Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ ПАРТНЕР - АМЕРИКАНСЬКИЙ УНIВЕРСИТЕТ

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДБУЛАСЬ VI РЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МАРКЕТИНГ ОЧИМА МОЛОДІ»

Кафедра маркетингу і товарознавства вже традиційно у травні провела студентську наукову конференцію «Маркетинг очима молоді».

ВЗУТТЯ СВОЇМИ РУКАМИ
Навчально-виробнича практика студентів – це важливий етап професійної підготовки фахівців взуттєвої галузі, оскільки саме під час практики студенти мають змогу ознайомитися з усіма етапами створення, розробки та виготовлення взуття.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято, яке відзначається 23 травня, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ-ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ
21-24 травня у місті Тернопіль відбувся чемпіонат України серед вищих навчальних закладів з веслування на байдарках і каное. Усього у змаганнях взяли участь студенти-спортсмени з 22 ВНЗ України, які боролись на спортивних доріжках за найвищі нагороди.

ТЕХНІЧНИЙ СЕМІНАР-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВІТНІХ РОЗРОБОК У СФЕРІ АВТОМАТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ СВІТОВОГО ЛІДЕРА – КОНЦЕРНУ «СІМЕНС» У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
27 травня 2015 р. на базі Хмельницького національного університету відбувся технічний семінар-презентація новітніх розробок у сфері автоматики та електротехніки світового лідера – концерну «Сіменс».

IV МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «РОЗВИТОК ПОРІВНЯЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ У КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ТА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»
25 травня на базі Центру порівняльної професійної педагогіки відбувся IV Міжнародний науково-методологічний семінар «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів», участь у якому взяли не лише науковці з України, а й викладачі польських ВНЗ.

МАГІСТРИ «МІЖНАРОДНОЇ ІНФОРМАЦІЇ» ОЗВУЧИЛИ МУЛЬТФІЛЬМ «СІМПСОНИ»
Магістри 5-го курсу спеціальності «Міжнародна інформація» показали, як можна залікову роботу перетворити на цікавий проект. Отримавши завдання з «Практикуму перекладу» перекласти кілька хвилин відео, вони вирішили здивувати викладачку і зробити групову роботу, озвучивши серію з культового американського серіалу «Сімпсони». Вони обрали найсвіжіший епізод №19 сезону 26 («The Kids Are All Fight'» – «Діти весь час чубляться»), який до цього ще не перекладався.

ДЕЛЕГАЦІЯ АКАДЕМІЇ ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ВІДВІДАЛА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
26 травня 2015 року Хмельниччину, а саме Хмельницький національний університет та кафедру машин та апаратів відвідала делегація Академії енергетики України на чолі з президентом Ковальчуком Юрієм Георгієвичем та головою секретаріату Президії Крупченко Олегом Олеговичем.

ОТРИМАННЯ СВІДОЦТВ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З ПИТАНЬ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
25 травня в Хмельницькому національному університеті відбулося вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації з питань дистанційного навчання.

ВІДДІЛ КАДРОВОГО ТА ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМУЄ
Президент України Петро Порошенко 20 травня 2015 року підписав закон 340-VIII про внесення зміни до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо збереження науково-педагогічного кадрового потенціалу України).

СТУДЕНТИ ФПКТС ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ «ВІЙНА. 11 ПОРТРЕТІВ»
У Хмельницькому обласному художньому музеї представлений проект українсько-канадського художника Тараса Полатайка "Війна.11 Портретів". Цим проектом Національний художній музей України відкрив благодійну програму збору коштів для поранених військових в зоні АТО. Виставка побувала в Нью-Йорку, Торонто, Одесі, Львові, Чернівцях та Івано-Франківську.

II ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПОЛЬСЬКИЙ ДИКТАНТ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
До Дня слов’янської писемності і культури (відзначається в Україні 24 травня відповідно до Указу Президента України № 1096/2004 від 17 вересня 2004 року) кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету 23 травня 2015 року провела II Всеукраїнський диктант з польської мови у Хмельницькій області.

УЧАСТЬ НАУКОВЦІВ ХНУ У МІЖНАРОДНІЙ HUMBOLDT-KOLLEG CONFERENCE «ETHICS IN SCIENCE AND LIFE - STANDARDS AND DILEMMAS»
10 – 13 травня 2015 року науковці Хмельницького національного університету: доцент кафедри хімічної технології, к.т.н., старший науковий співробітник НДЧ Алла Ганзюк; аспірантка кафедри хімії, молодший науковий співробітник НДЧ Галина Дейчук брали участь у міжнародній конференції Humboldt-Kolleg Сonference “Ethic in Science & Life” (м. Торунь, Польща).

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ СВЯТО «ДЕНЬ ВИШИВАНКИ» В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
21 травня 2015 року відзначили «День вишиванки» — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТІВ НАПРЯМКУ « ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
21 травня 2015 року кафедрою технології та конструювання виробів із шкіри було проведено науково-практичну конференцію за підсумками наукової роботи студентів.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Пропускний режим

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

До відома майбутніх офіцерів запасу!

АНОНС

Оновлене положення про проведення XXI–ї Універсіади

Положення про проведення спортивно-патріотичного фестивалю
 

ТРАВЕНЬ
30
Запрошуємо на перегляд анімаційного фільму "Сен і Тіхіро у полоні духів"
ЧЕРВЕНЬ
02
КІНО ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ
06
Екскурсійна подорож: Свірзький замок – Замок у Поморянах – Старосільський замок
20
Екскурсійна подорож: Тульчин – Вінниця (фонтан «Рошен»)
ВЕРЕСЕНЬ
24
X Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ЖОВТЕНЬ
02
ХІV Міжнародна науково-практична конференція " Проблеми планування в ринкових умовах"
15
Міжнародна науково-практична конференція "Інструменти регулювання національної економіки в умовах сучасних глобальних викликів"
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
21
VІ Міжнародна конференція Українсько-Польські наукові діалоги
22
Міжнародний Екологічний форум в рамках реалізації проекту «Екологічні інновації для бізнесу»
22
Інтернет-конференція «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості»
ЛИСТОПАД
10
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
15
Інтернет-конференція «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика»
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет