Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

23 вересня за ініціативи кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету спільно з Хмельницькою міською організацією Червоного хреста відбувся практичний семінар з домедичної допомоги для майбутніх соціальних працівників. Це була доволі цікава та змістовна розмова між студентами першого курсу спеціальності соціальна робота та офіційним представником Хмельницького міського комітету Червоного хреста – організації, що допомагає кожному, хто потребує підтримки.

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУСПІЛЬСТВО, ДЕРЖАВА І ЦЕРКВА У СПЕКТРІ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»
Уперше кафедра філософії і політології виступила організатором заходу такого масштабу. До співорганізації конференції також долучились Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Хмельницький університет управління та права та громадська організація «Українська асоціація релігієзнавців».

ЖИТТЯ ЩАСЛИВЕ, ЯКЩО ВОНО ЦІКАВЕ: РАДОМИРУ СІЛІНУ – 85!
27 вересня 2016 року святкує 85-річчя з дня народження учасник Великої Вітчизняної війни, Почесний громадянин м. Хмельницький, Президент національного комітету України з питань машинознавства при Міжнародній організації IFToMM, Президент Академії інформаціології Поділля ім. Юзвишина І.І., академік Міжнародної академії інформатизації, заслужений працівник народної освіти України, доктор технічних наук, професор, радник ректора Хмельницького національного університету та просто хороша людина Радомир Іванович Сілін, який навчає сотні студентів не лише технічних дисциплін, а й просто жити: в гармонії з собою, оточуючими і Всесвітом.

ПРОДОВЖЕННЯ АКЦІЇ "ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ"
Студенти групи ЕКОЛ-15-1 продовжили свою участь в акції «Дні сталої енергії» у місті Хмельницькому. Учасниками акції проводився збір відпрацьованих елементів живлення та люмінесцентних ламп на мобільних пунктах.

ПЛЕНЕРНІ ЗАНЯТТЯ СТУДЕНТІВ У ДЕНЬ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

З метою залучення студентів спеціальностей «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та «Середня освіта. Трудове навчання, технології та інформатика» до участі у виставках декоративного мистецтва, які проводились з нагоди святкування Дня міста Хмельницького 24-25 вересня, з ініціативи декана факультету та за підтримки кафедри теорії та методики ТПН, були проведені пленерні заняття з художньої обробки деревини та текстилю.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КЛАСИЧНОГО ПАУЕРЛІФТИНГУ
З 17.09.2016 р. до 24.09.2016 р. у м. Полтава проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп.

ПРАКТИЧНІ ПСИХОЛОГИ ПОБУВАЛИ НА ВІДКРИТТІ «МИСТЕЦЬКОГО ПРОСТОРУ»
24 вересня 2016 р. студенти спеціальності «Практична психологія» відвідали Подільський культурно-просвітницький центр імені М. К. Реріха, де відбулось урочисте відкриття нового мистецького осередку «Мистецький простір», приурочене до Дня міста.

КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Відповідно до Закону України "Про вищу освіту" термін повноважень голови Студентської ради університету та голів Студентських рад факультетів становить 1 рік і не може бути більше 2 термінів. Відповідно до Положення про студентське самоврядування ХНУ, вибори проходять щорічно і одночасно на всіх факультетах. Відповідно до ЗУ «Про вищу освіту» усі вибори, що пов’язані зі студентами мають бути прямими та таємними!

СПОРТИВНЕ СВЯТО НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ
З метою залучення професорсько-викладацького складу факультету економіки і управління до занять фізичними вправами, з ініціативи декана факультету та за підтримки кафедри фізичного виховання, були проведені змагання з фізкультурно-спортивного багатоборства.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – ОДЕСА: КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ + СТУДЕНТИ ФПКТС = ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
15-19 вересня кафедрою фізичного виховання був організований та проведений краєзнавчо-оздоровчий похід студентів факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем за маршрутом Хмельницький – Одеса.

СТУДЕНТИ-ПСИХОЛОГИ ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ІСТОРІЇ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
20 вересня 2016 року студенти спеціальності «Практична психологія» групи ПП-16-1 відвідали музей Історії органів внутрішніх справ Хмельниччини.

СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ IT-ФЕСТИВАЛІ В М. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
У місті Хмельницькому 17-18 вересня 2016 року вперше пройшов фестиваль інформаційних технологій. Арт-зона, локація робототехніки і хакатону – кілька майданчиків фесту розбили в центральній частині парку імені Михайла Чекмана. Так організатори вирішили показати хмельничанам, що наше місто має всі шанси стати інформаційною столицею України.

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З ІСТОРИКОМ, КРАЄЗНАВЦЕМ, ДОСЛІДНИКОМ ІСТОРІЇ, АРХІТЕКТУРИ ТА КУЛЬТУРИ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО СЕРГІЄМ ЄСЮНІНИМ «ПРОСКУРІВ — ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ: ПОДОРОЖ У ЧАСІ»
До 585-ї річниці з часу першої писемної згадки про місто Хмельницький та 450-річчя надання Плоскирову Магдебурзького права

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «P46RORED ІЛІ» МИХАЙЛА НІКОЛАЄВА В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ
Студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» і викладачі кафедри теорії та методики ТПН відвідали відкриття персональної виставки творів відомого митця, головного художника Хмельницького академічного обласного театру ляльок «Дивень», лауреата премії в галузі сценографії ім. Владислава Клеха, обласної премії імені Т. Г. Шевченка – Михайла Ніколаєва, яке відбулося 16 вересня у Хмельницькому обласному художньому музеї.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ – УЧАСНИК INTERSPORT UKRAINE RUN 2016
10 вересня 2016 р., у День фізичної культури і спорту в Україні, у містах Київ та Хмельницький другий рік поспіль за підтримки Міністерства молоді та спорту України стартував забіг INTERSPORT UKRAINE RUN 2016, Титульним спонсором якого виступав IIC- Intersport International Corp, а генеральним спонсором ТОВ «Епіцентр К».

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Перелік спеціальностей та предметів сертифікату

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Підтримай подільську перлину м. Сатанів у акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Інформація для випускників – одержувачів держаних пільгових кредитів

Змінились реквізити оплати .

Міжнародні гранти

Розпочала роботу Спеціалізована вчена рада Д 70.052.05 (педагогічні науки)

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників (обговорення)

Microsoft Imagine Academy (Dreamspark) для студентів ФПКТС .

ДО 85 - РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ РАДОМИРА ІВАНОВИЧА СІЛІНА .


 
ВЕРЕСЕНЬ
30
СВЯТКУЄМО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК РАЗОМ!
ЖОВТЕНЬ
01
Допоможіть постраждалим бійцям АТО!
06
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»
21
Всеукраїнський науково-методичний семінар "Сучасні технології та обладнання у виробництві"
30
Всеукраїнський науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ»
ЛИСТОПАД
05
Профспілкові новини
20
І Науково-практична Інтернет -конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет