Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ДЕРЖАВНI ЗАКУПIВЛI

Iнформацiйнi ресурси

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

ВІТАЄМО З 23 РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Україна відзначає День Незалежності – головне державне свято країни.

УСПІХИ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ
В Угорському місті Сегеді завершився Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Спортсмени 73 країн виборювали право бути найкращими.

МАЙБУТНЄ ВІТЧИЗНЯНОЇ ОСВІТИ - ЗА ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ. ДОСВІД ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ.
Хмельницький національний університет - один із перших вищих навчальних закладів України, що започаткував підготовку студентів за дистанційною формою навчання. Про цю сферу діяльності розповідає декан факультету заочно-дистанційного навчання, післядипломної освіти та довузівської підготовки, професор Микола Петрович Мазур.

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ
У Хмельницькому національному університеті триває вступна кампанія. Кожного дня до навчального закладу подають документи сотні абітурієнтів, що є високим показником визнання ВНЗ на теренах Хмельниччини.

МІЖНАРОДНА СЕРТИФІКАЦІЯ SOLIDWORKS НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ: 40 СТУДЕНТІВ УСПІШНО ПРОЙШЛИ СЕРТИФІКАЦІЮ
У сучасних умовах розвитку техніки та технологій вже неможливо уявити якісну вищу технічну освіту без всебічного використання сучасних систем автоматизованого проектування. Наш університет був одним з перших вишів в Україні, який почав активне впровадження САПР при підготовці інженерів-механіків.

«І ОЖИВЕ СЛАВА УКРАЇНИ!» І ФІЛОЛОГІЧНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ПЕРФОРМАНС У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
Зеленоокий Червень бентежить студентів та викладачів приходом примхливої пані Сесії. І так стає сумно та страшно: заліки та іспити, безсонні ночі та важкі дні…А креативні студенти гуманітарно-педагогічного факультету – українські філологи ФУМ-13-1 та ФУМ-11-1 – ініціювали публічний залік з навчальних дисциплін «Виразне читання» та «Основи літературної творчості»!

КОЛЕКТИВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДОПОМАГАЄ ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ
Співробітники Хмельницького національного університету завжди брали активну участь у суспільному житті міста та області, а в цей нелегкий для нашої Вітчизни час в університеті відбувся захід по збору коштів на допомогу українським військовим.

УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ ТА СПЕЦІАЛІСТАМ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
27 червня 2014 року у Хмельницькому національному університеті відбулись урочистості “Випускник – 2014” з нагоди вручення дипломів магістрам і спеціалістам.

«РОЗВИТОК ПОЛЬСЬКОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ ЧЕРЕЗ ПІДТРИМКУ КАФЕДРИ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ»
Хмельницький національний університет продовжує активно розширювати горизонти міжнародного співробітництва. Свідченням цього є початок реалізації нового українсько-польського проекту під назвою «Розвиток польської освіти в Україні через підтримку кафедри слов’янської філології у Хмельницькому національному університеті», урочисте відкриття якого днями відбулося у ХНУ.

ВІЗИТ ДОЦЕНТІВ КАФЕДРИ СИСТЕМНОГО ПРОГРАМУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТ ЖИРОНИ (ІСПАНІЯ)
17-19 червня 2014 року доценти кафедри системного програмування Говорущенко Тетяна Олександрівна та Медзатий Дмитро Миколайович перебували в Університеті Жирони (Іспанія) в рамках Міжнародного проекту TEMPUS KTU з метою стажування та активної участі в обговоренні перспектив проекту із іншими українськими університетами-партнерами.

«КАФЕДРОЮ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ОРГАНІЗОВАНО ТА ПРОВЕДЕНО БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ МАЛІЄВЕЦЬКОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ»
Людина істота соціальна та інколи бажання усамітнитися в колі природи бере верх. Краса велетнів дерев, свіжість подиху та спів птахів заворожує, тому про таку «компанію» можна лише мріяти. А наше бажання побувати у забутих та чаруючи невідомих місцинах Хмельниччини стало реальністю.

ЗАХИСТИ ДИСЕРТАЦІЙ
20 та 21 червня 2014р. у Хмельницькому національному університеті відбулися захисти трьох кандидатських дисертацій спеціалізованої вченої ради К 70.052.04 за спеціальністю 05.12.13 «Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій».

НОВІ РОЗРОБКИ В СФЕРІ СПОРТИВНИХ ГІРСЬКОЛИЖНИХ ТРЕНАЖЕРІВ
20 червня на кафедрі технології машинобудування відбувся захист магістерської роботи студентом 5 курсу Власюком Олександром на тему «Проектування гірськолижного тренажера із розробкою технологічного процесу його виготовлення». Тема є нетиповою для нашого університету. Вона зацікавила не лише спортсменів-гірськолижників, а й реабілітологів.

У ХНУ ПРОЙШОВ V ФОРУМ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Днями в університеті відбувся V форум студентського самоврядування. Визначальним стало те, що захід пройшов у новому форматі – звітували про діяльність студентських самоврядних структур факультетів та гуртожитків.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ
13-14 червня у м. Київ відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Успішно виступив на цих змаганнях студент-легкоатлет Хмельницького національного університету Жура Максим гр. ЗЛ-12-1. На дистанції 1500 м він показав час 3.54,47 хвилин і виборов 3 місце, а на дистанції удвічі довшій, хоча і з особистим рекордом 8.38,64 хвилин, зумів посісти 5 місце.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПРИЙМАЄ УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ
«Лист пораненому»


Продовжується прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання
Остання співбесіда відбудеться 6.09.2014 року


НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ

Не пропустіть свій шанс!!!
(20 балів до загального рейтингу)

З 1 вересня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Шановні колеги! Адміністрація та профспілковий комітет університету пропонують Вам пройти санаторно-курортне лікування у ІІІ кварталі 2014 року
 

ЛИСТОПАД
20
Житомирський державний університет імені Івана Франка пропонує розміщення наукові публікації у електронному науковому фаховому видання у галузі економічних наук «Економіка. Управління. Інновації»
ЖОВТЕНЬ
07
Міжнародна науково-практична конференція “Глобальна економіка і сучасна філософія бізнесу”
ВЕРЕСЕНЬ
30
Пропозиції щодо санаторно-курортного лікування на ІІІ квартал 2014 року
05
Міжнародна науково-практична конференція “МЕХАНІЗМИ, СТРАТЕГІЇ, МОДЕЛІ ТА ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ ЗА УМОВ ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА”
01
Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка запрошує до співробітництва з редакцією наукового журналу «Економіка і регіон»
01
Кафедра практичної психології та педагогіки та кафедра соціальної роботи і соціальної педагогіки надають безкоштовну психологічну допомогу
01
Відкрито нову магістерську програму «БІЗНЕС-АДМІНІСТРУВАННЯ»
01
Не пропустіть свій шанс!!!
З 1 червня 2014 року оголошується набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.
СЕРПЕНЬ
30
Продовжується прийом документів на другу вищу освіту (перепідготовку) за заочною формою навчання
29
Програма заходів з нагоди початку нового 2014-2015 навчального року
01
II Міжнародна науково-практична конференція "ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ ПІДПРИЄМСТВА"
ЛИПЕНЬ
11
Увага! Інформація для абітурієнтів напрямків «Технологічна освіта» та «Декоративно-прикладне мистецтво»
11
Кафедра фінансів та банківської справи успішно пройшла ліцензування освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" напряму підготовки "Фінанси і кредит".
ЧЕРВЕНЬ
28
28 червня — День Конституції України
05
Літня школа в Німеччині м. Кобленц, університет Кобленц Ландау
03
Цикл мастер-классов от Владимира Безмалого
01
Стань на захист України
ТРАВЕНЬ
30
Програма семестрового обміну з Лодзьким університетом (Польща)
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет