Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ У «IV KONGRESIE POLSKICH TOWARZYSTW NAUKOWYCH NA OBCZYZNIE»

З 4 до 7 вересня 2014 р. старші викладачі кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету Серкова Юлія Іванівна та Сашко Ірина Сергіївна взяли участь в IV Конгресі польських наукових товариств поза межами Польщі.

МОНІТОРИНГОВА МІСІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕРАЗМУС+ ОФІСУ В УКРАЇНІ ВІДВІДАЛА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
19 вересня 2014 року у. Хмельницькому національному університеті було проведено моніторинг проекту TEMPUS SEREIN - одного з семи проектів TEMPUS, що в даний момент реалізується в університеті.

ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ
23 вересня університет відвідала Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Гриневич Лілія Михайлівна, за безпосередньої участі якої прийнятий новий Закон України «Про вищу освіту».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС + У ХНУ
Днями студентам ХНУ випала чудова можливість ознайомитись з процедурою подачі грантових заявок на одну з міжнародних програм Європейського Союзу – Еразмус +. Програму презентувала Світлана Шитікова – директор Національного Темпус-офісу в Україні.

ДРУГИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З КОМАНДНОГО ПРОГРАМУВАННЯ (ALL-UKRAINIAN COLLEGIAL PROGRAMMING CONTEST, CENTRAL REGION)
12-14 вересня 2014 року, в Хмельницькому національному університеті, на базі кафедри системного програмування було проведено ІІ тур всеукраїнської олімпіади з командного програмування (All-Ukrainian Collegial Programming Contest, Central Region), яка одночасно відповідає чвертьфіналу всесвітньої першості з командного програмування (International Collegiate Programming Contest).

РОЗВИТОК СПІВПРАЦІ УНІВЕРСИТЕТУ В ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ.
З метою вдосконалення наукової та освітньої діяльності в підготовці висококваліфікованих фахівців напряму «Комп’ютерні науки» та спеціальності «Інформаційні технології проектування» Хмельницьким національним університетом і ТОВ НВП «Аквасофт» створено спільну лабораторію інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем.

СПІВПРАЦЯ ХНУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ”
Хмельницький національний університет зробив ще один важливий крок у започаткуванні та реалізації програм “Подвійного диплому”. Свідченням цього є нещодавній візит до ХНУ представників Академії готельного бізнесу, туризму та громадського харчування в Познані (Польща), а саме: канцлера Романа Давида Таубера та проректора Трапезнікова Володимира Ілліча.

УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ
День знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Протягом усього життя ми крокуємо дорогою знань, розумнішаємо, стаємо більш досвідченими.

ВІЗИТ ГОЛОВИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДО ХНУ
29 серпня 2014 року до Хмельницького національного університету з офіційним візитом завітали: голова Хмельницької обласної державної адміністрації Прус Леонід Іванович та новопризначений директор Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної адміністрації Фасоля Олесь Іванович.

ВІТАЄМО З 23 РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Україна відзначає День Незалежності – головне державне свято країни.

УСПІХИ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ
В Угорському місті Сегеді завершився Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Спортсмени 73 країн виборювали право бути найкращими.

МАЙБУТНЄ ВІТЧИЗНЯНОЇ ОСВІТИ - ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. ДОСВІД ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ.
Хмельницький національний університет - один із перших вищих навчальних закладів України, що започаткував підготовку студентів за дистанційною формою навчання. Про цю сферу діяльності розповідає декан факультету заочно-дистанційного навчання, післядипломної освіти та довузівської підготовки, професор Микола Петрович Мазур.

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ
У Хмельницькому національному університеті триває вступна кампанія. Кожного дня до навчального закладу подають документи сотні абітурієнтів, що є високим показником визнання ВНЗ на теренах Хмельниччини.

МІЖНАРОДНА СЕРТИФІКАЦІЯ SOLIDWORKS НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ: 40 СТУДЕНТІВ УСПІШНО ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЮ
У сучасних умовах розвитку техніки та технологій вже неможливо уявити якісну вищу технічну освіту без всебічного використання сучасних систем автоматизованого проектування. Наш університет був одним з перших вишів в Україні, який почав активне впровадження САПР при підготовці інженерів-механіків.

«І ОЖИВЕ СЛАВА УКРАЇНИ!» І ФІЛОЛОГІЧНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ПЕРФОРМАНС У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
Зеленоокий Червень бентежить студентів та викладачів приходом примхливої пані Сесії. І так стає сумно та страшно: заліки та іспити, безсонні ночі та важкі дні…А креативні студенти гуманітарно-педагогічного факультету – українські філологи ФУМ-13-1 та ФУМ-11-1 – ініціювали публічний залік з навчальних дисциплін «Виразне читання» та «Основи літературної творчості»!

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ
«Лист пораненому»

Не пропустіть свій шанс!!!
(20 балів до загального рейтингу)

З 1 вересня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Заняття з першої долікарської допомоги
 

ГРУДЕНЬ
30
Програма подвійного диплому
ЛИСТОПАД
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
ЖОВТЕНЬ
31
Заняття з першої долікарської допомоги
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
ВЕРЕСЕНЬ
30
Пропозиції щодо санаторно-курортного лікування на ІІІ квартал 2014 року
17
Шановні студенти та викладачі університету!
12
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування
05
Міжнародна науково-практична конференція “МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА”
01
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка запрошує до співробітництва з редакцією наукового журналу «Економіка і регіон»
01
Кафедра практичної психології та педагогіки та кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки надають безкоштовну психологічну допомогу
01
Відкрито нову магістерську програму «БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»
01
Не пропустіть свій шанс!!!
З 1 червня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
СЕРПЕНЬ
30
Продовжується прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання
29
Програма заходів з нагоди початку нового 2014-2015 навчального року
25
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ
01
II Міжнародна науково-практична конференція "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА"
ЛИПЕНЬ
11
Увага! Інформація для абітурієнтів напрямків «Технологічна освіта» та «Декоративно-прикладне мистецтво»
11
Кафедра фінансів та банківської справи успішно пройшла ліцензування освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" напряму підготовки "Фінанси і кредит".
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет