Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

ФІЗКУЛЬТУРНИК І ТРЕНЕР — ПРОФЕСОР ЄВГЕН СВІРГУНЕЦЬ

Серед викладачів кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Хмельницького національного університету яскравою постаттю є кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Євген Свіргунець.

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАПРЯМУ «ДЕРЖАВНІ ФІНАНСИ»
7-10 квітня 2014 року згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2013 року №1820 у Хмельницькому національному університеті на базі кафедри фінансів та банківської справи було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси».

ВІТАЄМО З ВІДКРИТТЯМ ДОКТОРАНТУРИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ
08.00.07 - Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика

П’ЯТЬ КРОКІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОЇ ТА ПРОЗОРОЇ ОСВІТИ
У своєму інтерв’ю на першій прес-конференції 4 березня Міністр освіти і науки України Сергій Квіт наголосив, що сьогодні у центрі уваги Міністерства - якість освіти, якість навчання, якість викладання, якість наукових досліджень, забезпечення максимальної прозорості та відкритості надання освітніх послуг в контексті Болонського процесу.

АКЦІЯ СТУДЕНТІВ-ЕКОЛОГІВ «СВІЖИЙ ПОДИХ ВЕСНИ» ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ!
З нагоди Дня довкілля, який у цьому році проводиться 12 квітня, у м. Хмельницькому проходить місячник з благоустрою, спрямований на покращення екологічного стану нашого рідного міста.

НАУКОВЦІ ХНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ПРОМИСЛОВОГО КОНГРЕСУ
3-7 квітня 2014 року науковці Хмельницького національного університету взяли участь у роботі міжнародного науково-промислового конгресу UTIB VI International R&D Brokerage Event in Textile and Clothing Sector, що проходив у м. Бурса (Турецька Республіка). Проектні пропозиції ХНУ на заході представила доцент кафедри хімічної технології Ольга Параска.

ВНЗ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ГОТОВІ ВИДІЛИТИ БЮДЖЕТНІ МІСЦЯ ДЛЯ КРИМСЬКИХ СТУДЕНТІВ
Ректори вищих навчальних закладів Хмельницької області висловили рішучий протест та засудили вторгнення російських військових на територію невід’ємної складової України – Автономної Республіки Крим і наголосили що двері ВНЗ нашого краю відкриті для студентів Криму.

УХВАЛА ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІІІ-ІV РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (02 КВІТНЯ 2014 РОКУ)

УКРАЇНА НЕДІЛИМА
Студенти-патріоти Хмельницького національного університету приєднались до всеукраїнської акції, яка набрала глобальних обертів, «Україна Єдина», що з дня у день збільшується за принципом снігової кулі та провели флешмоб «УКРАЇНА НЕДІЛИМА», спрямований на підтримку єдності нашої Батьківщини.

КОНКУРС КРАЄЗНАВЦІВ
Уже вдруге за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації у Хмельницькому національному університеті проведено Подільський краєзнавчий конкурс серед учнівської та студентської молоді.

КАФЕДРА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ АКТИВІЗУЄ МІЖРЕГІОНАЛЬНУ СПІВПРАЦЮ УНІВЕРСИТЕТІВ.
Відповідно до рекомендації Спілки ректорів вищих навчальних закладів України щодо зміцнення регіональної співпраці. 24 березня викладачами кафедри практичної психології та педагогіки ХНУ д.п.н., професором Потапчуком Євгеном Михайловичем та д.п.н., професором Матеюком Олегом Анатолійовичем було проведено відкриту лекція для викладачів та студентів факультету психології Львівського Державного університету внутрішніх справ МВС України.

ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ
У березні 2014 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка пройшов Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови і літератури.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ В ГАЛУЗІ "КІЛЬКІСНІ МЕТОДИ В ЕКОНОМІЦІ (ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ)"
17 березня 2014 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)».

НАВЧАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ – ШЛЯХ ДО ТВОРЧОСТІ І ПІЗНАННЯ СЕБЕ!
24-25 березня 2014 року на кафедрі української філології і кафедрі слов’янської філології відбувся захист навчально-педагогічної практики студентів 4 курсу спеціальності «Філологія. Українська мова і література».

ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ МАРКЕТИНГ – ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

Буру Антоніну (гр. МРм-09-1), Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з «Маркетингу»,
Бурдовську Вікторію (гр. МР-10-1), Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з «Туризму»

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
До уваги абітурієнтів!
Хмельницький національний університет
з 31.03.14 до 30.04.14 проводить "Місячник відкритих дверей"

Підготовка до вступного випробування з іноземних мов (англійскої, французької, німецької) через підготовчі курси

Розпочато прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання.
 

ЛИСТОПАД
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
ЖОВТЕНЬ
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
ВЕРЕСЕНЬ
01
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка запрошує до співробітництва з редакцією наукового журналу «Економіка і регіон»
01
Кафедра практичної психології та педагогіки та кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки надають безкоштовну психологічну допомогу
01
Розпочато прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання.
СЕРПЕНЬ
01
II Міжнародна науково-практична конференція "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА"
ЧЕРВЕНЬ
01
Стань на захист України
ТРАВЕНЬ
21
VIII міжнародна науково-технічна конференція "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
20
VІ МІЖНАРОДНА МІЖДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ: «СТРАТЕГІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ: БІЗНЕС, НАУКА, ОСВІТА»
10
ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Управління економічними системами: концепції, стратегії та інновації розвитку»
01
До уваги студентів і викладачів ! ГО «ІДСК» пропонує прийняти участь в освітніх програмах в Європі: стажування, мовні школи, ознайомчі подорожі.
КВIТЕНЬ
25
Запрошуємо взяти участь у роботі ІV всеукраїнської школи-семінару «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»
20
Науково-практична конференція «Методологічні та управлінські аспекти соціально-економічної сфери – 2014»
11
11-12 квітня 2014 р. у спортивній залі навчального корпусу №4 відбудеться відкритий обласний турнір з волейболу серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. серед жінок, присвячений героям «Небесної сотні»
07
До Всесвітнього дня здоров'я з 7 по 12 квітня в науковій бібліотеці проводиться тиждень популяризації літератури про здоровий спосіб життя «Молодь обирає здоров'я»
04
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: регіональні особливості та світові тенденції»
01
XXІІ Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”
01
V Міжнародна науково-практична конференція "СУЧАСНІ ЕКОНОМІЧНІ СИСТЕМИ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет