Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

ВИБОРИ РЕКТОРА 2015

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ ПАРТНЕР - АМЕРИКАНСЬКИЙ УНIВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

ЛАБОРАТОРІЯ ДОСЛІДЖЕНЬ МІНЕРАЛІВ

Лiтопис унiверситету »

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ЗА УЧАСТЮ КАФЕДРИ ЕКОЛОГІЇ

17 листопада 2015 року викладачі кафедри екології Хмельницького національного університету взяли участь у роботі обласного науково-практичного семінару з питань підвищення якості екологічної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах області.

РЕЗУЛЬТАТИ СПІВПРАЦІ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ» З РЕАБІЛІТАЦІЙНИМ ЦЕНТРОМ НАРКОЗАЛЕЖНОЇ МОЛОДІ " ВІКТОРІЯ"
Студенти спеціальності "Практична психологія" в рамках співпраці з різноманітними реабілітаційними, психологічними, соціальними, соціально-психологічними центрами відвідали реабілітаційний центр "Вікторія".

РЕГБІЙНА СЕСІЯ ЗДАНА НА «ВІДМІННО»
Регбійний клуб «Хмельницький» закінчив свій змагальний сезон, який для наших спортсменів став вельми успішним.

ВІДКРИВАЄМО ДВЕРІ – РЕКЛАМНА КАМПАНІЯ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
14 листопада 2015 р. представники Хмельницького національного університету стали учасниками першого фестивалю тренінгових технологій «Молодіжний портал», який було започатковано за сприяння голови Ради директорів ВНЗ І - ІІ рівнів акредитації Хмельницької області Трішкіної Ніни Іванівни та проведено на базі Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКІ ЛЕКЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ МІСЬКОМУ ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ
Кафедра соціальної роботи та соціальної педагогіки організувала та провела інформаційно-просвітницькі лекції для студентів у стінах Хмельницького міського перинатального центру.

МІЖНАРОДНА УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
У Хмельницькому національному університеті 18 листопада 2015 року відбулася Міжнародна українсько-польська науково-практична конференція «Мовні компетенції як основа професійного і соціального успіху в Європі».

ДЕНЬ КАФЕДРИ ПРАКТИКИ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ
18 листопада в актовій залі Хмельницького національного університету відбувся святковий профорієнтаційний концерт з нагоди відзначення Дня заснування кафедри практики іноземної мови та методики викладання.

ХХІ УНІВЕРСІАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД
З 17 по 19 листопада 2015 року в спортивній залі навчального корпусу №4 проходили змагання з волейболу серед чоловічих команд в залік ХХІ Універсіади Хмельницького національного університету.

СУЧАСНІ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ: КРУГЛИЙ СТІЛ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
19 листопада 2015 р. у науковій бібліотеці Хмельницького національного університету професорсько-викладацьким складом кафедри екології спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації був проведений регіональний круглий стіл на тему: «Сучасні екологічні проблеми Хмельниччини».

21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
21 листопада Україна відзначає першу річницю дня Гідності та Свободи. Це свято - на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) є наступником свята Дня Свободи.

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ СТУДЕНТА
17 листопада в актовій залі Хмельницького національного університету відбулись урочистості з нагоди Міжнародного дня студента.

ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ – УСПІШНИЙ РЕЗУЛЬТАТ: КРУГЛИЙ СТІЛ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ З РЕКТОРОМ УНІВЕРСИТЕТУ
Напередодні Міжнародного дня студента, 16 листопада, відбувся традиційний Круглий стіл Студентського самоврядування із ректором Хмельницького національного університет Миколою Єгоровичем Скибою та представниками адміністрації університету.

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
Всередині листопада 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбулося засідання колегії Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

ЗУСТРІЧ, ЩО ЗМУШУЄ ЗАМИСЛИТИСЬ…
З нагоди святкування Дня української писемності та мови відбулася зустріч студентів групи ФУМ-14-1 спеціальності «Філологія. Українська мова і література (спеціалізація: редагування освітніх видань)» з Богданом Петровичем Теленьком – редактором газети Хмельницької міської ради «Проскурів», громадським діячем, письменником.

VІIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОФЕСІЙНЕ СТАНОВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ»
10-11 листопада 2015 року на базі нашого університету проходила VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи».

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Хмельницький національний університет проводить День відкритих дверей.

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

Оновлене положення про проведення XXI–ї Універсіади

Не пропустіть свій шанс!!!
Проводиться набір на підготовче відділення учнів 9-10-11-х класів та випускників минулих років.

Допоможіть постраждалим бійцям АТО!
Всеукраїнська акція зі збору та переробки кришечок-закруток для протезування воїнів АТО, яку проводить Благодійний фонд ОВЕС


 
ЛИСТОПАД
30
Універсіада Хмельницького національного університету з шахів серед жінок та чоловіків
ГРУДЕНЬ
01
Безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ.
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
10
Проект з розвитку лідерського потенціалу університетів України
17
Всеукраїнська науково-методична конференція«МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗМІСТУ ОСВІТИ І НАУКИ В УКРАЇНІ: НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ДЛЯ ДОРОСЛИХ».
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет