Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ЛІЦЕНЗУВАННЯ І АКРЕДИТАЦІЯ

ВИБОРИ РЕКТОРА 2015

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Лiтопис унiверситету »

ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА. КРАЩІ КНИГИ ПРО КОХАННЯ З ФОНДІВ КНИГОЗБІРНІ

Кохання.... Почуття, що рано чи пізно виникає в житті кожної людини. Глибокі особисті переживання і пов'язані з ними життєві колізії з давніх часів є сюжетною основою літературних творів. Багато поколінь читачів звертаються до них. Ризикніть і Ви доторкнутися до світу почуттів. Що таїться там, під покровом наших повсякденних турбот і холодних розрахунків? Чого просить душа?

I ЕТАП ВСЕУКРАIНСЬКОI СТУДЕНТСЬКОI ОЛIМПIАДИ З ПСИХОЛОГII
9 лютого 2016 року в Хмельницькому національному університеті кафедрою практичної психології та педагогіки був проведений І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології, в якій взяли участь 30 студентів 2-го - 5-го курсів спеціальності «Практична психологія».

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ В ГАЛУЗІ ІТ
З липня 2014 року на кафедрі комп’ютерних наук та інформаційних технологій функціонує спільна лабораторія інформаційних технологій в галузі CAD/CAM/CAE – систем, організована між Хмельницьким національним університетом і компанією AMCBridge, яка є світовим лідером з розробки програмного забезпечення для CAD/CAE/CAM/BIM/PDM/PLM– систем і співпрацює з такими ІТ-гігантами як Microsoft, Siemens, Autodesk.

НАУКОВА ЕЛІТА УНІВЕРСИТЕТУ
Бібліотека представляє перший випуск видання «Професори Хмельницького національного університету».

ВІТАННЯ РЕКТОРА

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ!
Висловлюємо щиру подяку трудовому та студентському колективу Хмельницького національного університету за активну участь у виборах ректора.

ВИБОРИ РЕКТОРА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Підрахунок голосів:

Кількість виборців: 880

Кількість виборців, які отримали бюлетені: 828

Кількість невикористаних бюлетенів: 52

Кількість бюлетенів, виявлених у скриньці: 828

Кількість недійсних бюлетенів: 4

Результати голосування:

1. Параска Георгій Борисович - 293 голоси (33,30%)

2. Скиба Микола Єгорович - 497 голосів (56,47%)

Не підтримую жодного кандидата - 34 голоси (3,86%)

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ СПОРТИВНОГО 2015 РОКУ
Сьогодення вимагає від спеціалістів міцного здоров’я, високої працездатності, професійного довголіття, дотримання активного способу життя. Одним з найефективніших та найдоступніших засобів підтримання рівня фізичного розвитку є фізична вправа.

КОСТОГРИЗ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ – ПЕДАГОГ, ВЧЕНИЙ, КЕРІВНИК І ЛЮДИНА (ДО 75-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ)
“Справжній українець з козацьким духом, вірний товариш і друг з доброю душею, аналітичним розумом і високою культурою спілкування, великий любитель природи, чудовий організатор, справедливий у відношеннях з іншими людьми, витриманий, спокійний, дисциплінований і надійний у роботі” – саме так відгукуються про першого проректора Хмельницького національного університету (2002-2013рр.), Заслуженого працівника народної освіти України, кавалера ордена “Знак Пошани”, відмінника народної освіти України, доктора технічних наук, професора, відзначеного нагрудними знаками “Винахідник СРСР” та «Творець» Сергія Григоровича Костогриза, який 30 січня 2016 року відзначив свій 75-річний ювілей.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКА КОРПОРАЦІЇ «ПАРУС» ГОЛОВНОГО ОФІСУ ФІРМИ (М. КИЇВ) ТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
27-28 січня в Компетентністному центрі освітнього менеджменту та міжнародних освітніх програм Хмельницького національного університету відбувся семінар-тренінг за участю представника корпорації «Парус» головного офісу фірми (м. Київ) та викладачів кафедри менеджменту Хмельницького національного університету.

29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ
"Сніги, сніги... Вихрить завія.
Над Києвом вітрюга віє,
Мов дихає пітьма сторіч...
Та світиться майдан Софії –
Юнацтво сповнене надії,
Іде до Крут в січневу ніч...".

М. Щербак

У ХНУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
22 січня Україна святкує День Соборності, саме цього дня 97 років тому було проголошено Акт злуки УНР та ЗУНР.

22 СІЧНЯ — ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

А наша єдність нездоланна,
Бо в нас тече козацька кров.
За скільки літ нас не здолали,
І отже вистоїмо знов.

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ СЕРЕД ДЕСЯТИ КРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ (ЗА РІВНЕМ КОНКУРЕНТНОЗДАТНОСТІ НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ ТА РОЗРОБОК)
Згідно наказу № 630 Міністерством освіти і науки України 15 червня 2015 року було оголошено щорічний конкурсний відбір наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок за участю вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства, виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету.

ДО НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ ОЧІЛЬНИКИ ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, ДО ЧИСЛА ЯКИХ УВІЙШЛИ СТУДЕНТИ НАШОГО ВНЗ
Напередодні Різдвяних свят під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Василя Процюка, голови обласної ради Михайла Загородного та за участі заступника міського голови з гуманітарних питань Галини Леонтіївни відбулися урочистості з нагоди відзначення кращих спортсменів Хмельницької області.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Перелік спеціальностей та предметів сертифікату

Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Інформація про групи на курси з вивчення польської мови

Змінились реквізити оплати .

Міжнародні гранти


 
ЛЮТИЙ
29
Конкурс СНДР з Інформаційних технологій
КВIТЕНЬ
01
Проект Положення про надбавки завідувачам кафедр.
14
Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору».
20
Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»
21
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ «Сучасні технології в механіці».
30
Міжнародний науково-педагогічний семінар «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів»
ТРАВЕНЬ
19
Х Міжнародна науково-практична конференція «Управління економічними системами:концепції, стратегії та інновації розвитку»
ВЕРЕСЕНЬ
16
Всеукраїнська науково-практична конференція «Суспільство,держава і церква у спектрі міждисциплінарних досліджень»
23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках конференція) ХV Міжнародна науково -практична конференція «Проблеми планування в ринкових умовах»
23
Економічний форум «Підприємництво і маркетинг у 21 ст.» (в його рамках – конференція) XІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України»
ЖОВТЕНЬ
01
Допоможіть постраждалим бійцям АТО!
06
ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія, практика»
21
Всеукраїнський науково-методичний семінар "Сучасні технології та обладнання у виробництві"
30
Всеукраїнський науково-методичний семінар «Ефективне використання сучасних навчально-методичних комплексів із вивчення англійської мови у ВНЗ»
ЛИСТОПАД
20
І Науково-практична Інтернет -конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет