Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Міжнародний день рідної мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26.10-17.11 1999 року у Парижі.

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
Концертна програма студентського літературного театру «Глорія»

ОЛІМПІАДА З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ
14-15 лютого у Хмельницькому відбулася XXIII Регіональна олімпіада з польської мови і літератури.

ХУДОЖНІ ВИРОБИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА» ЯК РЕЗУЛЬТАТ НАВЧАЛЬНО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ
20 лютого у Хмельницькому національному університеті на кафедрі теорії та методики трудового і професійного навчання пройшов захист звітів та презентація творчих робіт студентів спеціальності «Технологічна освіта» групи ТО-11-1 за результатами проходження навчально-технологічної практики.

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ПРОГРАМУВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ І ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ З ПИТАНЬ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ТА РОЗРОБКИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ
20 лютого 2015 р. відбулось засідання Вченої ради факультету програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем ХНУ, головними питаннями порядку денного якого були звіти з міжнародної діяльності та грантових проектів кафедри системного програмування та кафедри прикладної математики та соціальної інформатики.

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
20 лютого 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. На поминанні загиблих були присутні члени ректорату, викладачі та всі небайдужі. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували Героїв Небесної Сотні й усіх, хто віддав своє життя під час антитерористичної операції на Сході України.

«ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ» НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ
Кафедра Технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету завжди приділяла значну увагу проведенню профорієнтаційній роботі серед потенційних абітурієнтів. Ця робота є ретельно спланованою і відповідально виконується всім дружнім колективом кафедри

ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «ЕКО-ІННОВАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ. СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛАБОРАТОРІЯ КОМПЛЕКСНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ПРИРОДНИХ МІНЕРАЛІВ» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
За фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках проекту «Польська допомога 2015» спільно з Товариством Інтеграція Європа – Схід у Хмельницькому національному університеті з 1 березня до 31 грудня 2015 року реалізовуватиметься Польсько-український проект «Еко-інновації для бізнесу. Спеціалізована лабораторія комплексних досліджень природних мінералів».

І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПСИХОЛОГІЯ»
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2014 р. № 1506 визначений порядок проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2014-2015 навчального року.

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ ОТРИМАВ НОВУ ЛІЦЕНЗІЮ НА INTERMECH ДЛЯ SOLIDWORKS
INTERMECH – комплекс систем автоматизованого проектування та електронного документообігу, що використовується на машинобудівних підприємствах та враховує особливості проектування відповідно до вітчизняних стандартів у машинобудуванні. На факультеті інженерної механіки INTERMECH використовується в навчальному процесі з 2010 року, оновлена ліцензія на 60 робочих місць призначена для роботи з SOLIDWORKS EDU 2014/2015.

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
10 лютого 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбулася Конференція трудового колективу, на якій ректор університету, Скиба Микола Єгорович звітував щодо виконання умов контракту з Міністерством освіти і науки України та основні завдання на ІІ семестр 2015-2016 навчального року.

ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
В рамках проведення профорієнтаційної роботи і з метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, сприяння покращенню рівня алгоритмічного мислення у школярів, підвищення інтересу до програмування, зацікавлення їх у поглибленому вивченні інформаційних технологій та стимулювання творчого самовдосконалення, кафедра інформаційних технологій проектування протягом багатьох років бере активну участь у організації та проведенні олімпіад та конкурсів з напрямку «Програмування» серед школярів Хмельницької області на базі Хмельницького національного університету.

СТУДЕНТКА УНІВЕРСИТЕТУ – ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОКСУ
3-8 лютого 2015 року у м. Чернівці відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді та юніорок, у якому взяла участь студентка групи ЗЛ-14-1 Пастерук Вікторія (вихованка ДЮСШ «Авангард», тренери: Чумаков А.М., Бугайов М.Л.), яка у ваговій категорії 54 кг провела на змаганнях три складних поєдинки з найсильнішими суперницями України.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

ПРАКТИЧНИЙ ТУР ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ
Кафедра хімії Хмельницького національного університету вже третє десятиріччя поспіль надає активну допомогу в організації і проведенні практичних турів олімпіад з хімії для школярів.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Пропускний режим

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ВИЩОЇ МАТЕМАТИКИ

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

Проект колективного договору на 2015 рік

Звіт ректора за 2014 рік

Звіт з науково-дослідної роботи університету за 2014 рік

Звіт з міжнародного співробітництва за 2014 рік

Фінансовий звіт за 2014 рік

Всеукраїнський конкурс «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді »

Положення про проведення XXI–ї Універсіади студентів Хмельницького національного університету 2015 року

Cтажування за кордоном
 

ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
ЛИСТОПАД
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
15
Інтернет-конференція «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика»
ЖОВТЕНЬ
22
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
22
Інтернет-конференція «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості»
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
ВЕРЕСЕНЬ
24
? Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ТРАВЕНЬ
27
Міжнародна науково-практична конференція "Духовний розвиток особистості в аспекті слов’янського лінгвокраїнознавства"
21
IV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми економіки та менеджменту: теоретичні і практичні аспекти"
21
Міжнародна конференція «Актуальні проблеми комп’ютерних технологій (АПКТ-2015)»
08
Міжнародний гуманітарний проект "Ключ до розуміння культур»
01
V Всеукраїнська школа-семінар молодих вчених і студентів «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»
КВIТЕНЬ
22
Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «Інтелектуальні технології в системному програмуванні»
22
Всеукраїнська конференція «Інтелектуальні технології в системному програмуванні»
21
IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»
21
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси»
08
ІV-та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
08
Всеукраїнська конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет