Хмельницький нацiональний унiверситет

АБІТУРІЄНТУ

Иностранным абитуриентам

Foreign
applicant

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

СТРУКТУРА УНIВЕРСИТЕТУ

КОНТАКТИ

ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

ЦИВIЛЬНИЙ ЗАХИСТ

IНФОРМАЦIЙНI РЕСУРСИ

НАШ УНІВЕРСИТЕТ

БІБЛІОТЕКА

ІНСТИТУЦIЙНИЙ РЕПОЗИТАРIЙ

ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

"ЕЛЕКТРОННИЙ УНІВЕРСИТЕТ"

МОДУЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

ФIНАНСОВО-ЕКОНОМIЧНЕ УПРАВЛIННЯ

ЦЕНТР SOLIDWORKS

ПОДІЛЬСЬКИЙ НАУКОВИЙ ФІЗИКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

ФОРУМ САПР

Лiтопис унiверситету »

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ПРОЕКТУВАННЯ ВЗУТТЯ ТА ГАЛАНТЕРЕЙНИХ ВИРОБІВ”

6-8 квітня 2015 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Проектування взуття та галантерейних виробів”, в якому брали участь представники чотирьох вищих навчальних закладів України та Вірменії.

СТУДЕНТ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У ЧИСЛІ НАЙКРАЩИХ БОРЦІВ КРАЇНИ
9 квітня у Харкові відбувся чемпіонат України з боротьби. Відмінністю чемпіонату України 2015 року стало те, що вперше на одних килимах змагалися спортсмени зі всіх трьох видах боротьби. Таке об’єднання привернуло ще більше уваги до змагань. На трибунах були як шанувальники класичної боротьби, так і вільної, кожен відкрив для себе щось нове.

ПІДСУМКИ ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ МІСТА З STREET WORKOUT
Безкоштовні та ефективні тренування і пропаганда здорового способу життя – все це поєднує у собі Street Workout. Нещодавно за сприяння Комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради на базі Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді завершився Відкритий Чемпіонат міста з цього виду спорту.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМНИХ РОБІТ З ТЕХНОЛОГІЇ МАШИНОБУДУВАННЯ
8-9 квітня в Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) відбувся Всеукраїнський конкурс магістерських дипломних робіт з технології машинобудування, в якому взяв участь магістр кафедри ТМ Хмельницького національного університету Бень Ю. П. (науковий керівник – проф., д.т.н. Мазур М. П.).

КАФЕДРА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ ОРГАНІЗУВАЛА ТА ПРОВЕЛА ВСЕУКРАЇНСЬКУ СТУДЕНТСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
8-9 квітня 2015 року в Хмельницькому національному університеті відбулася ІV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору», яку проводила кафедра практичної психології та педагогіки.

ІСТОРИЧНИЙ БРЕЙН-РИНГ «ОЛІМПІЗМ ТА СУЧАСНІСТЬ» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗДОРОВ’Я
У Міжнародний день здоров’я з ініціативи Хмельницького обласного відділення Національного Олімпійського комітету України за підтримки Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, 7 квітня в актовій залі університету був проведений Обласний історичний брейн-ринг «Олімпізм та сучасність» серед студентів ВНЗ ІІІ-IV р.а. напрямів підготовки «Здоров’я людини», «Фізичне виховання».

КАФЕДРА ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ ОРГАНІЗУВАЛА ТРЕНІНГ З ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ТЕРАКТАХ
ВПЕРШЕ В НАШОМУ МІСТІ у Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбувся тренінг з ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ТЕРАКТАХ. Заняття провів тренер-інструктор з тактичної медицини, доцент кафедри практичної психології та педагогіки ХНУ, кандидат медичних наук Кабашнюк Віталій Олександрович.

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАПРЯМУ «ТЕКСТИЛЬНА ТА ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ» ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «КОНСТРУЮВАННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ»
В період з 6 до 8 квітня 2015 року відповідно до наказу МОН України від 23.12.14 року № 1560 у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість» за спеціальністю: «Конструювання та технології швейних виробів».

ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ-ФІЛОЛОГАМИ
Нещодавно на кафедрі слов’янської філології відбувся захист педагогічної практики студентів четвертого курсу спеціальності «Українська мова і література».

ВІДМІННІ РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 року № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій.

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕСВІТНЬОМУ ДНЮ ЗДОРОВ’Я
Окрасою відзначення Всесвітнього дня здоров’я у Хмельницькому національному університеті стало проведення волейбольного турніру між професорсько-викладацьким складом, який відбувся 7 квітня в ігровій залі навчального корпусу №4.

ДЕБЮТ КОМАНДИ КВН ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ «5 ВІДТІНКІВ ВУЛИЦЬ»
4 квітня 2015 року у Хмельницькій обласній філармонії пройшов фестиваль КВН «Ліга Поділля», де відбувся дебют команди КВН «5 відтінків вулиць», яка представляла Хмельницький національний університет.

МАЙСТЕР-КЛАС З САМЧИКІВСЬКОГО РОЗПИСУ НАРОДНОГО МАЙСТРА УКРАЇНИ РАКОВСЬКОГО ВІКТОРА ГЕННАДІЙОВИЧА
За ініціативи викладачів кафедри теорії та методики трудового і професійного навчання для студентів спеціальності «Технологічна освіта» і «Декоративно-прикладне мистецтво» 1 квітня 2015 року організовано і проведено майстер-клас з Самчиківського розпису за участі народного майстра України, директора художньої школи з народного розпису та декоративно-прикладного мистецтва Раковського Віктора Геннадійовича, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

«ВЕСНА ПІДНІМЕ КЕЛИХИ ТЮЛЬПАНІВ...»
Наукова бібліотека Хмельницького національного університету, кафедра української філології гуманітарно-педагогічного факультету, студентський літературний театр «Глорія» організували та провели культурно-освітній захід «Весна підніме келихи тюльпанів...», присвячений 85-річчю з дня народження геніальної поетеси Ліни Костенко та з нагоди Міжнародного дня театру.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У ГАЛУЗІ НАУКИ «ТРАНСПОРТ»
25 березня 2015 року студент спеціальності «Професійна освіта. Транспорт» групи ПОа-10-1 Кундиловський Володимир Євгенович прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі науки «Транспорт» секція «Експлуатація та ремонт засобів транспорту» на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, де гідно представив свою наукову роботу «Поліпшення показників роботи легкових автомобілів з карбюраторними двигунами використанням систем впорскування бензину» і отримав диплом ІІІ ступення.

Повiдомлення »

ЗВЕРНIТЬ УВАГУ

Пропускний режим

Правила прийому

Перелік напрямів підготовки та предметів сертифікату

До відома майбутніх офіцерів запасу!

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Всеукраїнський конкурс «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді »

Оновлене положення про проведення XXI–ї Універсіади

Положення про проведення спортивно-патріотичного фестивалю
 

КВIТЕНЬ
20
Всеукраїнський конкурс «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді »
21
IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»
21
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Державні фінанси»
23
Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів «Інтелектуальні технології в системному програмуванні»
ТРАВЕНЬ
01
V Всеукраїнська школа-семінар молодих вчених і студентів «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»
08
Міжнародний гуманітарний проект "Ключ до розуміння культур»
16
ДЕНЬ ВИПУСКНИКА
16
Екскурсійна подорож: Львів – Жовква – Крехів
21
Міжнародна конференція «Актуальні проблеми комп’ютерних технологій (АПКТ-2015)»
21
IV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми економіки та менеджменту: теоретичні і практичні аспекти"
24
Екскурсійна подорож: Хотин – Кам’янець-Подільський
27
Міжнародна науково-практична конференція "Духовний розвиток особистості в аспекті слов’янського лінгвокраїнознавства"
ЧЕРВЕНЬ
06
Екскурсійна подорож: Свірзький замок – Замок у Поморянах – Старосільський замок
20
Екскурсійна подорож: Тульчин – Вінниця (фонтан «Рошен»)
ВЕРЕСЕНЬ
24
? Міжнародна науково-практична конференція "Соціально-економічні аспекти розвитку міжнародних відносин у забезпеченні ефектів інтеграції України до ЄС"
ЖОВТЕНЬ
02
ХІV Міжнародна науково-практична конференція " Проблеми планування в ринкових умовах"
15
Міжнародна науково-практична конференція "Інструменти регулювання національної економіки в умовах сучасних глобальних викликів"
15
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Механізми, стратегії, моделі та технології управління економічними системами за умов інтеграційних процесів: теорія, методологія практика»
22
VIII Міжнародна науково-практична конференція «Професійне становлення особистості: проблеми і перспективи»
22
Інтернет-конференція «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості»
ЛИСТОПАД
15
Інтернет-конференція «Фінансові аспекти розвитку економіки України : теорія, методологія, практика»
20
І-ша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Технічна творчість молоді – шлях до інноваційного розвитку держави»
ГРУДЕНЬ
03
X Міжнародна науково-практична конференція "Маркетингові технології в умовах глобалізації економіки України"
29016 Україна м.Хмельницький вул.Iнститутська 11
© Хмельницький нацiональний унiверситет