Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ ПАРТНЕР - АМЕРИКАНСЬКИЙ УНIВЕРСИТЕТ

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2015

Інформація про подання документів на 1-й курс навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів до Хмельницького національного університету в 2015 році

ДОСВІД ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З РОЗВИТКУ ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВИКЛИКАВ ІНТЕРЕС МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ
З 5-го по 9-те липня професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук Стадник Валентина Василівна брала участь у міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивна освіта в міжнародному порівнянні», яка проходила у Віденському університеті (Австрія). Ця конференція стала ще одним важливим етапом у реалізації спільного європейського проекту ТЕМПУС-4 «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами і організаціями». Проект здійснюється міжнародною командою із 20 учасників, об’єднаних у науковий консорціум під керівництвом провідного фахівця у сфері педагогіки і освітнього менеджменту професора Ольги Грауманн (Фондовийуніверситет м. Хільдесхайм, Німеччина).

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРЕДОВОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ
15 липня 2015 року до Хмельницького національного університету завітали гості з Університету Казимира Великого в Бидгощі (Польща), а саме проректор Відділу науки та міжнародного співробітництва, професор Славомір Качмарек та керівник бюро міжнародної співпраці даного відділу Агнєшка Бєлінська.

ІНТЕРВ’Ю З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ, ПОСТІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ УКРАЇНИ ПРИ ООН Ю. А. СЕРГЕЄВИМ
Сьогодні Україна як ніколи потребує фахівців з міжнародних відносин, які володіють лідерськими якостями, здатні масштабно мислити, вміють швидко реагувати на змінні процеси на міжнародній арені, приймати рішення та знаходити ефективні формули компромісу, попереджати негативний розвиток подій, розблоковувати конфлікти.

СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗНОВУ У ЧИСЛІ НАЙСИЛЬНІШИХ СПОРТСМЕНІВ УКРАЇНИ
Нещодавно у місті Скадовську Херсонської області завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та відкритий Міжнародний турнір пам’яті Заслуженого майстра спорту України Я.Куценка, де розігрували медалі 251 спортсмен України, Молдови та Узбекистану.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОСІДАЄ 39 МІСЦЕ СЕРЕД 300 ВНЗ УКРАЇНИ
Хмельницький національний університет своїми здобутками доводить, що він входить в групу провідних університетів України. Про це свідчать результати опублікованого в липні 2015 року інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2015 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

МАЙБУТНІ СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ПОВЕРНУЛИСЬ З ТУРИСТИЧНОГО ПОХОДУ ПО МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКАХ ПОДІЛЛЯ
Майбутні соціальні педагоги повернулись з чотириденного туристичного походу по мальовничих куточках Поділля організованого викладачами кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Романовською Л.І, Рабійчуком С.О. та Попиком Ю.В. до дня Івана Купала.

МУЗЕЙНО-ЕТНОГРАФІЧНА ПРАКТИКА В ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ «МЕДЖИБІЖ»
Студенти першого курсу Хмельницького національного університету спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» гр. ДПМ-14 проходили музейно-етнографічну практику в історико-культурному заповіднику «Межибіж», який славиться найдавнішими фортифікаційними спорудами, закладеними ще за доби Київської Русі (1146 р.).

СТУДЕНТИ-ФІЛОЛОГИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
21–28 червня 2015 року студенти-філологи Хмельницького національного університету брали участь у семінарі для вчителів польської мови, що відбувався в Загальноукраїнському координаційно-методичному центрі вивчення польської мови та культури у Дрогобичі, а також у Дрогобицькій спеціалізованій загальноосвітній школі №3.

ПРОТЯГОМ КВІТНЯ-ТРАВНЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ СТУДЕНТСЬКИМ САМОВРЯДУВАННЯМ БУЛО ОГОЛОШЕНО «МІСЯЧНИК ЗІ ЗБОРУ КОШТІВ ДЛЯ БІЙЦІВ АТО».
Не дивлячись на те, що акція була здебільшого студентська, викладачі та співробітники університету також активно долучались. Загальна сума склала майже 8 000 гривень.

НАВЧАЛЬНО-ТУРИСТИЧНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ»
В червні відбулась навчально-туристична практика студентів групи ЗЛ-13-1. Туристичний похід за маршрутом Хмельницький – Голубі озера (Славутський район).

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІДЗНАЧИВ «ДЕНЬ ВИПУСКНИКА»
1 липня 2015 року у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості “Випускник – 2015” з нагоди вручення дипломів магістрам, спеціалістам та бакалаврам.

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА»
На кафедрі теорії та методики трудового і професійного навчання працювало три Державні екзаменаційні комісії з прийому державного кваліфікаційного іспиту та захисту дипломних робіт студентами. Кожне засідання ДЕК розпочиналось вітальними словами та настановами декана гуманітаро-педагогічного факультету к.ф.н., доц. Станіславової Людмили Леонідівни.

ВІТАЄМО ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ БІДАСЮК НАТАЛІЮ ВАСИЛІВНУ
Вітаємо доцента кафедри іноземних мов Бідасюк Наталію Василівну з перемогою на ХІ Київській міжнародній книжковій виставці. Її працю «Портрет Доріана Грея» Оскара Вайльда: посібник для читання і перекладу» (Київ : Знання, 2015. – 111 с.) визнано кращою книгою в номінації «Навчальна література» на міжнародній книжковій виставці, що проходила в Києві 21-24 травня, 2015.

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ СИСТЕМНОГО ПРОГРАМУВАННЯ ХНУ НА НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У М. ГЛІВІЦЕ (ПОЛЬЩА)
Викладачі кафедри системного програмування Хмельницького національного університету: Поморова Оксана Вікторівна, Лисенко Сергій Миколайович та Крищук Андрій Федорович взяли участь у 21-ій міжнародній науковій конференції Computer Networks, організованій Інститутом Інформатики Сілезького національного університету (м.Глівіце, Польща).

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

Оновлене положення про проведення XXI–ї Універсіади

З 1 вересня оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років
 

ВЕРЕСЕНЬ
01
З 1 вересня оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років
17
Міжнародна наукова конференція Falling Walls Lab
24
X Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ЖОВТЕНЬ
02
ХІV Міжнародна науково-практична конференція " Проблеми планування в ринкових умовах"
15
Міжнародна науково-практична конференція "Інструменти регулювання національної економіки в умовах сучасних глобальних викликів"
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
21
VІ Міжнародна конференція Українсько-Польські наукові діалоги
22
Міжнародний Екологічний форум в рамках реалізації проекту «Екологічні інновації для бізнесу»
22
Інтернет-конференція «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості»
ЛИСТОПАД
10
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
15
Інтернет-конференція «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика»
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет