Хмельницький нацiональний унiверситет

КНИГА ПОШАНИ

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

ЛАБОРАТОРІЯ КОМПОЗИЦІЙНИХ І МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями (3 грудня), який був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй на 47 сесії у 1992 році, спортивним клубом, за підтримки кафедр фізичного виховання та здоров’я людини і Обласного центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», з 25 листопада по 2 грудня поточного року був проведений спортивний фестиваль.

ПІДСУМКИ УЧАСТІ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УНІВЕРСИТЕТУ У І ЕТАПІ ЧЕМПІОНАТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД
26–27 листопада 2016 року у спортивній залі університету проходили змагання І етапу чемпіонату Хмельницької області з волейболу серед жіночих команд.

ВДАЛИЙ ВИСТУП НАШИХ ВАЖКОАТЛЕТІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ
З 23 по 26 листопада в Харкові пройшли чемпіонат України з важкої атлетики серед ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті олімпійського чемпіона 1956 р. Ігоря Рибака. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з різних регіонів України.

МІСЯЦЬ ДОНОРСТВА «ЗДАЙ КРОВ – ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!»
З 1 листопада по 1 грудня у Хмельницькому національному університеті тривав місяць донорства «Здай кров – врятуй життя!», який організувала студентська рада університету в рамках Всеукраїнської акції донорства. В підсумку участь у акції взяло 37 осіб, серед них 2 викладачі факультету інженерної механіки.

ЧАРІВНА ЗИМОВА КАЗКА БОТАНІЧНОГО САДУ
Кафедра управління персоналом і економіки праці презентує відеоролик про ботанічний сад Хмельницького національного університету «Зимова казка ботанічного саду»

ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ – УСПІШНИЙ РЕЗУЛЬТАТ: КРУГЛИЙ СТІЛ СТУДЕНТСТВА ІЗ АДМІНІСТРАЦІЄЮ УНІВЕРСИТЕТУ
29 листопада відбувся традиційний круглий стіл студентського самоврядування із ректором Хмельницького національного університету Миколою Єгоровичем Скибою та представниками адміністрації університету.

ДУАЛЬНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ РЕСТОРАТОРІВ
Протягом трьох років у ХНУ здійснюється підготовка бакалаврів готельно-ресторанної справи. Особливістю освітньої програми підготовки фахівців є формування їхньої професійної компетентності з використанням елементів дуальної системи професійної підготовки. Реалізація цього завдання полягає у тісній співпраці кафедри менеджменту з закладами готельно-ресторанної галузі міста та області.

ОЗНАЙОМЛЕННЯ СТУДЕНТІВ-МЕХАНІКІВ З НАЙНОВІШИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ У ГАЛУЗІ МАШИНОБУДУВАННЯ
24 листопада студенти кафедри технології машинобудування побували на ХV Міжнародному промисловому форумі, який проходив у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ).

ПОЇЗДКА, ЩО ДЕМОНСТРУЄ ЯК ЗНИЩУВАЛИ ТВІЙ НАРОД
Згадувати важко – пам’ятати треба… 24 листопада з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв Голодомору студенти Хмельницького національного університету відвідали музей жертв Голодомору та наочно познайомились із експозиціями, фондами, унікальними об’єктами історико-культурного заповідника “Межибіж”.

СЕКРЕТИ ПРОФЕСІЙ. ФАКУЛЬТЕТСЬКИЙ ОБМІН ДОСВІДОМ
22 листопада у Хмельницькому національному університеті розпочався факультетський обмін досвідом під назвою «Секрети професій».

УЧАСТЬ НАУКОВЦІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В РОБОТІ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ-ФОРУМІ ІННОВАЦІЙ І НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ РОЗРОБОК «INNOVATION MARKET»
З 22 по 25 листопада 2016 року, у відповідності до наказу №181 ректора Скиби М.Є., делегація Хмельницького національного університету брала участь в роботі Міжнародної виставки-форуму «Innovation Market», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі м. Київ.

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
16 листопада 2016 року на базі Хмельницького національного університету проведено засідання обласного методичного об'єднання керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій на тему: «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій».

ЗБІРНА КОМАНДА ХНУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ СПАРТАКІАДИ ВНЗ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
За програмою міської Спартакіади студентів вищих навчальних закладів 8-11листопада 2016 року на базі Хмельницького політехнічного коледжу пройшли змагання з настільного тенісу.

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ
Віртуальна виставка наукової бібліотеки ХНУ до Дня пам'яті жертв голодоморів "Скорботна свічка пам'яті святої"

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МАШИН ТА АПАРАТІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У IV ОБЛАСНІЙ УЧНІВСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
22 листопада 2016 року на базі Хмельницького університету управління і права відбулася IV обласна учнівська науково-практична конференція «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини», яку проводило територіальне відділення Малої академії наук.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Не пропустіть свій шанс. Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Міжнародні гранти

Microsoft Imagine Academy (Dreamspark) для студентів ФПКТС .

Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»

УВАГА КОНКУРС!!!!! «Чесність починається з тебе»

Перелік спеціальностей університету та предметів ЗНО

Науковий навчально-виробничий центр "LangLand"»

Зимовий набір у магістратуру

Стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках "High Level Experts Programme" (HELP)»


 
ГРУДЕНЬ
04
День відкритих дверей
31
Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних кадрів закладів освіти
ЛЮТИЙ
15
Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Маркетинг»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет