка у собі».

ПОЕТИЧНИЙ ВЕРНІСАЖ «СЛОВОМ ТОРКНУТИСЯ ДУШІ...»
21 березня, починаючи з 2000 року, відзначається Всесвітній день поезії. Про важливість поетичної творчості для розвитку людства, діалогу між культурами свідчить ухвала свята такою поважною міжнародною організацією як ЮНЕСКО.

ГЕНІАЛЬНІЙ ЛІНІ КОСТЕНКО ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

«Немає часу на поразку»
Кафедра української філології гуманітарно-педагогічного факультету щиро вітає спільноту Хмельницького національного університету з днем народження геніальної, славнозвісної Українки –

ЩИРО ВІТАЄМО!

ПРОХОДЖЕННЯ СТУДЕНТАМИ ГР. ФР-10-1 ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
Студенти групи ФР-10-1 (5 курс) спеціальності «Фізична реабілітація» успішно завершили педагогічну практику у загальноосвітніх закладах. За планом навчального процесу педагогічна практика є одним із головних завершальних етапів одержання студентами освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, що передбачає у майбутньому можливість їх працевлаштування у загальноосвітніх закладах на посаді вчителя фізичної культури.

КАФЕДРА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ ОРГАНІЗУВАЛА ДІАЛОГ ВИПУСКНИКІВ-ПСИХОЛОГІВ З ПОТЕНЦІЙНИМИ РОБОТОДАВЦЯМИ
12 березня 2015 року у Хмельницькому національному університеті відбувся відкритий семінар "Діалог випускників-психологів з роботодавцями" щодо працевлаштування майбутніх психологів.

КАФЕДРА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ ІНФОРМУЄ
11 березня 2015 року відбулося урочисте вручення грамот призерам І-го туру Всеукраїнської студентської олімпіади з «Психології» серед студентів 2, 3, 4, 5 -го курсів, що показали досконале володіння знаннями з психології. До привітань переможців долучився проректор з наукової роботи професор Параска Георгій Борисович, декан гуманітарно-педагогічного факультету доцент Станіславова Людмила Леонідівна та завідувач кафедри практичної психології та педагогіки професор Потапчук Євген Михайлович.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Пропускний режим

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

До відома майбутніх офіцерів запасу!

Вітальна конференція з нагоди 80-річчя професора Ройзмана Вілена Петровича

Всеукраїнський конкурс «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді »

Оновлене положення про проведення XXI–ї Універсіади

Положення про проведення спортивно-патріотичного фестивалю
 

БЕРЕЗЕНЬ
31
Вітальна конференція з нагоди 80-річчя професора Ройзмана Вілена Петровича
КВIТЕНЬ
01
Всеукраїнський конкурс «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді »
08
Всеукраїнська конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
08
ІV-та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
21
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси»
21
IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»
22
Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «Інтелектуальні технології в системному програмуванні»
22
Всеукраїнська конференція «Інтелектуальні технології в системному програмуванні»
ТРАВЕНЬ
01
V Всеукраїнська школа-семінар молодих вчених і студентів «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»
08
Міжнародний гуманітарний проект "Ключ до розуміння культур»
21
Міжнародна конференція «Актуальні проблеми комп’ютерних технологій (АПКТ-2015)»
21
IV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми економіки та менеджменту: теоретичні і практичні аспекти"
27
Міжнародна науково-практична конференція "Духовний розвиток особистості в аспекті слов’янського лінгвокраїнознавства"
ВЕРЕСЕНЬ
24
? Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ЖОВТЕНЬ
02
ХІV Міжнародна науково-практична конференція " Проблеми планування в ринкових умовах"
15
Міжнародна науково-практична конференція "Інструменти регулювання національної економіки в умовах сучасних глобальних викликів"
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
22
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
22
Інтернет-конференція «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості»
ЛИСТОПАД
15
Інтернет-конференція «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика»
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет