Меню
Про кафедру
Викладачі
Матеріальна база
Випускники кафедри
Фотогалерея
Абітурієнту
Новини
Основні дисципліни
Контакти
 

Про кафедру

Шановний відвідувачу!

Кафедру охорони праці та безпеки життєдіяльності Хмельницького національного університету було створено у 1979 році. Першим її завідувачем став кандидат технічних наук, старший викладач Серафім Тимофійович Ушаков. 3 1984 по 2000 рік колектив кафедри очолював кандидат технічних наук, доцент Микола Васильович Матіїшин. У рік заснування на кафедрі працювали 5 викладачів, які викладали дисципліну «Охорона праці» для усіх студентів університету. Сьогодні викладацький склад кафедри нараховує 13 чоловік.

У 1996 році кафедра зробила значний крок вперед - розпочала підготовку фахівців з охорони праці для машинобудівної галузі.

На кафедрі проводяться науково-дослідні роботи. Сьогодні кафедра активно співпрацює з Державним комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, державним підприємством «Подільський експертно-технічний центр», Фондом соціального страхування працюючих від нещасних випадків та професійних захворювань України та Науково-виробничим центром вентиляції та кондиціонування. До наукової роботи, що проводиться кафедрою, постійно залучаються студенти, які доповідають результати проведених досліджень на щорічних університетських науково-технічних конференціях. Творчий науковий наробіток викладачів кафедри нараховує понад 310 статей та 3 наукові монографії.

Протягом багатьох років на базі кафедри діяли курси підвищення кваліфікації інженерів з охорони праці та курси підготовки з охорони праці посадових осіб і спеціалістів різних підприємств України.

У 2010 році кафедра отримала ліцензію Міністерства освіти і науки України на підготовку фахівців за новим напрямом підготовки - «Охорона праці».

Основні свої завдання кафедра вбачає в подальшому вдосконаленню навчального процесу, підвищенні професіоналізму викладацького складу, розбудові матеріально-технічної бази кафедри та встановленні більш тісної співпраці з підприємствами та установами, для яких готуються молоді фахівці.


pic

Завідувач кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності - доктор технічних наук, професор Калда Галина Станіславівна


 

Про кафедру | Викладачі | Матеріальна база | Випускники кафедри | Фотогалерея | Абітурієнту| Новини