Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

КОНКУРСНА КОМIСIЯ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ ВІДСВЯТКУВАВ 50-РІЧЧЯ

Мудреці кажуть: «Все, що народжується вчасно, гідне життя». Факультет інженерної механіки, який був заснований в далекому 1966 році на базі 2-х спеціальностей у складі Хмельницької філії Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова, підтверджує ці слова своєю 50-річною історією.

В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДСВЯТКУВАЛИ «ДЕНЬ ВИПУСКНИКА»
21 травня 2016 року у Хмельницькому національному університеті відбувся «День випускника», організацією та проведенням якого займається центр інформаційного менеджменту і працевлаштування ХНУ, під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри технології машинобудування Косіюка Миколи Миколайовича.

КАФЕДРОЮ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ОРГАНІЗОВАНО ТА ПРОВЕДЕНО ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВІД ВІЛ/СНІДУ
За сприяння завідувача кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки професора Романовської Людмили Іванівни спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької ОДА та Хмельницьким відділенням «Всеукраїнського об’єднання людей які живуть з ВІЛ/СНІД» організовано та проведено просвітницько-інформаційний захід для студентів – майбутніх фахівців соціальної сфери, присвячений Всесвітньому дню пам’яті людей, які померли від ВІЛ/СНІДу.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ, ТЕХНОЛОГІЇ, ІНФОРМАТИКА»
Реалії сьогодення вимагають нових підходів до підготовки майбутніх вчителів, зокрема вчителів трудового навчання, технологій та інформатики. Сучасний вчитель має бути мобільним, творчим та одночасно мати досвід роботи з дітьми. В аспекті цього, актуальним є волонтерська діяльність, до якої активно залучаються студенти спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання, технології та інформатика».

ТВОРЧІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНФОРМАТИКА»
23 травня 2016 року на кафедрі теорії та методики трудового і професійного навчання традиційно проходив захист курсових робіт студентів групи ТО-12-1 та ТОс-14-1.

КОРУПЦІЯ – КРОК У МИНУЛЕ
24 травня в стінах Хмельницького національного університету за ініціативи Студентської ради університету відбувся антикорупційний семінар для студентів та викладачів під гаслом «Корупція - крок у минуле». Захід організовано спеціально напередодні сесії, задля інформування присутніх про відповідальність перед законом за корупційну діяльність. На семінарі були присутні гості, котрі ще раз нагадали студентам про їх права та обов’язки, наводили приклади як протидіяти корупції та що робити коли вимагають хабар.

УСПІХИ СТУДЕНТІВ-ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ
З 20 по 22 травня в м. Дуйзбург (Німеччина) проходив І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. У складі збірної команди України виступали і наші студенти. Всі стартували на олімпійських дистанціях, так як є кандидатами в олімпійську збірну команду України. Павло Алтухов, студент факультету економіки і управління, у каное-одиночці на дистанції 1000 метрів виборов бронзову нагороду, Інна Грищун, студентка гуманітарного факультету, у байдарці-четвірці на 500 метрів виграла золоту медаль, а випускник напрямку «Здоров’я людини» Дмитро Янчук у каное-двійці переміг на 1000 метровій дистанції.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИВШИВАНКИ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
Вже другий рік поспіль ім’я Хмельницького національного університету гордо лунає на усе місто та Україну, адже свято, що так полюбили українці та яке проводилось вже вдесяте, у Хмельницький привела Студентська рада нашої альма-матер!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОФІЛАКТИЧНОМУ ЗАХОДІ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ МІСЬКОМУ ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ
«Попередження є найкращим лікуванням»

44 НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ УНІВЕРСИТЕТУ ЗА ПІДСУМКАМИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА 2015 РІК
19 травня 2016 року у Хмельницькому національному університеті відбулась 44 науково-практична конференція професорсько-викладацького складу за підсумками наукової діяльності за 2015 рік.

УЧАСТЬ ФІЛОЛОГІВ-ХМЕЛЬНИЧАН У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ПОЛЬЩІ
Протягом трьох днів, з 18 до 20 травня 2016 року, десять викладачів та аспірантів кафедр української філології і слов’янської філології Хмельницького національного університету (Григорук Н. В., Гула Л. І., Горячок І. В., Коваль Я. О., Станіславова Л. Л., Терещенко Л. В., Торчинська Н. М., Торчинський М. М., Царалунга І. Б. і Янчишин А. М.) взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Етнос, мова та культура: минуле, сьогодення, майбутнє». Співорганізаторами наукового форуму були Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Люблінський католицький університет імені Яна Павла ІІ, Хмельницький національний університет та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Один день конференція відбувалася у Львові, а два наступні – у польському місті Люблін.

V МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОРІВНЯЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ У КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ТА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»
19 травня 2016 року на базі Центру порівняльної професійної педагогіки та кафедри практики іноземної мови та методики викладання ХНУ відбувся V Міжнародний науково-методологічний семінар «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів».

СЕМІНАР-ВІКІТРЕНІНГ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ВНЗ «ПРОЕКТИ ВІКІМЕДІА В ОСВІТІ» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
16-17 травня 2016 року в стінах Хмельницького національного університету за сприяння кафедри іноземних мов ХНУ відбувся практичний семінар-вікітренінг для викладачів ВНЗ «Проекти Вікімедіа в освіті», який провели представники Громадської організації «Вікімедіа Україна» із метою залучення до написання, редагування україномовної версії Вікіпедії та використання проектів Вікіпедії в наукових дослідженнях, навчальному та виховному процесах.

СХОДЖЕННЯ НА ГОВЕРЛУ З НАГОДИ 50-РІЧЧЯ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ
Команда викладачів та студентів факультету інженерної механіки 15 травня 2016 року з нагоди 50- річчя факультету підкорила найвищу вершину Українських Карпат – гору Говерлу!

НАУКОВІ РОЗРОБКИ ХНУ НА МІЖНАРОДНОМУ ТЕКСТИЛЬНОМУ КОНГРЕСІ В ТУРЕЧЧИНІ
12-14 травня 2016 року у м. Бурса (Туреччина) відбувся Міжнародний текстильний конгрес "The VIIІth UTIB International R&D Brokerage Event in Turkish Textile and Clothing Sector", який є відомим заходом інновацій в текстильній промисловості. Традиційно захід проводиться на вищому рівні у другому за величиною конгрес-центрі Туреччини – Merinos Ataturk Congress and Culture Center.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Перелік спеціальностей та предметів сертифікату

Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Інформація для випускників – одержувачів держаних пільгових кредитів

Змінились реквізити оплати .

Міжнародні гранти


 
ЧЕРВЕНЬ
02
Міжнародний науковий симпозіум «Людина-комунікація-культура. Наукові дебати над суспільно-культурними змінами у сучасній Європі»
04
Весняний екскурсійний сезон 2016 року «Дорогами рідної Хмельниччини»
06
Навчально-методичний семінар «Польська мова в сучасній освіті»
11
Весняний екскурсійний сезон 2016 року «Дорогами рідної Хмельниччини»
24
З 1.03.2016 року розпочато прийом документів на перепідготовку (другу вищу освіту) за заочною формою навчання
25
Весняний екскурсійний сезон 2016 року «Дорогами рідної Хмельниччини»
30
Вступ на військову кафедру
ВЕРЕСЕНЬ
09

Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільство, держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень»

23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках конференція) ХV Міжнародна науково -практична конференція «Проблеми планування в ринкових умовах»
23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках – конференція) XІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України»
ЖОВТЕНЬ
01
Допоможіть постраждалим бійцям АТО!
06
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»
21
Всеукраїнський науково-методичний семінар "Сучасні технології та обладнання у виробництві"
30
Всеукраїнський науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ»
ЛИСТОПАД
20
І Науково-практична Інтернет -конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет