Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

СТАРТИ КРОСМЕНІВ УНІВЕРСИТЕТУ

8 жовтня 2014 р. в м. Хмельницькому проходив легкоатлетичний крос за програмо міської Спартакіади серед студентів ВНЗ ІІ-ІV р.а.

НАУКОВЦІ ХНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ В РАМКАХ ПРОЕКТУ TEMPUS-IV
Днями науковці ХНУ взяли участь у роботі науково-практичного семінару на тему «Орієнтована на компетенції розробка навчальних модулів у галузі різноманітності», який відбувся у Бременському університеті (Німеччина).

ДО ДНЯ УНІВЕРСИТЕТУ В НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ РОЗГОРНУТО КНИЖКОВУ ВИСТАВКУ
До Дня університету в науковій бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Наукові праці викладачів Хмельницького національного університету»

ПАТРІОТИЧНИЙ ФЛЕШМОБ «УКРАЇНА – ЄДИНА І НЕПОДІЛЬНА» З НАГОДИ 10-Ї РІЧНИЦІ ПРИСВОЄННЯ УНІВЕРСИТЕТУ СТАТУСУ «НАЦІОНАЛЬНИЙ»
Ось уже 52 роки на теренах Хмельницької області здійснює освітню, навчальну, наукову, методичну та виховну роботу Хмельницький національний університет.

ДО ДНЯ УНІВЕРСИТЕТУ У ГУРТОЖИТКУ № 4 ВІДКРИЛАСЯ СПОРТИВНА ЗАЛА
«Про кімнату для занять спортом наші студенти мріють вже дуже давно, певно ще з 90-х рр., – розповідає декан факультету інженерної механіки Олександренко В. П., – і, нарешті, цю ідею вдалось втілити в життя!»

ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕКТОРІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІІІ-IV РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
8 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради Хмельницького національного університету під головуванням ректора Хмельницького національного університету Скиби Миколи Єгоровича відбулося чергове засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Хмельницької області.

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА" У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
2-4 жовтня 2014 року у Хмельницькому національному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика", організована кафедрами: фінансів та банківської справи, автоматизованих систем і моделювання в економіці та міжнародних економічних відносин.

ХІМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ - ШЛЯХ ДО УСПІШНОЇ КАР’ЄРИ
Підготовка конкурентоспроможних фахівців є результатом якісного навчально-виховного процесу. Кафедра хімічної технології ХНУ активно працює в цьому напрямку, постійно впроваджує новітні та удосконалює існуючі методи навчання, розширює горизонти міжнародної співпраці.

СТУДЕНТИ ХНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ ACSE’14
Нещодавно студенти Хмельницького національного університету взяли участь у роботі міжнародного студентського семінару-тренінгу з прикладних задач комп’ютерної та програмної інженерії ACSE’14(Applications of Computer and Software Engineering). Семінар проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

АНТИВОЄННА ПРОГРАМА ТЕАТРУ «ГЛОРІЯ»
ДО ДНЯ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
НІ – ВІЙНІ! МОЛОДЬ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО – ЗА МИР В УКРАЇНІ!

Вперше за історію незалежної України славне місто Хмельницький відзначало свій день народження у трагічний час, коли рідна Україна в огні…

НАУКОВЦІ ХНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «МЕХАНІКА В МЕДИЦИНІ»

В останні дні вересня науковці Хмельницького національного університету взяли участь у міжнародній конференції «Механіка в медицині», яка відбулася у Жешовському університеті м. Жешув, Польща.

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЛИСТ ПОРАНЕНОМУ» ТА ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА БІЙЦЯМ АТО
Віра в краще дає силу для подвигів, віра в неймовірне спонукає до дії, а бажання допомагати людям сіє добро в душах небайдужих. Шкода лиш одного, що й справді допомогу ми намагаємось надати лише в надзвичайних умовах,коли її тривожно чекають.

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ У «IV KONGRESIE POLSKICH TOWARZYSTW NAUKOWYCH NA OBCZYZNIE»
З 4 до 7 вересня 2014 р. старші викладачі кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету Серкова Юлія Іванівна та Сашко Ірина Сергіївна взяли участь в IV Конгресі польських наукових товариств поза межами Польщі.

МОНІТОРИНГОВА МІСІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕРАЗМУС+ ОФІСУ В УКРАЇНІ ВІДВІДАЛА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
19 вересня 2014 року у. Хмельницькому національному університеті було проведено моніторинг проекту TEMPUS SEREIN - одного з семи проектів TEMPUS, що в даний момент реалізується в університеті.

ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ
23 вересня університет відвідала Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Гриневич Лілія Михайлівна, за безпосередньої участі якої прийнятий новий Закон України «Про вищу освіту».

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
Збір коштів на допомогу АТО

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ
«Лист пораненому»

Не пропустіть свій шанс!!!
(20 балів до загального рейтингу)

З 1 вересня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Заняття з першої долікарської допомоги
 

ГРУДЕНЬ
30
Програма подвійного диплому
ЛИСТОПАД
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
16
День відкритих дверей в ХНУ
ЖОВТЕНЬ
22
Хмельницький національний університет проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Польська мова в українській освіті – перспективи в аспекті європейської інтеграції»
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
07
Збір коштів на допомогу АТО
01
Заняття з першої долікарської допомоги
ВЕРЕСЕНЬ
30
Пропозиції щодо санаторно-курортного лікування на ІІІ квартал 2014 року
17
Шановні студенти та викладачі університету!
12
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування
05
Міжнародна науково-практична конференція “МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА”
01
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка запрошує до співробітництва з редакцією наукового журналу «Економіка і регіон»
01
Кафедра практичної психології та педагогіки та кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки надають безкоштовну психологічну допомогу
01
Відкрито нову магістерську програму «БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»
01
Не пропустіть свій шанс!!!
З 1 червня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
СЕРПЕНЬ
30
Продовжується прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання
29
Програма заходів з нагоди початку нового 2014-2015 навчального року
25
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет