Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

ДОБРОЧИННИЙ ЯРМАРОК ПО ЗБОРУ КОШТІВ БІЙЦЯМ АТО

24 листопада у Хмельницькому національному університеті відбувся благодійний ярмарок метою якого став збір коштів для бійців, що воюють в зоні АТО. Кошти зібрані від продажу власноруч виготовлених виробів, серед яких: ляльки-мотанки, в’язані, плетені, шиті та солом’яні іграшки, художні полотна, а також смачна випічка власного приготування, будуть перераховані на потреби української армії.

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН ІЗ ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ УКРАЇНИ В МЮНХЕНІ ВАДИМОМ КОСТЮКОМ
23 листопада 2014 р. відбулась зустріч студентів факультету міжнародних відносин із Генеральним консулом України в Мюнхені Вадимом Костюком.

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ УНІВЕРСИТЕТУ
20 листопада у манежі спортивного комплексу, за програмою ХХ Універсіади Хмельницького національного Університету, пройшли змагання з комбінованої легкоатлетичної естафети та перетягування канату серед студентів.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР З ПРЕДСТАВНИКАМИ НВП «АКВАСОФТ»
В рамках діяльності «Спільної лабораторії інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем» між Хмельницьким національним університетом та науково-виробничим підприємством «Аквасофт» з метою поглиблення науково-технічного та навчально-методичного співробітництва між кафедрою інформаційних технологій проектування та НВП «Аквасофт» в області підготовки висококваліфікованих фахівців напряму «Комп’ютерні науки» та спеціальності «Інформаційні технології проектування» 21 листопада відбувся науково-методичний семінар з представниками НВП, викладачами та студентами .

ПЕРШИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР
Як відомо, не одним навчанням живуть студенти. Та й існує ще одна не прописна істина – в житті завжди є місце прекрасному! Серед щоденних клопотів, пов’язаних із контрольними роботами, заліками та іспитами, студенти-механіки знайшли час, щоб долучитись до мистецтва музики та слова.

СПОРТИВНО-ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КВЕСТ «СПОРТИВНІ СПОРУДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»
18 листопада 2014 року з нагоди святкування міжнародного дня студента, між студентами гуманітарно-педагогічного факультету, спеціальності “Здоров’я людини” 1-4 курсів навчання, відбувся спортивно-інтелектуальний квест «Спортивні споруди Хмельницького національного університету».

ПОДЯКА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ ЗА ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИХ АБІТУРІЄНТІВ
Професорсько-викладацький склад кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету згідно наказу №146 від 10.10.2014 р. надіслав подяки навчальним закладам України за якісну підготовку та виховання учнів, які завдяки педагогічному таланту й чуйному відношенню директорів шкіл та вчителів отримали міцні знання, в 2014 році стали студентами, успішно продовжуючи навчання на кафедрі ТКШВ.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
15 листопада 2014 року кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету стала організатором проведення Всеукраїнського диктанту з польської мови у Хмельницькій області.

РЕЗОЛЮЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ
14-16 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ СТУДЕНТСЬКА РАДА, ЗА УЧАСТЮ ВМГО «НАЦІОНАЛЬНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ СОЮЗ», ПРОВЕЛА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ “Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: студентський погляд».

УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА
14 ЛИСТОПАДА В АКТОВІЙ ЗАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА, НА ЯКІ КРІМ СТУДЕНТСТВА УНІВЕРСИТЕТУ БУЛИ ЗАПРОШЕНІ СТУДЕНТИ-УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КРУГЛОГО СТОЛУ“РЕАЛІЇ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ»: СТУДЕНТСЬКИЙ ПОГЛЯД»З 38 ВНЗ УКРАЇНИ ТА ДЕЛЕГАЦІЯ З ПОЛЬЩІ.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «РЕАЛІЇ ВПРОВАДЖЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВИЩУ ОСВІТУ»: СТУДЕНТСЬКИЙ ПОГЛЯД».
Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» (ВМГО «НСС») спільно зі Студентською радою Хмельницького національного університету 14-16 листопада 2014 року провели Всеукраїнський круглий стіл «Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: студентський погляд».

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ СТУДЕНТІВ ТЕХНОЛОГІЧНО-ПРИРОДНИЧОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ПОЛЬЩА, М. БИДГОЩ) ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
В рамках проведення Всеукраїнського круглого столу «Реалії впровадження Закону України «Про вищу освіту»: Студентський погляд» Хмельницький національний університет відвідали представники студентського самоврядування Технологічно-природничого університету (Польща, м. Бидгощ).

НОВІ ФОРМИ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ
13.11.2014 р. викладачі кафедри екології ХНУ Н. Г. Міронова, Л. С. Юглічек та працівники Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти провели вебінар з теми «Професійне спрямування шкільної біологічної освіти», на якому презентували спеціальність «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування».

ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ
Протокол від 03 листопада 2014 року

НЕЗВИЧАЙНА ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ ХНУ
Жартують, що зійти на Говерлу – обов’язок українця. Певно, що ледь не кожен громадянин України переймався цією ідеєю. Звичайно, багато хто вже на ній побував і навіть не один раз, але скільки ще тих, чия нога так і не торкнулася схилів цієї гори. Отже, про все по порядку.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
Збір коштів на допомогу АТО

Збір коштів на придбання теплих речей

Cтажування за кордоном

Не пропустіть свій шанс!!!
(додаткові бали до загального рейтингу)

 

КВIТЕНЬ
08
ІV-та Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору»
CIЧЕНЬ
18
Шановні студенти!
Запрошуємо до участі в акції «Маєш електронний студентський квиток – вигравай iPad!».
ГРУДЕНЬ
30
Програма подвійного диплому
13
Конкурс фахової майстерності
05
Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика
02
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
ЛИСТОПАД
21
Збір коштів на придбання теплих речей
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
20
Танці з викладачами
19
Cтажування за кордоном
16
День відкритих дверей в ХНУ
15
Кафедра слов'янської філології проводить Всеукраїнський диктант з польської мови.
01
Не пропустіть свій шанс!!!
Продовжується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
ЖОВТЕНЬ
22
Хмельницький національний університет проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Польська мова в українській освіті – перспективи в аспекті європейської інтеграції»
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
07
Збір коштів на допомогу АТО
01
Заняття з першої долікарської допомоги
ВЕРЕСЕНЬ
30
Пропозиції щодо санаторно-курортного лікування на ІІІ квартал 2014 року
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет