Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

СЕСІЯ БЕЗ ХАБАРІВ

17 червня Хмельницький національний університет приєднався до Всеукраїнської студентської акції "Сесія без хабарів", яку започаткувало Студентське антикорупційне агентство.

28 ЧЕРВНЯ УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ ДЕРЖАВНЕ СВЯТО — ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
Читаємо Конституцію України

ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
9-10 червня в Хмельницькому національному університеті працювала міжнародна експертна комісія, яка в рамках виконання проекту TEMPUS IV «ALIGN: Досягнення та регулювання балансу між освітніми програмами і рамками кваліфікацій» проводила перший етап оцінки освітніх програм для підготовки фахівців з напряму «Прикладна математика» за ОКР «бакалавр» та спеціальності «Економічна кібернетика» за ОКР «магістр».

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ЗДІЙСНИЛИ ТРИДЕННУ ТУРИСТИЧНУ ПОЇЗДКУ ДО БЕРЕГІВ ДНІСТРА
Відпочинок на Дністрі — це не лише можливість поплавати, позасмагати, порибалити та покататися на човнах. Це ще й унікальний мікроклімат та неймовірні пейзажі. Недарма Дністровський каньйон є одним з семи чудес природи України. А ще — пізнавальне місце із цікавими екскурсійними об’єктами.

ЗОЛОТА НАГОРОДА СТУДЕНТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
З 9 по 12 червня поточного року у Південній Пальмірі (м. Одеса) під патронатом Союзу гирьового спорту України проходив чемпіонат України. Збірну команду області до участі у зазначеному спортивному заході очолював Президент Союзу гирьового спорту у Хмельницькій області студент 4 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини» Полмир Квіквініа.

ПРОДОВЖЕННЯ МЕРЕЖЕВОЇ ВЗАЄМОДІЇ УНІВЕРСИТЕТІВ-ПАРТНЕРІВ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ TEMPUS IV ДЛЯ РОЗВИТКУ КОМПЕТЕНЦІЙ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ
В рамках міжнародного проекту TEMPUS IV «Мережева взаємодія університетів-партнерів з реалізації багаторівневої системи підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері освітнього менеджменту» 9 червня в Компетентнісному центрі освітнього менеджменту та міжнародних освітніх проектів Хмельницького національного університету відбувся вебінар «Складання електронного портфоліо». Участь у ньому взяли близько 30 викладачів та магістрантів Хмельницького національного університету, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова (м. Київ) та Бердянського державного педагогічного університету.

ВОЛОНТЕР – ЦЕ НЕ ПРОФЕСІЯ, ЦЕ – ПОКЛИКАННЯ
Для кожного волонтерство – це щось набагато більше, ніж просто обов'язок, це життя яке ти проживаєш разом з тими кому допомагаєш!

МАЙБУТНІ СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ТА СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІЗУВАЛИ ВЕСЕЛИЙ КУЛЬТУРНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
У ботанічному саду Хмельницького національного університету студенти та викладачі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки 4 червня організували та провели культурно-розважальний захід приурочений до Дня захисту дітей.

НОВІ ЧАСИ, НОВІ ОБРАЗИ ТА ВІЧНИЙ ПОТЯГ ДО КРАСИ: ФІНАЛ XXIV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ ОДЯГУ «БАРВИ ПОДІЛЛЯ»
У прагненні подарувати хмельничанам та гостям міста справжнє свято інноваційності та майстерності 2 червня у Хмельницькому пройшов фінал XXIV щорічного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Барви Поділля».

Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ: КОНЦЕПЦІЇ, СТРАТЕГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ”
02-04 червня 2016 року кафедрою обліку та аудиту проведено Х Міжнародну науково-практичну конференцію “УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ: КОНЦЕПЦІЇ, СТРАТЕГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ РОЗВИТКУ”.

СТУДЕНТИ-СПОРТСМЕНИ ХНУ НАЙКРАЩІ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД З ВОЛЕЙБОЛУ ПЛЯЖНОГО
30-31 травня у місті Хмельницькому на міському пляжі відбулись змагання з волейболу пляжного серед чоловічих команд за програмою обласних Спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. У змаганнях брали участь збірні команди шести вищих навчальних закладів.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «ПОЛЬСЬКА МОВА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»
3 червня 2016 року в Українсько-польському центрі європейської інтеграції кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету спільно з кафедрою теорії та методик суспільно-гуманітарних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провела навчально-методичний семінар за участі учителів польської мови загальноосвітніх навчальних закладів міста Хмельницького та Хмельницької області.

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ СИМПОЗІУМ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
2 червня 2016 року за ініціативи кафедри слов’янської філології у Хмельницькому національному університеті відбувся Міжнародний науковий симпозіум «Людина-комунікація-культура. Наукові дебати над суспільно-культурними змінами у сучасній Європі».

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ДИКТАНТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
21 травня 2016 року до Дня слов’янської писемності і культури (відзначається в Україні 24 травня) кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету провела IIІ Всеукраїнський диктант з польської мови у Хмельницькій області.

АПРОБАЦІЯ ТЕСТІВ НА ЗНАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
16 травня 2016 року у Хмельницькому національному університеті за сприяння кафедри слов’янської філології відбулося тестування на знання польської мови серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів Хмельницького національного університету, приурочене до Дня Європи в Україні (21 травня) та Дня філолога (25 травня).

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Перелік спеціальностей та предметів сертифікату

Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Підтримай подільську перлину м. Сатанів у акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Інформація для випускників – одержувачів держаних пільгових кредитів

Змінились реквізити оплати .

Міжнародні гранти

Розпочала роботу Спеціалізована вчена рада Д 70.052.05 (педагогічні науки)


 
ЧЕРВЕНЬ
27
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
30
Вступ на військову кафедру
ЛИПЕНЬ
04
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
11
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
18
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
25
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
СЕРПЕНЬ
01
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
08
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
15
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
22
Літній відпочинок у Карпатах (для студентів та викладачів)
ВЕРЕСЕНЬ
01
Розпочала роботу Спеціалізована вчена рада Д 70.052.05 (педагогічні науки)
09

Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільство, держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень»

23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках конференція) ХV Міжнародна науково -практична конференція «Проблеми планування в ринкових умовах»
23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках – конференція) XІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України»
25
Підтримай подільську перлину м. Сатанів у акції «7 чудес України: історичні міста та містечка»
ЖОВТЕНЬ
01
Допоможіть постраждалим бійцям АТО!
06
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»
21
Всеукраїнський науково-методичний семінар "Сучасні технології та обладнання у виробництві"
30
Всеукраїнський науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ»
ЛИСТОПАД
20
І Науково-практична Інтернет -конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет