Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

СПОРТИВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КВЕСТ «СПОРТИВНІ СПОРУДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

18 листопада 2014 року з нагоди святкування міжнародного дня студента, між студентами гуманітарно-педагогічного факультету, спеціальності “Здоров’я людини” 1-4 курсів навчання, відбувся спортивно-інтелектуальний квест «Спортивні споруди Хмельницького національного університету».

ПОДЯКА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ ЗА ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИХ АБІТУРІЄНТІВ
Професорсько-викладацький склад кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету згідно наказу №146 від 10.10.2014 р. надіслав подяки навчальним закладам України за якісну підготовку та виховання учнів, які завдяки педагогічному таланту й чуйному відношенню директорів шкіл та вчителів отримали міцні знання, в 2014 році стали студентами, успішно продовжуючи навчання на кафедрі ТКШВ.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
15 листопада 2014 року кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету стала організатором проведення Всеукраїнського диктанту з польської мови у Хмельницькій області.

РЕЗОЛЮЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ
14-16 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ СТУДЕНТСЬКА РАДА, ЗА УЧАСТЮ ВМГО «НАЦІОНАЛЬНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ СОЮЗ», ПРОВЕЛА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ “Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: студентський погляд».

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА
14 ЛИСТОПАДА В АКТОВІЙ ЗАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА, НА ЯКІ КРІМ СТУДЕНТСТВА УНІВЕРСИТЕТУ БУЛИ ЗАПРОШЕНІ СТУДЕНТИ-УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ“РЕАЛІЇ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ»: СТУДЕНТСЬКИЙ ПОГЛЯД»З 38 ВНЗ УКРАЇНИ ТА ДЕЛЕГАЦІЯ З ПОЛЬЩІ.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «РЕАЛІЇ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ»: СТУДЕНТСЬКИЙ ПОГЛЯД».
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» (ВМГО «НСС») спільно зі Студентською радою Хмельницького національного університету 14-16 листопада 2014 року провели Всеукраїнський круглий стіл «Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: студентський погляд».

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЧНО-ПРИРОДНИЧОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ПОЛЬЩА, М. БИДГОЩ) ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
В рамках проведення Всеукраїнського круглого столу «Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: Студентський погляд» Хмельницький національний університет відвідали представники студентського самоврядування Технологічно-природничого університету (Польща, м. Бидгощ).

НОВІ ФОРМИ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ
13.11.2014 р. викладачі кафедри екології ХНУ Н. Г. Міронова, Л. С. Юглічек та працівники Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти провели вебінар з теми «Професійне спрямування шкільної біологічної освіти», на якому презентували спеціальність «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування».

ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ
Протокол від 03 листопада 2014 року

НЕЗВИЧАЙНА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ ХНУ
Жартують, що зійти на Говерлу – обов’язок українця. Певно, що ледь не кожен громадянин України переймався цією ідеєю. Звичайно, багато хто вже на ній побував і навіть не один раз, але скільки ще тих, чия нога так і не торкнулася схилів цієї гори. Отже, про все по порядку.

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧА КАФЕДРИ СИСТЕМНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ЛИСЕНКА С.М. В МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "CYBER CRIME 2014" (М. ТАЛЛІНН, ЕСТОНІЯ)
12-14 листопада 2014 року кандидат технічних наук, доцент кафедри системного програмування Лисенко Сергій Миколайович перебував в Талліннському Технологічному Університеті (м. Таллінн, Естонія) в рамках Міжнародного проекту TEMPUS SEREIN з метою участі в міжнародній конференції "CyberCrime 2014".

ТВОРЧА СПІВДРУЖНІСТЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З ПАТ «ВОЛОДАРКА»
Історія Вінницького швейного приватного акціонерного товариства "Володарка" починається з 1923 року. Перший колектив складався з 15-ти чоловічих і жіночих майстрів, які працювали на власному устаткуванні в орендованому приміщенні, і займалися оновленням старого одягу.

ВІЗИТ ДОЦЕНТІВ КАФЕДРИ СИСТЕМНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ГОВОРУЩЕНКО Т.О. ТА МЕДЗАТОГО Д.М. ДО КОРОЛІВСЬКОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО ІНСТИТУТУ М.СТОКГОЛЬМ (ШВЕЦІЯ)
9-14 листопада 2014 року кандидати технічних наук, доценти кафедри системного програмування Говорущенко Тетяна Олександрівна та Медзатий Дмитро Миколайович перебували в Королівському Технологічному Інституті м.Стокгольм (Швеція) в рамках Міжнародного проекту TEMPUS KTU з метою стажування, навчального візиту та активної участі в обговоренні перспектив проекту із іншими українськими та європейськими університетами-партнерами.

ЗМАГАННЯ ХХ УНІВЕРСІАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ВОЛЕЙБОЛУ
5 листопада в ігровій залі університету відбулися фінальні ігри змагань з баскетболу серед чоловічих збірних команд факультетів та спеціальності «Здоров’я людини». Ці змагання проходили за програмою ХХ Універсіади Хмельницького національного університету.

ТВОРЧИЙ ЗВІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЛОЛОГІЯ. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА», ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ
«НАРОДЕ МІЙ… ТВОЙОМУ ГЕНІЮ МІЙ СКРОМНИЙ ДАР ВЕСІЛЬНИЙ» (ІВАН ФРАНКО)

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
Збір коштів на допомогу АТО

Збір коштів на придбання теплих речей

Cтажування за кордоном

Не пропустіть свій шанс!!!
(додаткові бали до загального рейтингу)

 

КВIТЕНЬ
08
ІV-та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
CIЧЕНЬ
18
Шановні студенти!
Запрошуємо до участі в акції «Маєш електронний студентський квиток – вигравай iPad!».
ГРУДЕНЬ
30
Програма подвійного диплому
13
Конкурс фахової майстерності
ЛИСТОПАД
21
Збір коштів на придбання теплих речей
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
20
Танці з викладачами
19
Cтажування за кордоном
16
День відкритих дверей в ХНУ
15
Кафедра слов'янської філології проводить Всеукраїнський диктант з польської мови.
01
Не пропустіть свій шанс!!!
Продовжується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
ЖОВТЕНЬ
22
Хмельницький національний університет проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Польська мова в українській освіті – перспективи в аспекті європейської інтеграції»
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
07
Збір коштів на допомогу АТО
01
Заняття з першої долікарської допомоги
ВЕРЕСЕНЬ
30
Пропозиції щодо санаторно-курортного лікування на ІІІ квартал 2014 року
17
Шановні студенти та викладачі університету!
12
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет