Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ ПАРТНЕР - АМЕРИКАНСЬКИЙ УНIВЕРСИТЕТ

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

СТУДЕНТИ-ФІЛОЛОГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

21–28 червня 2015 року студенти-філологи Хмельницького національного університету брали участь у семінарі для вчителів польської мови, що відбувався в Загальноукраїнському координаційно-методичному центрі вивчення польської мови та культури у Дрогобичі, а також у Дрогобицькій спеціалізованій загальноосвітній школі №3.

ПРОТЯГОМ КВІТНЯ-ТРАВНЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ СТУДЕНТСЬКИМ САМОВРЯДУВАННЯМ БУЛО ОГОЛОШЕНО «МІСЯЧНИК ЗІ ЗБОРУ КОШТІВ ДЛЯ БІЙЦІВ АТО».
Не дивлячись на те, що акція була здебільшого студентська, викладачі та співробітники університету також активно долучались. Загальна сума склала майже 8 000 гривень.

НАВЧАЛЬНО-ТУРИСТИЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»
В червні відбулась навчально-туристична практика студентів групи ЗЛ-13-1. Туристичний похід за маршрутом Хмельницький – Голубі озера (Славутський район).

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІДЗНАЧИВ «ДЕНЬ ВИПУСКНИКА»
1 липня 2015 року у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості “Випускник – 2015” з нагоди вручення дипломів магістрам, спеціалістам та бакалаврам.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА»
На кафедрі теорії та методики трудового і професійного навчання працювало три Державні екзаменаційні комісії з прийому державного кваліфікаційного іспиту та захисту дипломних робіт студентами. Кожне засідання ДЕК розпочиналось вітальними словами та настановами декана гуманітаро-педагогічного факультету к.ф.н., доц. Станіславової Людмили Леонідівни.

ВІТАЄМО ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ БІДАСЮК НАТАЛІЮ ВАСИЛІВНУ
Вітаємо доцента кафедри іноземних мов Бідасюк Наталію Василівну з перемогою на ХІ Київській міжнародній книжковій виставці. Її працю «Портрет Доріана Грея» Оскара Вайльда: посібник для читання і перекладу» (Київ : Знання, 2015. – 111 с.) визнано кращою книгою в номінації «Навчальна література» на міжнародній книжковій виставці, що проходила в Києві 21-24 травня, 2015.

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ СИСТЕМНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ХНУ НА НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У М. ГЛІВІЦЕ (ПОЛЬЩА)
Викладачі кафедри системного програмування Хмельницького національного університету: Поморова Оксана Вікторівна, Лисенко Сергій Миколайович та Крищук Андрій Федорович взяли участь у 21-ій міжнародній науковій конференції Computer Networks, організованій Інститутом Інформатики Сілезького національного університету (м.Глівіце, Польща).

АКТИВНЕ СТУДЕНТСТВО КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ І СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ
Протягом вересня 2014 р. – січня 2015 р. в рамках Всеукраїнського проекту «Молодь для молоді: знай свої права – змінюй життя» Партнерством «Кожній дитині» підготовлено 22 молодіжні тренери з різних регіонів України, які створили 15 молодіжних клубів у своїх громадах.

КАФЕДРІ ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ 45 РОКІВ
Кафедра хімічної технології заснована в 1970 році для підготовки фахівців за спеціальністю «Хімічна технологія і обладнання опоряджувального виробництва». Завідувачі кафедрою за роки її існування: 1970-1972 рр. – к.х.н., доцент Станіслав Юліанович Мухля,; 1972-1973 рр. - к.т.н., доцент Володимир Кирилович Круглов,; 1973-1987 рр. – к.х.н., доцент Леонід Ілліч Ганзюк; 1987-1994 рр. – к.т.н., доцент Людмила Іванівна Тебляшкіна; 1994-2001 рр. – д.т.н., професор Леонід Ілліч Ганзюк.

ВИПУСКНІ РОБОТИ ЗАХИЩАЮТЬ ФІЛОЛОГИ
11–13 червня 2015 року свої випускні роботи успішно захистили 11 магістрантів і 16 спеціалістів – майбутніх фахівців у галузі української філології.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
Першого червня у День захисту дітей, студенти групи СП-11-1 кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик».

ОБЛАСНЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
В рамках проведення профорієнтаційної роботи з метою виявлення та розвитку обдарованих учнів кафедра інформаційних технологій проектування на базі Хмельницького національного університету провела обласне методичне об'єднання керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій.

ВІЗИТ АМЕРИКАНСЬКОГО ПРОФЕСОРА УКРАЇНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ
Наприкінці травня до нас в університет завітала випускниця спеціальності «Переклад» Базилевич Марина Євгеніївна. Зараз вона є професором американського Лютер коледжу, що знаходиться у місті Декора, штат Айова. Це невеликий приватний коледж, в якому навчаються 3000 студентів різних напрямів навчання. Заснований ще в 19 столітті норвезькими емігрантами.

ВЛАСНИЙ ПОГЛЯД МОЛОДОЇ НАДІЇ: XXIII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ “БАРВИ ПОДІЛЛЯ” В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
У прагненні подарувати хмельничанам та гостям міста справжнє свято інноваційності та майстерності, 5 червня у Хмельницькому національному університеті відбувся фінал XXIII щорічного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».

ДУХОВНЕ СХОДЖЕННЯ НА ТАРАСОВУ ГОРУ…
З нагоди 154-ї річниці з Дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі під егідою ректора Хмельницького національного університету Миколи Єгоровича Скиби з метою сходження на Тарасову гору і вшанування світлої пам’яті Кобзаря відбулася щорічна травнева поїздка-екскурсія делегації університету до Шевченківського національного заповідника.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

Оновлене положення про проведення XXI–ї Універсіади

З 1 вересня оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років
 

ЛИПЕНЬ
15
Увага! Оголошено конкурс
ВЕРЕСЕНЬ
01
З 1 вересня оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років
17
Міжнародна наукова конференція Falling Walls Lab
24
X Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ЖОВТЕНЬ
02
ХІV Міжнародна науково-практична конференція " Проблеми планування в ринкових умовах"
15
Міжнародна науково-практична конференція "Інструменти регулювання національної економіки в умовах сучасних глобальних викликів"
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
21
VІ Міжнародна конференція Українсько-Польські наукові діалоги
22
Міжнародний Екологічний форум в рамках реалізації проекту «Екологічні інновації для бізнесу»
22
Інтернет-конференція «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості»
ЛИСТОПАД
10
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
15
Інтернет-конференція «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика»
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет