Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ ПАРТНЕР - АМЕРИКАНСЬКИЙ УНIВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

УРОЧИСТА ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ В СТУДЕНТИ ХНУ

31 серпня 2015 року відбулась урочиста посвята у студенти Хмельницького національного університету. Це хвилюючий і незабутній день для усіх – день прийняття у дружню родину ХНУ 1129 першокурсників!

ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНОГО ЗНАКУ ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТА ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ АТО
Пам'ять – нетлінна і вічна. 2014 рік – зима, що нас змінила! Ми хотіли свободи та незалежності не для себе, для всіх. Наслідком протистояння тодішньої влади та українського народу стали сотні загиблих героїв на Майдані та тисячі полеглих в зоні АТО, серед них є і наші випускники: Валерій Дереш (факультет міжнародних відносин) та Володимир Овчарук (факультет інженерної механіки). Замало слів, щоб описати біль, замало сліз, які пролиті, і все ж знову і знову ми будемо віддавати їм шану…

СТУДЕНТ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ «ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ» – ПРИЗЕР ПЕРШИХ СПОРТИВНИХ ОН-ЛАЙН ІГОР
Кроссфіт – це вид спорту, фітнесу, способу життя, який швидко набирає популярності в нашій рідній країні. Ще два роки тому лише деякі клуби відводили під заняття «функціоналкою» небагато місця, змагання були рідкісним епізодом.

СТУДЕНТИ-ГИРЬОВИКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ – ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ
У м.Токмак Запорізької області 23 серпня 2015 року завершився Чемпіонат України з гирьового спорту, присвячений 120-річчю гирьового спорту в Україні, де розігрували медалі серед 155 спортсменів України.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ
Сердечно вітаємо викладачів, співробітників і студентів з початком нового 2015-2016 навчального року! Зичимо усім міцного здоров`я, щастя та добра, подальших успіхів у роботі, навчанні на благо рідного університету.

ВІТАННЯ РЕКТОРА
Щиро вітаю Вас із вступом до Хмельницького національного університету. Нехай роки навчання в нашому університеті наповнять Ваше життя новим змістом, розширять коло друзів, дадуть міцні знання, що буде запорукою майбутнього успіху.

24 СЕРПНЯ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято Вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе.

СПИСОК АБІТУРІЄНТІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ В 2015 Р. ДО ЗАРАХУВАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВР ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Інформація про списки рекомендованих на 1-й курс навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів до Хмельницького національного університету в 2015 році.
Особи, рекомендовані за цими списками, зобов'язані принести оригінали документів до 18-00 10 серпня 2015 р.

ДОСВІД ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З РОЗВИТКУ ДИСТАНЦІЙНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ВИКЛИКАВ ІНТЕРЕС МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТЯНСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ
З 5-го по 9-те липня професор кафедри менеджменту, доктор економічних наук Стадник Валентина Василівна брала участь у міжнародній науково-практичній конференції «Інклюзивна освіта в міжнародному порівнянні», яка проходила у Віденському університеті (Австрія). Ця конференція стала ще одним важливим етапом у реалізації спільного європейського проекту ТЕМПУС-4 «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами і організаціями». Проект здійснюється міжнародною командою із 20 учасників, об’єднаних у науковий консорціум під керівництвом провідного фахівця у сфері педагогіки і освітнього менеджменту професора Ольги Грауманн (Фондовийуніверситет м. Хільдесхайм, Німеччина).

ВИКОРИСТАННЯ ПЕРЕДОВОГО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОСВІДУ РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ХМЕЛЬНИЦЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ
15 липня 2015 року до Хмельницького національного університету завітали гості з Університету Казимира Великого в Бидгощі (Польща), а саме проректор Відділу науки та міжнародного співробітництва, професор Славомір Качмарек та керівник бюро міжнародної співпраці даного відділу Агнєшка Бєлінська.

ІНТЕРВ’Ю З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ, ПОСТІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ УКРАЇНИ ПРИ ООН Ю. А. СЕРГЕЄВИМ
Сьогодні Україна як ніколи потребує фахівців з міжнародних відносин, які володіють лідерськими якостями, здатні масштабно мислити, вміють швидко реагувати на змінні процеси на міжнародній арені, приймати рішення та знаходити ефективні формули компромісу, попереджати негативний розвиток подій, розблоковувати конфлікти.

СТУДЕНТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗНОВУ У ЧИСЛІ НАЙСИЛЬНІШИХ СПОРТСМЕНІВ УКРАЇНИ
Нещодавно у місті Скадовську Херсонської області завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та відкритий Міжнародний турнір пам’яті Заслуженого майстра спорту України Я.Куценка, де розігрували медалі 251 спортсмен України, Молдови та Узбекистану.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПОСІДАЄ 39 МІСЦЕ СЕРЕД 300 ВНЗ УКРАЇНИ
Хмельницький національний університет своїми здобутками доводить, що він входить в групу провідних університетів України. Про це свідчать результати опублікованого в липні 2015 року інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2015 року. У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: "Топ-200 Україна", "Scopus" та "Вебометрикс", кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

МАЙБУТНІ СОЦІАЛЬНІ ПЕДАГОГИ ПОВЕРНУЛИСЬ З ТУРИСТИЧНОГО ПОХОДУ ПО МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКАХ ПОДІЛЛЯ
Майбутні соціальні педагоги повернулись з чотириденного туристичного походу по мальовничих куточках Поділля організованого викладачами кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Романовською Л.І, Рабійчуком С.О. та Попиком Ю.В. до дня Івана Купала.

МУЗЕЙНО-ЕТНОГРАФІЧНА ПРАКТИКА В ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ «МЕДЖИБІЖ»
Студенти першого курсу Хмельницького національного університету спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» гр. ДПМ-14 проходили музейно-етнографічну практику в історико-культурному заповіднику «Межибіж», який славиться найдавнішими фортифікаційними спорудами, закладеними ще за доби Київської Русі (1146 р.).

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

Оновлене положення про проведення XXI–ї Універсіади

Продовжується прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання. Остання співбесіда відбудеться 5.09.2015 року.
 

ВЕРЕСЕНЬ
05
Продовжується прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання.
17
Міжнародна наукова конференція Falling Walls Lab
23
Екологічні інновації для бізнесу.

24
X Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ЖОВТЕНЬ
02
ХІV Міжнародна науково-практична конференція " Проблеми планування в ринкових умовах"
15
Міжнародна науково-практична конференція "Інструменти регулювання національної економіки в умовах сучасних глобальних викликів"
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
21
VІ Міжнародна конференція Українсько-Польські наукові діалоги
22
Міжнародний Екологічний форум в рамках реалізації проекту «Екологічні інновації для бізнесу»
22
Інтернет-конференція «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості»
ЛИСТОПАД
10
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
15
Інтернет-конференція «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика»
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет