Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

ЩАСЛИВОГО ВЕЛИКОДНЯ!

Шановні колеги!
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця
поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою,
і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

ЗМАГАННЯ З МІНІ – ФУТБОЛУ У ГУРТОЖИТКУ №4
В період з 7 по 19 квітня на штучному футбольному полі Хмельницького національного університету відбувся турнір з міні - футболу гуртожитку №4, між збірними поверхів гуртожитку.

III МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОРІВНЯЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ У КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ТА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»
17 квітня 2014 року у Центрі порівняльної професійної педагогіки Хмельницького національного університету з ініціативи кафедри практики іноземної мови та методики викладання відбувся III Міжнародний науково-методологічний семінар «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів».

ІІІ-ТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ „ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ТА СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ СУЧАСНОГО ФАХІВЦЯ В УМОВАХ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ”
16-17 квітня 2014 року на базі кафедри практичної психології та педагогіки відбулася ІІІ-тя Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору», у якій взяли участь студенти з Вінниці, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська, Кременчука, Києва, Харкова, Донецька, Хмельницького, студенти хмельницьких вищих навчальних закладів.

СПРАВА ХУДОЖНИКА- НАРОДЖУВАТИ РАДІСТЬ!
У рамках проекту «Яскраві плями», метою якого є підтримка молодих художників, у Хмельницькому обласному художньому музеї розпочала роботу персональна виставка живопису молодої художниці, викладача кафедри дизайну Хмельницького національного університету Анни Трачук.

ІV РЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ГЕНІЇ УКРАЇНИ ТА СВІТУ»
11 квітня 2014 року на базі кафедр української філології та слов’янської філології відбулася ІV регіональна студентська науково-практична конференція «Генії України та світу», у якій взяли участь студенти з Вінниці, Кам’янця-Подільського, Умані, Хмельницького, учні та ліцеїсти хмельницьких середніх навчальних закладів.

ВІДКРИТИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД ПРИСВЯЧЕНИЙ ГЕРОЯМ «НЕБЕСНОЇ СОТНІ»
Минулої п’ятниці та суботи Хмельницький національний університет приймав відкритий обласний турнір з волейболу серед ВНЗ 3-4 рівнів акредитації серед жіночих команд присвячений героям «Небесної сотні». На урочистому відкритті змагань хвилиною мовчання спортсмени, гості та уболівальники вшанували пам'ять загиблих героїв «Небесної сотні», які віддали своє життя за майбутній європейський розвиток нашої Батьківщини.

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛАДНАННЯ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ»
В період з 9 по 11 квітня 2014 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування», в якій безпосередньо прийняли участь команда студентів Хмельницького національного університету під керівництвом викладачів кафедри Машин і апаратів факультету інженерної механіки. В олімпіаді взяли участь 5 команд (17 студентів) з 5 ВНЗ України.

ФІЗКУЛЬТУРНИК І ТРЕНЕР — ПРОФЕСОР ЄВГЕН СВІРГУНЕЦЬ
Серед викладачів кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Хмельницького національного університету яскравою постаттю є кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Євген Свіргунець.

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАПРЯМУ «ДЕРЖАВНІ ФІНАНСИ»
7-10 квітня 2014 року згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 23.12.2013 року №1820 у Хмельницькому національному університеті на базі кафедри фінансів та банківської справи було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси».

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАПРЯМУ «ТЕКСТИЛЬНА ТА ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ: «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ»
В період з 1-4 квітня 2014 року відповідно до наказу МОН України від 23.12.13 року № 1820 у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальністю «Конструювання та технології швейних виробів».

ВІТАЄМО З ВІДКРИТТЯМ ДОКТОРАНТУРИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ
08.00.07 - Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика

П’ЯТЬ КРОКІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОЇ ТА ПРОЗОРОЇ ОСВІТИ
У своєму інтерв’ю на першій прес-конференції 4 березня Міністр освіти і науки України Сергій Квіт наголосив, що сьогодні у центрі уваги Міністерства - якість освіти, якість навчання, якість викладання, якість наукових досліджень, забезпечення максимальної прозорості та відкритості надання освітніх послуг в контексті Болонського процесу.

АКЦІЯ СТУДЕНТІВ-ЕКОЛОГІВ «СВІЖИЙ ПОДИХ ВЕСНИ» ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ!
З нагоди Дня довкілля, який у цьому році проводиться 12 квітня, у м. Хмельницькому проходить місячник з благоустрою, спрямований на покращення екологічного стану нашого рідного міста.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
До уваги абітурієнтів!
Хмельницький національний університет
з 31.03.14 до 30.04.14 проводить "Місячник відкритих дверей"

Підготовка до вступного випробування з іноземних мов (англійскої, французької, німецької) через підготовчі курси

Розпочато прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання.
 

ЛИСТОПАД
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
ЖОВТЕНЬ
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
ВЕРЕСЕНЬ
01
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка запрошує до співробітництва з редакцією наукового журналу «Економіка і регіон»
01
Кафедра практичної психології та педагогіки та кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки надають безкоштовну психологічну допомогу
01
Розпочато прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання.
СЕРПЕНЬ
01
II Міжнародна науково-практична конференція "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА"
ЧЕРВЕНЬ
01
Стань на захист України
ТРАВЕНЬ
21
VIII міжнародна науково-технічна конференція "АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
20
VІ МІЖНАРОДНА МІЖДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ: «СТРАТЕГІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ: БІЗНЕС, НАУКА, ОСВІТА»
10
ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Управління економічними системами: концепції, стратегії та інновації розвитку»
01
До уваги студентів і викладачів ! ГО «ІДСК» пропонує прийняти участь в освітніх програмах в Європі: стажування, мовні школи, ознайомчі подорожі.
КВIТЕНЬ
25
Запрошуємо взяти участь у роботі ІV всеукраїнської школи-семінару «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»
20
Науково-практична конференція «Методологічні та управлінські аспекти соціально-економічної сфери – 2014»
18
VІ міжвузівська студентська науково-практична конференція «ФІНАНСОВА ТА ОБЛІКОВА СИСТЕМА УКРАЇНИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ»
11
11-12 квітня 2014 р. у спортивній залі навчального корпусу №4 відбудеться відкритий обласний турнір з волейболу серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а. серед жінок, присвячений героям «Небесної сотні»
07
До Всесвітнього дня здоров'я з 7 по 12 квітня в науковій бібліотеці проводиться тиждень популяризації літератури про здоровий спосіб життя «Молодь обирає здоров'я»
04
Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми соціально-економічного розвитку: регіональні особливості та світові тенденції»
01
XXІІ Міжнародна наукова конференція студентів і молодих учених “НАУКА І ВИЩА ОСВІТА”
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет